هزاران اسکریپتهای رایگان Ajax برای همه

hadi812

New Member
کسی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:mad::snap:

hadi812

New Member
مدیر مجین آنلاین این چه وضعی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ببند انجمن رو
یکی نیست کمک کنه مارو:snap:

farik

Well-Known Member
با سلام دوستان
من گفتم که ما هم بی نصیب نمونیم بهترین اسکریپتم رو گذاشتم:پنجره‌ی ویندوزی برای نمایش داده های آژاکس
این اونی نیست که شما تو وب دیدین این رو من از پایه خودم نوشتم فقط عکس اون رو براش گذاشتم..
از همه مهمتر حجم این فایل تنها 14kb است...
لذت ببرید...:D
دانلودپسورد:jswin
به زودی نحوه استفاده ازش رو هم برای دوستان میزارم..فعلا فقط بگم باید از تابع زیر استفاده کنید:
make_it(yourtxt,"id for controlling the window","Adding mail to mailing list");
با تشکر TABOTABDESIGN

آخرین ویرایش:

haitman

Member
و اینک مولتی باکس

خداییش با این یکی خیلی حال کردم
یه مولتی باکسه کرش اینطوریه که شما هرچی بخوایی از فیلم گرفته تا فایل فلش عکس وحتی MP3 میتونی توی سایت بزاری و با کلیک رو اون این مولتی باکس باز میشه و اونو پخش میکنه
اینش باحاله که همه منظورست ببینید متوجه میشید

دمو

دانلود پایین همین صفحه دمو

saeed_g21

Member
سلام دوستان

این اسکریپت در نوع خود بهترین هست البته از نظر متود پست از نظر گت صفر هست کار نمی کنه

اگه کسی بهتر از این اسکریپت تو این مایه ها داشته باشه البته به شرط این که متود گت بدون مشکل کار کنه همینجا برام معرفی کنید کارم لنگ این اسکریپت هست

البته مشکل اصلی من درمورد این اسکریپت اینکه وقتی این اسکریپتو در فرم ثبت مشتری وارد می کنم هیچ اطلاعاتی وارد بانک اطلاعاتی نمیشه و وقتی اطلاعات فرم تکمیل ثبت نام و با action 2 تیکه می کنم که اطلاعات در صفحه بعدی وارد بانک شن بازم نمیشن البته وقتی متود پست باشه اطلاعات وارد نمیشه ولی در جدول مربوطه سطر جدید باز میشه ولی هیچ ورودی داخل بانک نمی شه و آیدی همیطور شماره میندازه ! و به اسم فیلدهای فرم خطلا میگیره و وقتی با متود گت می خوام اطلاعات و تکمیلی رو بگیرم بفرستم به صفحه بعدی آژاکس پیغام می ده

لطفا کمکم کنید تا این مشکلم حل بشه

ممنون می شم اگه کمکم کنید

saeed_g21

Member
یادم رفت فایل رو بفرستم:D:)

فقط تورو خدا گسمتون می دم کمکم کنید :cry:

آخرین ویرایش:

freelearn

Banned
؟

بــــــــــــــابــــــــــــــــــــــا ا ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی ول...!
:oops:

آخرین ویرایش:

ali203

New Member
هاست رایگان بدون تبلیغات

دیدم حالا که داریم راجب اسکریپت ها صحبت می کنیم لازم دیدم که یکی از قوی ترین سیستمهای ارائه هاست رایگان و بدون تبلیغاتو معرفی کنم.گیگپا یکی از قوی ترین سیستمهای ارائه هاست می باشد.

gigpa.com​
[FONT=Arial (Arabic)][FONT=Arial (Arabic)]
به سایت زیر بروید روی درخواست هاست رایگان کلیک کنید نام سایت خود را تایپ کنید رمز عبور و ایمیل خود را بزنید هاست رایگان با مشخصات زیر بگیرید
توجه توجه برای افرادی که در انجمن های ما عضو هستند نیوک مامبو جوملا مای بی بی و هر سیستمی که بخواهند رایگان نصب می کنیم

آدرس انجمن های سایت​
[/FONT]​
[/FONT]forum.GIGPA.com

gigpa.com​
- ارائه 300 مگابایت فضا بدون تبلیغات
- ارائه 12 گیگابایت پهنای باند ماهانه
- اختصاص آدرس اینترنتی ویژه (
[/FONT]
[/FONT]Your.gigpa.com[FONT=Arial (Arabic)][FONT=Arial (Arabic)])
- امکان اتصال دامنه (
[/FONT]
[/FONT]Domain Parking[FONT=Arial (Arabic)][FONT=Arial (Arabic)])
- پشتیبانی از
[/FONT]
[/FONT]php [FONT=Arial (Arabic)][FONT=Arial (Arabic)]، [/FONT][/FONT]html[FONT=Arial (Arabic)][FONT=Arial (Arabic)] و دیتابیس [/FONT][/FONT]MySQL

- اختصاص 7 عدد دیتابیس​
[/FONT]​
[/FONT]MySQL

- کنترل پنل​
[/FONT]​
[/FONT]vPanel

- اختصاص 5 عدد​
[/FONT]​
[/FONT]Subdomain

- پشتیبانی از​
[/FONT]​
[/FONT]FTP

- سرویس ایمیل :​
[/FONT]​

- امکانات جانبی​
[/FONT]​
[/FONT]Fantastico[FONT=Arial (Arabic)][FONT=Arial (Arabic)] و [/FONT][/FONT]Automatic Installer[FONT=Arial (Arabic)][FONT=Arial (Arabic)] ، نصب سریع سیستم

ما از تمامی سایت ها پشتیبانی می کنیم و برای تک تک اعضای هاست رایگان هر گونه سیستم درخواستی نصب می کنیم

gigpa.com

[/FONT]
[/FONT]

Miesam

Member
ميدونم بالا كشيدن يك تاپيك كه مال مدتي قبل شايد درست نباشه اما من يك سوال دارم كه مربوط به كدهاي معرفي شده توي همين تاپيك ميشه.

من الان ميخوام اين Animation Tabbed Accordion Farsi كه اينجا معرفي شده رو همراه با يك jquery sliders كنار هم بزارم ولي نميشه، چون تا حالا اصلا سراغ Ajax و كلا اين مسائل نرفته بودم توش موندم.
كسي ميدونه چه طوري بايد اينكار بكنم؟

موفق باشيد.

???????????????????????????????????????????????? 10000 تا کجا رفتی؟؟؟؟؟ نگرانتم. بیا ما به کمک تو احتیاج داریم بیا بیا :cool:
اینقدر زود خسته نشو . بیا عزیزم بیا فقط می تونم بگم خدا خیرت بده. تو داری کار بزرگی می کنی تو داری علمت رو به دیگران می اموزی. ممنونم با ور کن.یا حق:cry::rose:

moochool

New Member
دوستان من میخوام یه سایت شخصی راه بندازم(فول آژاکس) کسی چیزی سراغ نداره که بدردم بخوره؟؟‌ :اس

aghanaser

Member
سلام دوستان یه سوالی داشتم برای گذاشتن فایلهای آژاکس مثل اسلایدشو توی یک قسمت خاص از سایت (بافرمت html) باید چیکار کرد ؟؟؟؟
مثلا تو سایت راسخون این فایل تو صفحه اول هست ولی من هرکاری کردم نتونستم این فایل رو توی یک table بزارم و کارکنه....؟؟؟؟

جدیدترین ارسال ها

بالا