هر اسکریپتی که بخوای .v2

وضعیت
موضوع بسته شده است.

softarchive

Member
خب باشه . تو من منتظر باش !! تا 10-15 مین دیه بهت یه عالمه شاپ میدم.. بزار آپ کنم

shnoit

Well-Known Member
softarchive عزیز. اگه میبینی حجمشون زیاده و تعدا فایلهاشون زیاده. خودتو اذیت نکن عزیز.
چون اونا کارمو راه نمیندازه.
ولی اگه دیدی که حجمشون کنه و مجموع فایلهاشون 10-15 تایی میشه. ممنون میشم.
دستت درد نکنه عزیز :rose:

softarchive

Member
عزیز من خب بهتره بگی اسکریپتش چیه ؟؟؟ این سایت واسه من بالا نمیاد :-??

mr_behrooz

New Member
داداش این سایتی که دادم php هست و اسکریپت php میخوام و اینم بگم که این سایت فیلتر

اگه به مشکلی در مورد باز کردن سایت بر خوردی به این آیدی پم بده

info.rapepars

softarchive

Member
جواب بهروز جان !: عزیز من من نمیفهمم تو به چه اسریپتی نیاز داری . اگه منظورت اسکریپت پی اچ پی هست که میخوای وی پی ان هاتو اونتو بفرووشی ؟ یا اینکه میخوای یه سیستم فروشگاه مانند باشه که کاربر عضو شه و بخره ؟

جواب kkr_129 :
عزیز من ازین استکریپتها زیاد دارم . ولی مطمئن هستم که هیچکدوم درست کار نمیکنند. نمونش www.scriptsaz.com این واسه خودمه !!!! اگه خواستیه یه 10-15 تایی دارم میدم بهت

kkr_129

New Member
با سپاس از شما

منم چندین نمونه دارم اما حیف که جواب نمیدن :d

ممنون

mr_behrooz

New Member
داداش سیستمی میخوام که کاربر بتونه عضو بشه و درخواست خرید کنه و بتونم حسابشو پر کنم یا خالی کنم منظورم حساب تو سایت .

softarchive

Member
دوست عزیز شما تا یکی دو روز دیگه صبر کنید من اسکریپت یاهو اینویزیبل رو میدم بهتون که کار کنه .

جواب بهروز عزیز : چشم من براتون میزارم

foxdl

Member
سلام اقايي softarchive حالت خوبه ببخشيد دوباره مزاحم مي شم من يه سيستم فارسي مي خواستم براي سايتهاي دانلود موزيك راپ فقط تمام فارسي باشه و امكان اپلود داشته باشه ممنون مي شم اينو برام گير بياري يه چيز حرفه اي مي خواهم باشه مي خواهم يه چيزي باشه كه خيلي زود بتونم باهاش سر صدا ايجا كنم يعني سايت امارش بره بالا ممنون باي منتظرم:rose:

foxdl

Member
الوووو

اقا مي توني اون سيستم براي پيدا كني يا نه البته قسمت تبليغاتم يادم رفت بگم داشته باشه

softarchive

Member
سلام دوست عزیز !!! ببخشید ه دیر شد . من اسکریپت موزیک زیاد دارم البته بیشترش آ اس پی و به زبانهای مختلغف با گرافیکی بینظیر !!! اگه خواستید بگید میدم

اسکریپت سایت خبری سوسو نیوز و ویوو هستند که بهترین هستن !! هردوشونم فارسی شدهن http://www.persianscript.ir/
من ازین به بعد هرشب میام و بهتون میدم امشبم هستم تا 12-1 اگه چیزی خواستید بگید میدم بهتون

mehdy59

Member
من يه اسكريپت ميخوام درست مثل همين قسمت ارسال پاسخ كه دارم توش مي نويسم.و كمي ظههرش زيباتر به نظر برسه.تغييرات رو اعمال مي كنم اما حتما بفرستي.
مرسي و ممنون:rose:راستي همين شكلك ها رو ميخوام

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا