هر کی میدونه کمک کنه فویه

sorna naz

New Member
من می خوام پروژه ای بسازم که دو بخشه بخش اولش خروجیش ماسه حالا می خوام کاری کنم که بخش دوم رو وقتی باز کنه که من روی ماسک بخش اول کلیک می کنم و به زبان ساده ه تر پروژه اول (بخش اول) یه چیزی مثل آرم وقتی روی این آرم کلیک میشه برنامه اصلی باز بشه و کاربر باهاش کارکنه :shock:
لطفا هر کس میدونه سریع بگه
با سپاس فروان:rose:
منتظرم

من اتفاقاً یه نرم فزارمیم همین شکلی بود ولی 2بخش هرکدوم توی یه فایل exe مجزا بود. فک کنم راهی نباشه جز اینکه بخش دومتو توی یه فایل exe دیگه قرار بدی.

تو قسمت اول پروژتون مثلاً یه ممبری وارد score کنید و اون رو آخرین sprite قرار بدین بعد خاصیت blendش رو 0 کنید بعد ابعادش رو تو stage بزرگ کنید به اندازه ای که تمام استیج رو شامل بشه. بعد کد زیر رو بهش بدین(فرضاً که قسمت دوم پرژتون توی یه فایل دیگه به اسم aaa.exe و درکنار فایل پروژه اولتون قزار داره):
on mouseup me
open ("aaa.exe")
halt
end

sorna naz

New Member
نه متاسفانه سوالتون چی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
درضمن از راهنماییتون ممنون اما این روشی که گفتین جواب نداد:sad:راه دیگه ای نیست تا بتونم انجام بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جواب نداد یعنی موفق به انجام این کار شدید ولی به دردتون نخورد یا اینکه اصن موفق به انجام این کار نشدید؟ اگه موفق به انجام این کار نشدید، میتونم یه نمونه آماده رو به ایمیلتون بفرستم.
2- آیا میشه یه پنجره انتخاب مسیر به کاربر نشون داد که فقط مسیر انتخاب کنه نه اینکه گزینه save یا open داشته باشه؟ پنجره ای که بارها تو برنامه های نصب دیدین. این پنجره پوشه ای که درونش یه پوشه دیگه ای وجود نداشته باشه رو باز نمی کنه. گزینه ok و cancel داره.

sorna naz

New Member
من یه مشکل دیگه ام دارم لطفا راهنماییم کنین:shock:
من تو پروژه ام چند تا فیلم چند دقیقه ای دارم اما وسط پخش فیلم متوقف میشه و دیگه فیلم اجرا نمیشه و اینکه وقتی برای بار دوم روی فیلم کلیک میکنم تا بخش بشه عمل نمیکنه یعنی همه ی فیلما رو فقط یکبار پخش میکنه
لطفا کمکم کنید
با سپاس فروان:rose:

mohammad.sub7

کاربر فعال
سوالمم این بود :
من دارم با دایرکتور یه برنامه نصب درست میکنم. فقط با 2 مشکل برخورد کردم:
1- چطوری اسم نرم فزارمو به لیست برنامه های نصب شده ویندوز (Programs and Features یا Add or Remove Programs در xp) اضافه کنم؟ که کاربر بتونه از اونجا مثلاً نرم افزار رو حذف کنه؟
2- آیا میشه یه پنجره انتخاب مسیر به کاربر نشون داد که فقط مسیر انتخاب کنه نه اینکه گزینه save یا open داشته باشه؟ پنجره ای که بارها تو برنامه های نصب دیدین. این پنجره پوشه ای که درونش یه پوشه دیگه ای وجود نداشته باشه رو باز نمی کنه. گزینه ok و cancel داره.[/QUOTE] چرا از برنامه های instaler کمک نمیگیری؟ من وقتی نرم افزار رو میسازم بعد با برنامه های کمکی پکیج میکنم. همه جور امکان واسه کاستوم کردن هم داری. هر متن یا هر عکسی هم میتونی قرار بدی ساده ترینش که امکانات خوبی هم داره setup factory

چرا از برنامه های instaler کمک نمیگیری؟ من وقتی نرم افزار رو میسازم بعد با برنامه های کمکی پکیج میکنم. همه جور امکان واسه کاستوم کردن هم داری. هر متن یا هر عکسی هم میتونی قرار بدی ساده ترینش که امکانات خوبی هم داره setup factory
آره این نرم افزار رو باهاش کار کردم چیز خوبیه ولی مشکلش اینه که نمیشه کاری کرد که یه shortcut از فایل اجرایی اصلی نرم افزار تو دسکتاپ کاربر قرار بده. شایدم بشه ولی من بلد نباشم.

mohammad.sub7

کاربر فعال
هم تو دسکتاپ هم منو استارت میشه shortcut ساخت. تو منوهاش بگردی هست . پیدا نکردی تو سایت جستجو کن. راستش الان نصب ندارمش دقیق منوهاش یادم نیست اما تو دسکتاپ میسازه.

جدیدترین ارسال ها

بالا