هزینه تمدید چقدر است !!

mrtnet

Member
با سلام

خدمت شما دوستان عزیز بنده خیلی وقت پیش 2 دامین در شرکتی به ثبت رسوندم و اون موقع هنوز وارد این بحث های هاست و دامنه نشده بود ... و حالا سر سال این دامنه شده و باید تمدید میکردم و بنده روزی که میخواستم دامنه رو شارژ کنم فقط 1 روز دیگه مونده بود باطل شدن یا میشه گفت غیر فعال شدن دامنه حالا بعد از تمدید که هر کدام از من 9500 گرفته شده این شرکت میگه که باید 5000 تومان بابت هر دامنه باید بدید به خاطر جریمه که شما دیر این دامنه رو شارژ کردید و برای جای سوال داره ؟؟؟ :mad:

در ضمن دامنه در دایرکت هم ثبت شده هست ....

ممنوم میشم دوستان بنده رو راهنمایی کنید ؟؟؟

نمی دونم چی بگم والا خیلی تعجب کردم دوست عزیز این طوری شو ندیدم تا حالا
هر دامین تا یه زمانی مهلت تمدید داره دیگه اگه این جوری که شما می گید باشه دیگه جریمه نمی خواد دیگه
والا خنده داره :green::lol:

alighaemia

New Member
اولا قیمت متعارفش 9 هزار تومنه
در ضمن سره کارت گذاشته عزیزم ، اگر هنوز تمدید نکردی امکان انتقالش رو باز کن ببر پش یه شرکت دیگه که معتبر باشه
اگر تمدید کردی بگو باشه میدم ...
ولی در اون حالت بازم انتقالش بده جایه دیگه چون از این شرکت همه کاری بر میاد ،ولی اخرا وقتش که شد ( یعنی سال بعد همچین موقعهایی ) بگو میخوام انتقال بدم ...

اگر قبول نکرد بگو دامنه رو فروختم خریدار میگه باید انتفالش بدی ...

یکی از بهترین شرکت ها که پنج سال سابقه هم داره میهن نیک دات کام هست ...

alighaemia

New Member
اولا قیمت متعارفش 9 هزار تومنه
در ضمن سره کارت گذاشته عزیزم ، اگر هنوز تمدید نکردی امکان انتقالش رو باز کن ببر پش یه شرکت دیگه که معتبر باشه
اگر تمدید کردی بگو باشه میدم ...
ولی در اون حالت بازم انتقالش بده جایه دیگه چون از این شرکت همه کاری بر میاد ،ولی اخرا وقتش که شد ( یعنی سال بعد همچین موقعهایی ) بگو میخوام انتقال بدم ...

اگر قبول نکرد بگو دامنه رو فروختم خریدار میگه باید انتفالش بدی ...

یکی از بهترین شرکت ها که پنج سال سابقه هم داره میهن نیک دات کام هست ...

webmizban.com

Active Member
تقریبا" تا دو ماه بعد از expire شدن دامنه با همان قیمت ثبت میشود تمدید کرد.
دامنه را در اولین فرصت move کنید به پنل دیگری

pasargadteam

Active Member
با سلام

خدمت شما دوستان عزیز بنده خیلی وقت پیش 2 دامین در شرکتی به ثبت رسوندم و اون موقع هنوز وارد این بحث های هاست و دامنه نشده بود ... و حالا سر سال این دامنه شده و باید تمدید میکردم و بنده روزی که میخواستم دامنه رو شارژ کنم فقط 1 روز دیگه مونده بود باطل شدن یا میشه گفت غیر فعال شدن دامنه حالا بعد از تمدید که هر کدام از من 9500 گرفته شده این شرکت میگه که باید 5000 تومان بابت هر دامنه باید بدید به خاطر جریمه که شما دیر این دامنه رو شارژ کردید و برای جای سوال داره ؟؟؟ :mad:

در ضمن دامنه در دایرکت هم ثبت شده هست ....

ممنوم میشم دوستان بنده رو راهنمایی کنید ؟؟؟

با درود

دومین شما که بین المللی است هیچی . اما دومینهای ملی یا همون آی آر ها این مدلی است که اگر پس از 30 روز از مدت عدم تمدید بگذره و بخواهید تمدید کنید این طوری میشه.

بین المللی ها اینطوری نیست.

نمی دونم چی بگم والا خیلی تعجب کردم دوست عزیز این طوری شو ندیدم تا حالا
هر دامین تا یه زمانی مهلت تمدید داره دیگه اگه این جوری که شما می گید باشه دیگه جریمه نمی خواد دیگه
والا خنده داره :green::lol:

دوست من , ما جای کس دیگری نیستم . شاید یک راه درامد بیشتر برای ایشون است و یا دلیلی برای کارشون دارند. :sad:

FlashBank

کاربر فعال
من چند ساله توی این کار هستم و تا حالا چنین چیزی ندیدم . حتی بعد از 6 ماه گذشتن از تاریخ تمدید کلیه فایل ها به صورت BackUp نگه داری شده و کاملا مجانی در اختیار صاحب دامین قرار داده میشه . ( البته این در صورتی که نام دامین شمارو از روزی که تاریخ تمدید به پایان رسیده به کسی دیگه ای نفروخته باشن )

mrtnet

Member
با سلام

خدمت دوستان و ممنون از راهنمایی شما متاسفانه این موردی که عرض کردم وجود دارد :mad:

و تازه بعد از این همه صحبت کردن راضی شدن به اینکه بنده برای 2 دامنه 5000 هزار تومان بدم ولی حتما این کارو خواهم کرد و به پنل دیگری انتقال خواهم داد

بازم از لطف شما دوستان تشکر میکنم :rose:

خیلی دوست داشتم اسم این شرکت ببرم ولی خوب چون شرکت معروفی هست نمیبرم

pasargadteam

Active Member
من چند ساله توی این کار هستم و تا حالا چنین چیزی ندیدم . حتی بعد از 6 ماه گذشتن از تاریخ تمدید کلیه فایل ها به صورت backup نگه داری شده و کاملا مجانی در اختیار صاحب دامین قرار داده میشه . ( البته این در صورتی که نام دامین شمارو از روزی که تاریخ تمدید به پایان رسیده به کسی دیگه ای نفروخته باشن )

ما که ندیدیم بکاپ رو 6ماه روی سرور نگه دارند. سال 79 یا 80 بود با یک شرکت کار میکردم . دو روز بعد از انتقال دومین ازش خواستم بکاپ بده گفت ما بکاپی نگه نمیداریم و اینقدر بد عنوان کرد که گفتم به درک که نمیکنی .

من پس از اینکه کسی نخواست تمدید کنه یه فول بکاپ بهش میدم که خودش داشته باشه شاید بعداً به دردش خورد.

در غیر این صورت نخواست بهش میگم که حذف میشه.

والسلام

ما که ندیدیم بکاپ رو 6ماه روی سرور نگه دارند. سال 79 یا 80 بود با یک شرکت کار میکردم . دو روز بعد از انتقال دومین ازش خواستم بکاپ بده گفت ما بکاپی نگه نمیداریم و اینقدر بد عنوان کرد که گفتم به درک که نمیکنی .

من پس از اینکه کسی نخواست تمدید کنه یه فول بکاپ بهش میدم که خودش داشته باشه شاید بعداً به دردش خورد.

در غیر این صورت نخواست بهش میگم که حذف میشه.

والسلام

من که یه زمانی هاستینگ داشتم یه سرور بک آپ جدا گانه داشتیم
بک آپ های تو اونجا یک سال م بایگانی می شد و اگه کاربر در خواست می کرد که نمی کرد می دادیم بهش

kianonline

Member
با سلام و درود ،

دوست عزیز ، اگر میبینید کار ترنسفر وقت ندارید ، بهتر است در همان شرکت تمدید کنید و بعد در اولین فرصت انتقال بدهید ( انتقال از دایرکتی به دایرکتی هزینه ندارد ) تا خدایی نکرده مشکلی پیش نیاید ، چون این موارد جبرانش خیلی سخت است ....

پاینده باشید.

جدیدترین ارسال ها

بالا