هدیه نوروز 90 به همه دوستان مجید آنلاین (tv persian)

hoceyn

Active Member
دوستان مطمئنید backdoor نیست؟ چرا باید یه نرم افزار رایگان برای تماشای برنامه های مسخره ی صدا سیما نوشته بشه؟ دوستانی که تو خط امنیتن چک کنن اطلاعات سیستم رو می دزده یا سالمه. من که دوس ندارم نسبش کنم.

behjati mohamma

کاربر VIP
با عرض سلام و تبریک عید

دوستان مطمئنید backdoor نیست؟ چرا باید یه نرم افزار رایگان برای تماشای برنامه های مسخره ی صدا سیما نوشته بشه؟ دوستانی که تو خط امنیتن چک کنن اطلاعات سیستم رو می دزده یا سالمه. من که دوس ندارم نسبش کنم.

اینجانب مفتخرم که بیش از 2 سال است که تو این انجمن فعالیت میکنم و این اطمینان رو به شما میدم که از لحاظ هر گونه ویروس و تروجان و backdoor به قول شما خیال شما راحت باشد ولی یک نکته را فراموش نکنید که چون این نرم افزار به شکل portabl عرضه شده امکان دارد اگر از سایتهای دیگری دانلود شود دچار دستکاری شدن شود و این مورد را به هیچ وجه گردن نمی گیرم.

این نرم افزار در سایت http://virusscan.jotti.org/en با 20 آنتی ویروس اسکن شد که تصویرش رو قرار میدم خودتون هم میتونید امتحان کنید.

امیدوارم توانسته باشم نظر مثبت شما را جهت نصب و اجرا جلب کنم
سالی سرشار از شاد کامی برای شما آرزو مندم

پیوست ها

• anti.JPG
    anti.JPG
    104.5 کیلوبایت · بازدیدها: 42
آخرین ویرایش:

Saeed

Well-Known Member
نرم افزار خیلی جالب و زیبایی بود :دی رو 64 بیت هم اجراش کردم بدون مشکل اجرا شد :دی

نظر شخصیم اینه که اگه بخوام از کامپیوتر به عنوان Tv iRaN استفاده کنم ! برم آنتن USB بخرم

خیلی بهتره :دی هم دیجیتاله و خیلی امکاناته دیگه هم داره :دی

اگه کانال های خارجی بود میشد بهتر نظر داد :دی

قدیم قدیما یه چنین برنامه هایی رو دانلود کردم و خیلی هم خوب و با کیفیت کار میکردن :دی

ولی نمیدونم چرا بعد یه مدت از کار میوفتادن !!! انگار تاریخ انقضا داشتن :lol:

امیدوارم روز به روز شاهد پیشرفت برنامتون باشیم و سال خوبی رو براتون آرزومندم :rose:

behjati mohamma

کاربر VIP
نرم افزار خیلی جالب و زیبایی بود :دی رو 64 بیت هم اجراش کردم بدون مشکل اجرا شد :دی

نظر شخصیم اینه که اگه بخوام از کامپیوتر به عنوان tv iran استفاده کنم ! برم آنتن usb بخرم

خیلی بهتره :دی هم دیجیتاله و خیلی امکاناته دیگه هم داره :دی

اگه کانال های خارجی بود میشد بهتر نظر داد :دی

قدیم قدیما یه چنین برنامه هایی رو دانلود کردم و خیلی هم خوب و با کیفیت کار میکردن :دی

ولی نمیدونم چرا بعد یه مدت از کار میوفتادن !!! انگار تاریخ انقضا داشتن :lol:

امیدوارم روز به روز شاهد پیشرفت برنامتون باشیم و سال خوبی رو براتون آرزومندم :rose:

علت از کار افتادن کانالها عوض شدن سرور کانالها میباشد ویا زمانی بودن خود نرم افزار
مورد اول در ورژن دوم نرم افزار فکری کردم که دوستان کانالهایی که کار نمیکنن معرفی کنن
مورد دوم رو به شما اطمینان میدم که این نرم افزار رایگانه و تا اینترنت هست سعی میکنم که به روز نگهش دارم.

در مورد کانالهای خارجی دارم روی سرور هاش کار میکنم که بدون مشکل از هر جهت در اختیار دوستان قرار بدم (خدا عاقبت ما رو ختم به خیر کنه)

آخرین ویرایش:

behjati mohamma

کاربر VIP
دوست من لطف کنید نتیجه رو همینجا برای دیگر دوستان قرار بدین.

از شما بسیار متشکرم.
پیروز باشید.

به اطلاع دوستان می رسانم این فایل رو من در سایت http://camas.comodo.com که دوست خوبمون معرفی کرد تست کردم و نتیجه بدون مشکل بودن را نشان داد.

10 دقیقه وقت گرفت.
دوست خوبمون hoceyn میتواند نتیجه را تایید کنه.

باز هم تشکر میکنم
از حسن نظر همه دوستان

تایید شد.
سلام. کارت درسته!!! تایید...

برای بروز رسانی از web service استفاده کردید؟

آخرین ویرایش:

behjati mohamma

کاربر VIP
اقا چرا pmc نداره؟!
رو ويندوز 7 سوال ميکنه که محمد حسين بهجتي به شبکه وصل بشه يا نه؟! يعني چي؟

من فکر میکنم که روی سیستم شما فایروال نصب است و این پیام فایروال شماست تا الان همچین موردی نه داشتیم !!!!
به گفته شما چه خوب هم نویسنده رو تشخیص داده:green:

خوب جهت اطلاع دوستان این نرم افزار در موقع استارت فقط یک بار برای چک کردن وصل بودن شما به اینترنت سپس جهت یافتن آخرین به روز رسانی کانالها و دادن پیشنهاد به روز رسانی کانال و دانلود جدید ترین ورژن نرم افزار (در صورت وجود) به سرور وصل میشه و تا پایان نرم افزار دیگر این موارد چک نمیشه .

آپدیت کانالها به زودی

سالی سر شار از سر مستی برایتان آرزومندم

آخرین ویرایش:

hoceyn

Active Member
راستش موضوع از اینجا شروع شد بعد هک certification های کمپانی comodo ، معاون کمپانی comodo اومد تو bbc-persian و گفت که توده عظیمی از نرم افزار هایی که تحت عنوان دانلود رایگان بدون هیچ سود مالی تو ایران منتشر میشه شدیدا دارای باگ های جاسوسین و با نرم افزار اصلی متفاوتن. گفت اگه استطاعت مالیشو ندارید تریال دانلود کنید. و همین طور اینکه این سایت ها از طرف دولت حمایت میشن برای تجسس و اینجور کارا...!!! این شد که من این سوال تو ذهنم اومد که نکنه نرم افزار شما جز اون دسته است. حالا که چک کردم مطمئن شدم. هر چند اونطور که من فهمیدم آنتی ویروس ها تشخیص نمی دن و مهندس های comodo با تحلیل نرم افزار ها به حفره های باز امنیتی پی بردن.
در هر صورت هدف اطلاع رسانی بود. بازم مرسی از نرم افزار فوق العادت. نصبش کردم!!!!!

behjati mohamma

کاربر VIP
سلام. کارت درسته!!! تایید...

برای بروز رسانی از web service استفاده کردید؟

به روز رسانی از سرور خودم صورت میگیره ولی چون نمی خوام تبلیغ سایتم رو بکنم اسمش رو نمی توانم مطرح کنم
اگر باز هم اصرار داشته باشین تو پیام خصوصی در خدمت هستم.

متشکرم از تایید شما
پیروز باشید و شاد کام

آخرین ویرایش:

ebadj

Member
خسته نباشی دوست عزیز کارت خیلی خوبه . من اینترنت نامحدود دارم و نصبش کردم .
البته اینها که اینترنت نیست . برای اینترنتمون متاسفم که به این وضعه . فکر نمی کنم با این سرعت و اوضاع اینترنت ما زیاد کسی استفاده کنه ولی در هر صورت کار قابل تحسینیه . سپاس

mojtaba_2006

Well-Known Member
سلام دوست عزیزم
برنامه شما برای من کار نمیکنه ، با توجه به اینکه کسی اینگونه گزارشی نداده ، حتما اشکال از سیستم منه چون ده درصد دیگه جلوتر نمیره .
اما در مورد خود برنامه که کارت عالی هست ، فقط اگر میتونی کارهای زیر را انجام بده
برای برنامه ات نسخه تعیین کن
شکل و شمایل برنامه ات زیباست ، اما فکر میکنم اگر از الان یه شکل مستطیلی و استاندارد بهش بدی بهتر باشه .

با تشکر

AnimMohsen

New Member
سلام دوست عزیزم
برنامه شما برای من کار نمیکنه ، با توجه به اینکه کسی اینگونه گزارشی نداده ، حتما اشکال از سیستم منه چون ده درصد دیگه جلوتر نمیره .
اما در مورد خود برنامه که کارت عالی هست ، فقط اگر میتونی کارهای زیر را انجام بده
برای برنامه ات نسخه تعیین کن
شکل و شمایل برنامه ات زیباست ، اما فکر میکنم اگر از الان یه شکل مستطیلی و استاندارد بهش بدی بهتر باشه .

با تشکر
سلام
منن همين مشكل دوستمون رو دارم بيشتر از 10 درصد نمي ره:-?

behjati mohamma

کاربر VIP
رفع اشکال باز نشدن کانالها

ابتدا چک کنید:
1: برای باز شدن هر کانال باید بین 30 تا 60 ثانیه صبر کنید(البته بستگی داره به سرعت اینترنت شما)
2: چک کنید با تمام کانالهای tv مشکل دارید یا بعضی ها اگر با تمام کانالهای تلویزیونی مشکل دارید رادیو ها رو امتحان کنید .
اگر با بعضی کانالها مشکل دارید 100 % مشکل از سرعت اینترنت شماست یا کانالی رو انتخاب کردین که سرعت بالاتری جهت نمایش نیاز داره و با سرعت اینترنت شما جور نیست
بعدا که همون کانالی مشکل دار رو دوباره که امتحان کنید می بینید باز میشه.
اگر رادیو هم پخش نشد:
مشکلات ارتباطی:
الف: ارتباط با اینتر نت خودتون رو چک کنید ببیند در زمان استفاده از نرم افزار به اینترنت متصل هستید یا نه.

ب: خیلی از نرم افزار های آنتی ویروس دارای فایروال هستند و در موقع اجرای نرم افزار های اینترنتی از شما سوال می کنند که مثلا نرم افزار X میخواهد به اینترنت ارتباط داشته باشه آیا اجازه میدین شما اگر جواب درست به پیام ندید جلوی اتصال نرم افزار گرفته میشه البته بعضی وقت ها هم پیامی در کار نیست بستگی به تنظیمات آنتی ویروس شما داره
پس بریم سروقت فایروال ویندوز داخل control panel و نرم افزار آنتی ویروس و فایروال هر دو آنها را خاموش کنید و دوباره نرم افزار رو تست کنید.

ج: اگر ارتباط شما به اینترنت از طریق شبکه است باید پ و ر و ک س ی سرور اینترنت رو تو نرم افزار تنظیم کنید که اگر دوستان لازم داشن بگن توضیح بیشتر میدم.

مشکلات سیستمی:
چک کنید مدیا پلیر ویندوز شما به شکل عادی قادر به پخش فایل صوتی و تصویری هست یا نه اگر نیست که باید مشکل رو حل کنید
دو راه دارید
اولی نصب مجدد مدیا پلیر
دوم نصب مجدد ویندوز

امیدوارم مشکل عده کمی از دوستان که فکر کنم کمتر از 10% کاربرها باشن با راهنمایی های بالا حل شه
به امید داشتن اینترنت پر سرعت برای همه ایرانیان:rose:

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: L-B

behjati mohamma

کاربر VIP
مرسی بسیار خوب بود ! بدون قطعی
پهنای باند چقدر مصرف می کنه در دقیقه ؟

درست متوجه سوال نشدم فکر کنم منظور شما مقدار مصرف در موقع کار کردن اینترنت باشه جواب رو میتونید در صفحه اول همین تایپینگ پست شماره 5 دریافت کنید.

از حسن نظر و توجه شما بسیار متشکرم
پیروز و سر بلند باشید.

جدیدترین ارسال ها

بالا