هر اسکریپتی که بخوای .v2

وضعیت
موضوع بسته شده است.

yakoza

Well-Known Member
یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

شما یه مشت دزد هستید
این اسکریپت را من نوشتم.
اصلا هم رایگان نیست
خیلی آدم مزخرفی هستی
هی هم تو تاپیک میگی هیچ کدومش مشکل ندارن!!!!!!!!!!
همه ی این کار هایی که میکنید دزدی هستید.
من به عنوان کسی که آدونیس را نوشته راضی نیستم حتی برای تست هم سیستمم را نصب کنید.
حرومتون باشه.
ایشالا خونتون رو سرتون خراب بشه.

شما هم كافي بود به من پ خ ميزديد تا من اين موضوع رو درست ميكردم

سلام يك اسكريپ تميز و شيك براي دانلود ميخواستم انگليسي باشه... تميز و موضوع بندي بشه...

yakoza

Well-Known Member
بابا يكم مراعات كنيد
فروم كه جايه اينجور حرفا نيست

از پست من به بعد كسي پست بي ربط به تاپيك بزنه كارت ميگيره

mohan4u

Member
سلام
مجتبی جون من 1 هفته میشه براتون پیغام خصوصی گذاشتم آیدیتونم اد کردم نه پواب پیغام دادین نه با آیدیتون جواب منو میدین من بازم براتون پیغام میزارم

softarchive

Member
سلام من یکم سرم شلوغ بوده !!! ببخشید !!! وای اینجا چرا اینطوریه ؟ :d ای بابا ! همش از من شروع شده ها !!! من عذر میخوام!!! موهان جان من جوابتو دادم ها !

سلام خدمت سافت آرشیو جان گل گلاباول که ازت تشکر می کنم به خاطر این همه محبت به این دووستان داری
دوم هم ازت درخواست یه سری اسکریپت رو دارم

اسکریپت خوب فارسی متوجه می شی که جی می گم

اگه فیری نباشه که چه بهتر یعنی می خوام خوب باشه

اگه چیزی داری لینکشو برام ایمیل کن
دمت گرم:
[email protected]
آی دی یاهو: m_dg_farari

مرسی

اگه ادم کنی منون میشم چون کارت دارم
دمت گرم

softarchive

Member
من ادت کردم!!
در ضمن دوستان من تعدادی حدود 100 اسکریت برتر و فوق العاده فارسی رو جمع آوری کردم!!! البته بجز اونایی که صاحباش ثبت کردن ! اگه تعداد درخواست ها بالای 20 باشه میزارم!!

sinderella813

New Member
سلام تو رو خدا کمک کنید خیلی حیاتی هستش.من یک فرم دارم که توی اون چک باکس هام رو از یک جدول میخونه و جهت درج اطلاعات به مدیر سایت نشون میده حالا زمانی که مدیر هر کدوم رو چک زد میخوام مقدار اون چک باکس رو که به صورت پیش فرض توی db براش off درج شده بیاد و اونو بر حسب id ای که تو جدول برای هرکدوم از چک باکس هام درج کردم(outo increament ) مقدار on رو براش درج کنه؟اگه کمکم کنید خیلی ممنون میشم.

sinderella813

New Member
می خوام ببینم چه طور id مربوط به هر check box رو براش پاس بدم تا بر حسب اون درج کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:sad:

sanamsath

New Member
سلام
ميشه لطف کنيد و يک اسکريپت فارسي براي هاستينگ، براي دانلود بزاريد
ممنون ميشم

yakoza

Well-Known Member
سلام تو رو خدا کمک کنید خیلی حیاتی هستش.من یک فرم دارم که توی اون چک باکس هام رو از یک جدول میخونه و جهت درج اطلاعات به مدیر سایت نشون میده حالا زمانی که مدیر هر کدوم رو چک زد میخوام مقدار اون چک باکس رو که به صورت پیش فرض توی db براش off درج شده بیاد و اونو بر حسب id ای که تو جدول برای هرکدوم از چک باکس هام درج کردم(outo increament ) مقدار on رو براش درج کنه؟اگه کمکم کنید خیلی ممنون میشم.

براي سوالتون يه تاپيك جديد باز كنيد

salam soft archiv jan
pas bazam ke nazshti in script farsi ha ro
to bezar man ghol behet midam be jayeh 20 ta darkhast 200 ta tashakor dashteh bashi:rose:

sanamsath

New Member
سلام softarchive، امکانش هست يه اسکريپت فارسي براي هاستينگ براي دانلود بزاريد که امکاناتي مثل پلان کردن و ثبت درخواست و ... داشته باشه
در ضمن خواهش ميکنم اين اسکريپتهايي که خودتون گفتيد رو هم قرار بديد در صورت امکان
ممنون ميشم

softarchive

Member
1 - من از 16 فروردین نت نمیام ! اسکریپتها همگی تا چند روز دیگه در سایت قرار میگیره !!!
2 - اسکریپت هاستینگ فارسی ؟؟؟؟؟؟ خواهشن صفحات قبل رو بخونید !!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا