هاست ftp هر گیگ فقط 3 هزار تومان

amin.ir69

Member
اف تی پی هاست (FTP Host) نوعی میزبانی وب می باشد که اکثر وب سایت ها به آن نیاز دارند.

در این مدل میزبانی وب از لحاظ امکانات دقیقا شبیه به میزبانی وب لینوکس این شرکت میباشد و از همان سرور تهیه شده با این تفاوت که تعداد امکاناتی از نظیر دیتا بیس ، پارک دامین ، وب میل ، ادون دامین ، ساب دامین و وب میل 0 میباشد و فقط امکان ایجاد اکانت ف تی پی نامحدود میباشد

خیلی از کاربران اینترنت برای آپلود فایل های خود یا از سایت های رایگان استفاده میکنند که اکثرا اطمینان چندانی ندارند و یا هاست ستاپ تهیه میکنند که هزینه زیادی برای آن پرداخت میکنند از این لحاظ که پول اظافی جهت امکاناتی همچون دیتا بیس ، وب میل ، پارک دامین و ... پرداخت میکنند

اما ما این مشکل را حل کرده ایم فقط با پرداخت هزینه اندک میتوانید هاست مورد علاقه خود را برای آپلود تهیه کنید​
این سرور ها از شرکت آی وب کانادا تهیه شده و شما میتوانید فایل های خود را برای دانلود یا نگهداری با خیالی راحت آپلود و بایگانی کنید

قیمت هر گیگا بایت از این سرور ها ماهیانه 3 هزار تومان میباشد

موسسه توســعه ارتباطـــات مـــیکا

www.PChost.ir

i2ir

New Member
بهترین سایت ارایه دهنده دامین رایگان با پسوند دات کام

[FONT=&quot]بهترین سایت ارایه دهنده دامین رایگان با پسوند دات کام[/FONT]
[FONT=&quot] http://i2ir.com[/FONT]

[FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]سایت من درون ایران یا همان آی تو آی آر بهترین و قویترین سایت[/FONT]
[FONT=&quot] ارایه دهنده دامین یا همان ساب دامین رایگان است که به کاربران[/FONT]
[FONT=&quot] دامین رایگان با پسوند دات کام میدهد [/FONT]
[FONT=&quot]از دیگر قابلیتهای این سایت میتوان به مدیریت تبلیغات توسط خود کاربر[/FONT]
[FONT=&quot] نام برد و ثبت بسیار راحت و آسان دامین و از همه مهمتر استفاده از[/FONT]
[FONT=&quot] قویترین و سریعترین سرورهای آمریکایی و امنیت بالا سایت لازم به ذکر[/FONT]
[FONT=&quot] است که سایت بر خلاف دیگر سایتهای ارایه دهنده دامین رایگان [/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]دامین شما را در صورت نداشتن بازدید مسدود نمیکند[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]من که ازش رازیم دامین من در این سایت اینه می توانید بازدید داشته باشید[/FONT]

[FONT=&quot] www.bb.i2ir.com [/FONT]​

vatanmusic

Well-Known Member
mamoolhacker شما لطف کن پستت را ادیت کن
خدمت اون بنده خدا هم رسیدیم

جدیدترین ارسال ها

بالا