هدر برای سایت ایده آل آنلاین

majid_a95

Active Member
سلام
دوستان و اساتید خواهش میکنم در صورت انتقاد یه پیشنهادیم داشته باشید ممنون میشم(کاملا مستقیم)! :rose:احتمالا راجع به فونتا مخصوصا اشاره کنید مثلا اگه فلان فونت بود یا اگه فلان آبجکت بود بهتر بود .....!اگه کلا خوب نیست که کلا عوضش میکنیم(گرچه زیاد روش کارکردم) :shock:! فدا سرتون :shock::green:

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    65.3 کیلوبایت · بازدیدها: 38
  • 2-2.jpg
    2-2.jpg
    79.2 کیلوبایت · بازدیدها: 27

Saeed

Well-Known Member
سلام

خوبی مجید جان

من بین این دوتا سمت راستی رو می پسندم :دی
مشکل خاصی نمی بینم توش.

نقد :
آدرس سایت رو ریز با فونت تاهوما بزن سمت چپ پایین.
فروشگاه اینترنتی ..... رو بیار سمت راست.
اوون استمپ و نوشته های فارسی تجارت ... رو نذار. حتما نباید که همه جای هدر پر باشه !! بذار سمت چپ خالی باشه.
روی رنگ بندی نوشته های روی پاکتات هم یه نمور کار کن. 
و دیگه سلامتیت ، به دل نگیرا معلومه که زحمت کشیدی اینا نظر منه.

موفق باشی :rose:

Mohammad

Member
محاسن :
{ اینکه برای طرحت وقت میزاری خیلی خوبه

معایبــــ :
{ کیفیت تصویر خیلی پایینه
{ رنگ هاش چشم رو میزنه

هدر رو باید با توجه به گرافیک و رنگبندی کلی سایت طراحی کرد ، به قول تیم داوری مسابقه دو بعدی ، باید تناسب گرافیکی و رنگبندی مناسب داشته باشه پس فعلا نمیشه پیغام نهایی (پ.ن.) رو داد.
اما در کل سمت راستی بهتر شده

آخرین ویرایش:

sayan.digit

Active Member
ایده ات جالبه خوب کار کردی ولی
یه نکته کوچیک علاوه بر نکاتی که دوستان گفتن به نظرم رسید

همیشه هم اینو به همه گفتم! نظم توی کار حرف اصلی و میزنه!! همونطوری که خدا در زمان خلقت دنیا نظم خاصی به کار برد تا ما با دیدن این طبیعت حیرت زده بشیم کارگرافیک هم همینه! خلق یک ایده برای اینکه مجذوب کننده و زیبا باشه نیازمند نظمه!!

اون متنی که روی پاکت نارنجی به کار بردی خیلی جالب نشده مخصوصا که زاویه مناسب هم نداره و همینطور اخر متن انگار از لبه ی جلویی پاکت زده بیرون!! این مسائل ریز وقتی در کنار هم چندتا بشن ممکنه کارتو زیاد دلچسب نکنه!

اما کلیت کار جالبه!

وفق باشی

deamondisk

Member
ایدت خیلی جالبه دوست عزیز
طرح سمت چپ رو بیخیال (نظر شخصیم)
اینکه واسه طرحات وقت میزاری عالیه
(( بنظر من سعی کن وقتی طرحی تو ذهنت میاد تمام سعی خودت رو بکنی که تو اجرا حتی اگه تونستی قشنگتر از طرح تو ذهنت بشه ))
این کاریه که من کردم و خیلی پیشرفت کردم

بقیه چیزهارو که دوستان گفتن
در کل طرحت جالب
موفق باشی

majid_a95

Active Member
با تشکر از اونایی که کار بنده رو به دقت مورد بررسی قرار دادن و نظرات ارزشمندشونو منتقل کردن! از همه اساتید صمیمانه متشکرم!
بازم اگه پیشنهادی چیزی دارید ممنون میشم در میان بگذارید مثلا نمونه کار (که زیاد دیدم)، فونت ، وکتور و........ که فکر میکنید استفاده کنم بهتره !!! :rose:تشکر!

Mohammad

Member
یه چیز که یادم رفت بگم : طول هدر خیلی زیاده حداکثر باید 1000 پیکسل باشه .
چون تو بعضی مانیتورها (اکثر مانیتورها) که 768×1024 هستند یا 800×1280 هستند درست نشون داده نمیشه
اگه بری به این تاپیک می تونی بفهمی همه مانیتور ها رزولیشن شون به اندازه ای نیست که هدر شما رو نشون بدن :

جدیدترین ارسال ها

بالا