هر کی از اسکریپتهای وب وایز مشکل داره اینجا بگه

vahidmom

Member
هر کی از اسکریپتهای وب وایز مشکل داره اینجا بگه تا من یا بقیه جوابشو بدن

یا حق

hamedfardin

Member
سلام وحيد جان ممنون از اون آدرسي كه دادي من رفتم و يه فايل رو كپي كردم...با نام webwiz forums....حالا چجوري بايد از اين فايل استفاده كنم..و چجوري در سايتم بذارم..و چجوري فارسيش كنم...ممنون ميشم كمكم كني...يا حق

vahidmom

Member
برای استفاده اول باید کامپیوترت رو سرور اینترنت کنی و اگه بلد نیستی یه سر برو به سایت www.devir و بعد برو قسمت asp وبعد مراحلی رو که گفته انجام بده.
حالا فرض میکنم که تو بلدی برای شروع باید با فایل default شروع کنی.بعدش هم کمکم یاد میگری.
برای گذاشتن توی سایتت اول باید مطمئن بشی که سرورت asp ساپورت میکنه و بعد به وسیله ftp اپلود کنی .
وبرای فارسی سازی هم باید بری پوشه language_files و بعد میتونی اون شش تا فایل رو فارسی کنی.
باز هم مشکل داشتی من هستم.
راستی اگه بتونی یه 10 روز ثبت کنی من تموم فایلهای وب وایز وبه همراه20 اسریپت دیگه میزارم تو سایتم.
ولی خودت تغییر بدی بهتره بیشتر یاد میگیری

amirqaen

Member
سلام
آقا وحيد من يه فرم از خود سايت اصلي گرفتم و فارسي كردم چپ و راستش را هم با كمك خودت درست كردم همه كارهايش را كردم ولي باز يه جورايي گير الكي ميده
مثلا بعد از اينكه كاربر فرم ثبت نام را پر كرد و دكمه را فشار داد اول ثبت نام ميكنه بعد صفحه خراب ميشه
از اين مشكلات همه جاش هست

خواهشا يه فرم كاملا فارسي كه خودت امتحان كردي و ازش مطمئا هستي را به صورت كامل براي دانلود بگذار

مرسي يا حق
....

جدیدترین ارسال ها

بالا