هاست یا vps از استرالیا

Abzarha

New Member
سلام
کسی سرویس دهنده هاستیگ و یا vps در استرالیا سراغ داره؟
منظورم آدرسشون نیست. منظورم این هست که یعنی آی پی اونها هم از استرالیا باشه. یعنی دیتاسنترشون در استرالیا باشه. اگر vps باشه بهتره.
اگر سراغ معرفی کنید لطفا...

Abzarha

New Member
ممنون

http://www.ico.com.au/
کار کردم ، دیتا سنتر بدی هم ندارند
ولی فکر کنم برای کاره دیگه ایی می خوایی که کارت رو راه می اندازه

ممنون از راهنمائیتون. من یکی از دوستانم توی استرالیا زندگی میکرده یک اکانت پی پال برای استرالیا داشته. حالا اومده ایران، گیره. میخواستم یک VPS یا یک هاست SSH دار با آی پی استرالیا (australia) براش بگیرم. که بصورت SSH آی پی اونو به استرالیا تغییر بدم. که بتونه به پی پالش لاگین کنه. یکی از دوستان در ترکیه هم یک حساب بانکی در استرالیا داشت که خیلی دنبال آی پی استرالیا میگشت. گفتم ببینم اگر هست براشون ست کنم. که این سایت رو معرفی کردید.

ممنون، از راهنمائیتون. باز هم اگر کسی میشناسه ممنون میشم. بگه :wink:

ady_constantine

Active Member
ممنون از راهنمائیتون. من یکی از دوستانم توی استرالیا زندگی میکرده یک اکانت پی پال برای استرالیا داشته. حالا اومده ایران، گیره. میخواستم یک VPS یا یک هاست SSH دار با آی پی استرالیا (australia) براش بگیرم. که بصورت SSH آی پی اونو به استرالیا تغییر بدم. که بتونه به پی پالش لاگین کنه. یکی از دوستان در ترکیه هم یک حساب بانکی در استرالیا داشت که خیلی دنبال آی پی استرالیا میگشت. گفتم ببینم اگر هست براشون ست کنم. که این سایت رو معرفی کردید.

ممنون، از راهنمائیتون. باز هم اگر کسی میشناسه ممنون میشم. بگه :wink:

سلام .

هاست نیوزلند به شما می تونه کمک کنه ؟

آیپی مال شرکت اینترنتی تلکام هست که هم در نیوزلند و هم در استرالیا شعبه و کار می کنه .
قابل ذکر هست که یاهو نیوزلند ( yahoo extra به نشانی yahoo.nz ) رجوع کنید آرم تلکام را گذاشته که به کاربران اینترنتش یک ایمیل کانت yahoo extra می دهد که کاربران عادی نمی تونند باز کنند !

مایل بودید من می تونم یک سرور از نیوزلند با ایمیل یاهو اکسترا بدم !

Abzarha

New Member
سلام .

هاست نیوزلند به شما می تونه کمک کنه ؟

آیپی مال شرکت اینترنتی تلکام هست که هم در نیوزلند و هم در استرالیا شعبه و کار می کنه .
قابل ذکر هست که یاهو نیوزلند ( yahoo extra به نشانی yahoo.nz ) رجوع کنید آرم تلکام را گذاشته که به کاربران اینترنتش یک ایمیل کانت yahoo extra می دهد که کاربران عادی نمی تونند باز کنند !

مایل بودید من می تونم یک سرور از نیوزلند با ایمیل یاهو اکسترا بدم !

نه من منظورم استرالیا بود. که یک آی پی باشه که نزدیک به آدرس منزل و یا بانک دوستانم باشه. که PayPal یا سایتهایی مثل 2checkout و ... گیر ندن.

در هر حال اطلاعات خوبی بود. ممنون از کمکتون

جدیدترین ارسال ها

بالا