هر کی گالری تمام فارسی با استفاده از xml می خواد بیاد تو.(صلواتی)

G.E.E.k

Member
سلام .
من چند روز پیش با مشکل فارسی کردن این گالری مواجه شدم چون نمی تونستم از فایل xmlش متن فارسی بیارم تو ولی با کمک بچه های انجمن به خصوص دوست خوبم آقای کیارش تونستم فارسیش کنم.حالا یه نمونه از گالری میذارم اینجا تا دوستانی هم که به این مشکل برخوردن هم استفاده و هم نمونه برداری کنن.من یه مقدار سبکش کردم خودتون باهاش ور برید و اونجوری که میخواید درستش کنید اگر هم مشکلی بود بگید تا اونجا که بتونم کمک میکنم .:rose:(هر دو فایل باید دانلود بشن.)
با تشکر.
دیده بان.

پیوست ها

• gallery.rar
    918.5 کیلوبایت · بازدیدها: 145
  • FLA-for-gallery.rar
    139 کیلوبایت · بازدیدها: 72
آخرین ویرایش:

oyama19

Member
شرمنده حواسم نبود که بزرام .لینک جدید در پست اول اصلاح شد.

اول اینکه دستت درد نکنه.
دوم.یه سوال.
این، فارسی استایل، کجاش به کار رفته؟ (فولدر Farsi نیستش!) من هر چی گشتم پیدا نکردم.تازه یاد گرفتم با AS2 رو.
یا اینکه اصلا به کار نبردی؟ فقط embed کردی.چه جوریه؟ در هر صورت یه راهنمایی می کنی عزیز؟

آخرین ویرایش:

G.E.E.k

Member
روش کاربه طور مختصر اینطوره که فونت مورد نظرتو که میتونه از فونتهای فارسی استایل باشه رو embeded میکنی .
متا تگی که بالای فایل xml هست (خط اول)باعث میشه تا شما بتونید با فونت فارسی هم داخل xmlتون بنویسید و به فایل فلشتون انتقال بدید و در کل برای سیستم قابل فهم میکنه!!!
مرحله آخر اون شی رو که میخواید فارسی بنویسید فونتش رو برابر با فونتembeded شده قرار مید.
تا جایی که ذهنم یاری میکنه چیزی از قلم نداختم.
باز اگه شکلی بود در خدمتم.

oyama19

Member
روش کاربه طور مختصر اینطوره که فونت مورد نظرتو که میتونه از فونتهای فارسی استایل باشه رو embeded میکنی .
متا تگی که بالای فایل xml هست (خط اول)باعث میشه تا شما بتونید با فونت فارسی هم داخل xmlتون بنویسید و به فایل فلشتون انتقال بدید و در کل برای سیستم قابل فهم میکنه!!!
مرحله آخر اون شی رو که میخواید فارسی بنویسید فونتش رو برابر با فونتembeded شده قرار مید.
تا جایی که ذهنم یاری میکنه چیزی از قلم نداختم.
باز اگه شکلی بود در خدمتم.

یه سوال فنی.البته ببخشید.من یه نمونه گذاشتم.می خوام داخل Dynamic Text م نوشته های فارسی بیاد.
نحوه نوشتن چه جوریه؟ یه Text معمولی.
یا اگه به جای TXT ، فایلم XML بود باید چیکار کنم؟
میشه اینجا یه سر بزنی؟ منظور منو می فهمی
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=138843

پیوست ها

• ERROR.zip
    13 کیلوبایت · بازدیدها: 2

G.E.E.k

Member
شرمنده الان وقته توضیح ندارم .فایلهای منو خوب نگاه کن خودت سر در میاری!

Saeed

Well-Known Member
سلام

هیچ کدوم از عکس ها که لود نمیشن !!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

G.E.E.k

Member
چون عکس ها رو خودوم بخاطر اینکه حجمش کم شه نذاشتم.
شما عکس های خودتون بر اساس اسم فایلهای که تو فایل xmlش هست بذارید تا عکس های مورد نظر شما
نمایش داده بشه در ضمن تو فایل FLA هم میشه محدودیت هاشو برداش .
کافی بود یه نگاه کوچیک بهشون بندازید.
با تشکر .
دیده بان .

جدیدترین ارسال ها

بالا