هر چی می خواهید ، درخواست کنید.

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز و محترم.
بعد از تخلف دیگر نمی خواهم اسپم بدهم.
می خواهم آموزش های مختلفی رو برای دوستان مجید آنلاین ارائه بدهم.

من هم از شما در خواست دارم ، هر آموزش فارسی و یا مدل سه بعدی و ..... در مایا 2014 و پایین تر ، می خواهید ، درخواست کنید.
آموزش های فارسی را خودم درست می کنم.

چند مورد هم عرض کنم.

1-آموزش هایی که می خواهید ، لطفا در رشته های ریگ ، انیمیت ، نور پردازی ، جلوه های ویژه باشد.
2-در خواست هایتان را یا ایمیل کنید یا در همین پست در خواست دهید.

ایمیل من : [email protected]

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

mahdilal

Member
فکر کنم زیاد حالت خوب نباشه ها ؟ تو که خودت این همه مشکلهای الکی و خیلی پیش پا افتاده داری چطور می خوای مشکلات دیگران را جواب بدی نمی دونم عجب رویی داری؟ نکنه سنگ پای قزوینه؟ای کلک

shayan24

Member
mahdilal:منظورت از این حرف اینه که مشکلات ایشون برای شما پیش پا افتاده هست؟پس چرا هیچ وقت جواب ایشون رو نمیدین مگه نمیگین شما بلد هستین؟؟؟؟
به نظر من شما فقط قصدت از نوشتن این پس کوچیک کردن دیگرانه تا مثلا خودتون رو بالا ببرین و بگین من بلدم:mad:

mahdilal:منظورت از این حرف اینه که مشکلات ایشون برای شما پیش پا افتاده هست؟پس چرا هیچ وقت جواب ایشون رو نمیدین مگه نمیگین شما بلد هستین؟؟؟؟
به نظر من شما فقط قصدت از نوشتن این پس کوچیک کردن دیگرانه تا مثلا خودتون رو بالا ببرین و بگین من بلدم:mad:

ایول داداش.از حرفات خوشم اومد.جامعه پر از انسان های خود خواه و جاه طلبه.
البته منظورم شما دوست عزیز نبودی.شما رو سر ما جا داری.
حالا دوست عزیز.هر چی می خوای بگو تا نیازت رو برآورده کنم.

موفق باشید.

فکر کنم زیاد حالت خوب نباشه ها ؟ تو که خودت این همه مشکلهای الکی و خیلی پیش پا افتاده داری چطور می خوای مشکلات دیگران را جواب بدی نمی دونم عجب رویی داری؟ نکنه سنگ پای قزوینه؟ای کلک

دوست عزیز.این حرف من رو تو گوشت نگهدار.
تو که علاقت انیمیشن و جلوه های ویژه هست ، لطفا به دیگران کاری نداشته باش.
در ضمن منم نمی خوام مشکلات دیگران رو حل کنم.
من می خوام به اونا خدمت کنم که توانایی هاشون بالا بره.
من هم علاقه ام به انیمیشن و جلوه های ویژه هست اما هیچوقت تو ذوق دیگران نزدم.

موفق باشید.

mahdilal

Member
بهتره یک نگاهی به تاریخ عضویت خودتون و دوست شفیقت بکنی و همینطور من حداقل 7 ساله که اینجا عضوم و از سال 82 دارم با مایا کار میکنم از ورژن 4 مایا که اومد به بازار تا الان تو کارشم پس هیچی نباشه حداقل اینجا 8 تا پیراهن بیشتر از شما پاره کردم ، در ضمن همه به تایپکهای این دوستمون گیر دادن نه من تنها ، در ضمن اگر سوالی پرسید و کسی نتونست جواب بده اونوقت من جواب میدم ، افتاد.

ببین من کاری ندارم چند تا پیراهن پاره کردی.به تاریخ عضویت هم کاری ندارم
کسی که خودشو بزرگ تر از دیگران می دونه ، تو زندگی شکست می خوره.

افتاد؟

mahdilal

Member
اولا بهتره ببینیم کی اینجا ادعای استادی کرده ، باشه من اینجا از شما درخواست یک آموزش دارم ، من در یکی از ورکشاپهای اتودسک دیدم که در bifrost یک موج را که به ساحل میامد شبیه سازی کرده بود خوب تا اینجا را که آموزش داده بود اما یک چیزی را نگفت که چطور میشه وقتی موج روی ماسه میاد و بر میگرده اثر خیسی آب روی ماسه در همون جای موج باقی می مونه و وقتی موج بر می گرده از بین میره ، خواهشی که از شما دارم یک آموزش در این زمینه برای من اینجا قرار بدین ممنون میشم، با تشکر

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
rlmd من با mahdilal موافق هستم ، شما تا وقتی حرفه ای نشدین حق ندارین اموزش بدین ، هر چقدر هم قصد و نیتت خوب باشه باز هم خیانت به علم محسوب میشه .

بعد از تخلف دیگر نمی خواهم اسپم بدهم.
خوبه نمیخواین اسپم بدید ! بیش از 4 بــــــــــــــــــــــــــــــار توضیح دادم اسپم چیه !
تو همین مبحث 3 بار اسپم کردید ! من هر دفعه میگم این اخرین دفعست اخطار میدم شما هم هی بله بله فهمیدم میکنی باز روز از نو روزی از نو ! |:
این واقعا آخرین بار هست که میگم ، دیگه 10 روز بن نمیشید کاملا بن میشید پس قبل از زدن ارسال پاسخ !!!! کمی فکر کنید و یکبار هم قوانین رو بخونید !
یک لحظه پست رو نگاه کن.مایا 2014 یا پایین تر.بفروست ماله 2015 هست
یعنی منظورتون بعد از ادیتی هست که زدید دیگه ؟

بهتره یک نگاهی به تاریخ عضویت خودتون و دوست شفیقت بکنی و همینطور من حداقل 7 ساله که اینجا عضوم و از سال 82 دارم با مایا کار میکنم
از صحبتاتون معلوم هست که تجربه ی خوبی دارید اما یک نکته هست که باید ذکر کنم ...
بقول معروف سن به قد نیست به عقله ، شما 7 سال بودید تو انجمن و از 82 کار میکنید درست ، اما خوب کو نمونه کار ؟ البته دیدم نمونه کارهاتون رو اما منظورم این هست این حرف درست نیست ...

یکی از سال 90 حرفه ای کار میکنه یکی از سال 80 فقط کار میکنه ! حالا این وسط یکسری تجربه هم بدست میاد ! اما به هیچ وجه سن و سال رشته دلیل بر حرفه بودن شخص و تجربه بیشتر نیست !
این همه پست شکایتی هم زدید اما خوب خودتون فعالیتتون به حد قابل قبول نیست !
پس لطفا خودتون یک استینی بالا بزنید .

اینجارو ببنید خیلی اطلاعات و اموزش های خوبی از BiFrost هست ، اضافه بر همین موج ساحل خیلی تکنیک های عالی دیگری هم داره !
http://www.fxguide.com/featured/bifrost-exclusive-first-in-depth-look/

موفق باشید .

جدیدترین ارسال ها

بالا