هدر وبلاگ جدیدم (لطفا همه نظر بدین)

amino67

New Member
سلام به همه دوستان
این هدر وبلاگ جدیدمه، البته به صورت فلش هم درش آوردم ولی نتونستم اینجا آپش کنم چون سایزش خیلی بزرگ میشد و حتما باید داخل کد قرارش میدادم. به شدت منتظر نظرات سازندتون هستم.

لطفا برای دیدن نوع فلش هدر که به خاطر کریسمس کمی توش تغییر ایجاد کردم به این آدرس بیاید و نظرتون رو هم بگید، اینم بگم که هنگام ورود به وبلاگ یه آهنگ به صورت خودکار پخش میشه که من و دوستم با هم ساختیمش :green:

منتظر نظرات سازندتون هستم
با تشکر

.:. ویرایش شده توسط عرفان .:.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MadikaCo

Well-Known Member
سلام دوست عزیز اول این که شما نباید آدرس سایت یا وبلاگ را به این صورت قرار بدید چون تبلیغ حساب میشه و خلاف قوانین انجم های مجیدانلاین است
این هم آدرس فلش سایت شما لطفا آدرس وبلاگ را حذف کنید:mad:
کد:
[COLOR=#0000ff]http://www.iranuon.net23.net/uploads/1338939737.swf[/COLOR]
اما این طرحت
ا
قشنگه فقط باید فونت و استایل فونت رو بهتر کنید باید بیشتر کار کنید روش

زمینه هم زیاد تیره و یکنواخت است:rose:

GsGraphic

Well-Known Member
سلام خسته نباشی دوست عزیز
خوب شده فقط یه مقدار خلوت شده فونتتو بزرگتر کنی بهتر میشه

Alireza Saeedi

Active Member
کار خوبی شده !!
من که مشکل خاصی نمیبینم !!
فقط به نظر من پس زمینه رو نتونستی خوب مچش کنی !!
موفقیت !!

pouya saadeghi

Active Member
فقط یه مقدار خلوت شده
خلوته؟؟ کجاش خلوته ؟!!! (هدر هرچی خلوت تر باشه بهتره
photosmile.gif
)

-------------------------

خوب و قشنگه و به قالبتون هم میاد

amino67

New Member
از همه دوستان بی نهایت متشکر و ممنونم که از هدرم تا حدی خوششون اومده و سعی می کنم اشکالاتم رو با توجه به نظرات شما عزیزان برطرف کنم. من همه این ها رو مدیون سایت مجید آنلاین و مدیران و کاربرای حرفه ایش هستم.
در رابطه با صحبت های دوست خوبم آقای MadikaCo باید عرض کنم که درسته حق با ایشونه ولی این آدرسی که قرار دادن خودمم میتونستم بزارم ولی گفتم که هدر خیلی بزرگ دیده میشه و همین مشکل رو الانم این آدرس داره.
برای این که به قول ایشون تبلیغ نشه، دوستان برای دیدن هدر فلش در ابعاد استانداردش به آدرس وبلاگم در قسمت امضای بنده رجوع کنند، البته در مورد آهنگی که توی وبلاگم شنیده میشه هم می تونید نظر بدین چون بیشتر از طراحی هدر روش وقت گذاشتم D:
با تشکر

V.A.M.P.I.R.E

Active Member
بکش خیلی شلوغه... و تایتل وسطش هم یه جورایی ساده و کلیشه ایه...
منم مثل یکی دیگه از دوستانی که اشاره کرد معتقدم هدر باید ساده باشه و در عین سادگیش شیک و گیرا...
همیشه تو طراحی هدر سعی کن هدر رو نسبت به کلیت قالب طراحی کنی تا با قالب اصلی مچ بشه...
موفق باشی

amino67

New Member
بکش خیلی شلوغه... و تایتل وسطش هم یه جورایی ساده و کلیشه ایه...
منم مثل یکی دیگه از دوستانی که اشاره کرد معتقدم هدر باید ساده باشه و در عین سادگیش شیک و گیرا...
همیشه تو طراحی هدر سعی کن هدر رو نسبت به کلیت قالب طراحی کنی تا با قالب اصلی مچ بشه...
موفق باشی
از نظر سازندت خیلی ممنونم دوست عزیز ولی منظورتون رو از (تایتل وسطش هم یه جورایی ساده و کلیشه ایه) متوجه نشدم چون دقیقا مربوط به موسیقی هست و بهش خطوط حامل گفته میشه و کاملا با اسم و موضوع وبلاگ همخوانی داره.

جدیدترین ارسال ها

بالا