### #هاست واقعا با کیفیت و تضمینی تنها در ازای ....

mehdiSHOP

New Member
با سلام

ما قصد داریم برای یکی از وب سایت های خودمون ، از سایت های دیگه لینک بگیریم همیشه برای اینکار وبمستر ها یا با هم تبادل لینک می کنند یا ماهانه پول می دهند و .....

ما برای دادن لینک نه اهل تبادل لینک هستیم و نه روش دیگه ای تصمیم داریم در ازای لینک هاست مرغوب بدهیم.

اگر وبلاگ یا وب سایتی دارید و نیاز به هاست بخونید:
1) اگر سایت یا وبلاگی با پیج رنک 1 ما را لینک کنه ===> 50mb هاست

2) '" " " پیج رنک 2 " " = ==> 150mb هاست
3)" " " پیج رنک3 " " ===> 300mb هاست (قابل افزایش بسته به نوع سایت)
4)" " " پیج رنک 4 " " ===> 1.5gb هاست ( حتی ممکن است تا چند گیگ قابل افزایش باشد بسته به نوع سایت)

نکات مهم :
1) کلیه هاست ها با کیفیت خواهند بود و قولمی دهیم هاست در پیت و .... ندهیم
2) توجه داشته باشید نه بنر و نه هیچ چیز دیگر لازم نیست برای ما در سایت خود بگذارید فقط یک لینک ساده
3) کلا 10 وب سایت لازم داریم و لذا احتمالا با این 10 وب سایت همیشه کار کنیم (جوایز، هدیه،محصولات نرم افزاری رایگان و ..... به مناسبت های مختلف در طول سال) ودیگر مزیت ها

mehdiSHOP

New Member
راستی شرکت های هاستینگ که مطمئن هستند کیفیت هاست و مشخصات سرورشون واقعا عالی هست همینجا اعلام کنند تا ما یک نمایندگی هاست ازشون بخریم ماهانه

ویژگی ها:
1) کیفیت هاست : ما می خواهیم به 10 وب سایت پشتیبانی بدهیم و دوست داریم این 10 سایت که ما را لینک می کنند روی برترین سرورهای هاست باشند پس کیفیت هاستی که معرفی می کنید مهمه
2) قیمتش مهم نیست گرون هم بود عیبی نداره ولی کیفیت عالی باشه
3) پیغام خصوصی ندید اگر ادعا می کنید هاست با کیفیت دارید در ملاء عام در همین تاپیک مطرح کنید

هم افرادی که حاضر به دادن لینک و دریافت هاست می باشند و هم شرکت های هاستینگ هرد در همین تاپیک اعلام نمایند​

salam
farsim rikhte be ham sorry!
--------------

paye gahe webe iran amadeye service dehi be shoma mibashad
--
hdd 3gig
bw 60 gig

baghiyeye mored ha namahdood
-------

mahiane 10 toman
salane 96 toman

trio

Member
دوست عزیز من VPS دارم....
اگه مایل باشید خودتون مشخصات سرور من رو ببینید اگر خواستید در خدمتیم...
در ضمن اگر این دوستان سایت های ما رو هم لینک کنند میتونیم با mehdiSHOP عزیز با هم بهشون خدمات بدیم...

با سلام
ما هم میتوانیم به شما نمایندگی دهیم.هم کیفیت و هم قیمت را با هم تجربه کنید.
5گیگ فضا + 100گیگ پهنای باند ماهیانه 6000تومان و سالیانه 40000تومان
تضمین کیفیت و آپتایم سرویس ها و ارائه اکانت تست رایگان هاست به مدت 5 روز

parsaserver

Active Member
سلام و درود خدمت شما .
من پیشنهادی برای شما دارم . شما رسیلری از ما دریافت کنید و کیفیت رو تست کنید اگر مورد قبول شما بود پرداخت کنید اگر هم کیفیت در حد انتظار شما نبود رایگان بردارید رسیلر مال شما !!! این رو میگم چون به کیفیت کارمون ایمان دارم .اگر قصد تست داشتید ایمیلی معرفی کنید تا اطلاعات رسیلر را ارسال کنم .
موفق و پیروز و سربلند باشید

mehdiSHOP

New Member
دوستانیکه پیشنهاد دادند ممنون درحال بررسی هستم

اما کلا کسی هاست لازم نداره اینجا؟؟؟؟:cool: بابا لینک می خواستیم فقط :green:

راستی شرکت های هاستینگ که مطمئن هستند کیفیت هاست و مشخصات سرورشون واقعا عالی هست همینجا اعلام کنند تا ما یک نمایندگی هاست ازشون بخریم ماهانه

ویژگی ها:
1) کیفیت هاست : ما می خواهیم به 10 وب سایت پشتیبانی بدهیم و دوست داریم این 10 سایت که ما را لینک می کنند روی برترین سرورهای هاست باشند پس کیفیت هاستی که معرفی می کنید مهمه
2) قیمتش مهم نیست گرون هم بود عیبی نداره ولی کیفیت عالی باشه
3) پیغام خصوصی ندید اگر ادعا می کنید هاست با کیفیت دارید در ملاء عام در همین تاپیک مطرح کنید

هم افرادی که حاضر به دادن لینک و دریافت هاست می باشند و هم شرکت های هاستینگ هرد در همین تاپیک اعلام نمایند​

با عرض سلام و دورد.
ایرانیان سرور ، ارائه گر برترین های میزبانی وب می تواند بهترین سرویس های نمایندگی Linux , cPanel را به شما با بهترین کیفیت ، سرعت ، قدرت ارائه کند.

در مورد تبادل لینک هم ما می توانیم به شما کمک کنیم ، ایرانیان آگهی با بازدید 4000~10000 در روز بهترین گزینه برای شما می باشد . در این مورد با ایمیل [email protected] در تماس باشید.

parsaserver

Active Member
با سلام و درود خدمت شما .
بنده می توانم لینک سایت شما را در بهترین قسمت پارسا سرور ( قسمت هاست رایگان ) قرار دهم .
خوشحال می شویم از همکاری با شما
موفق و پیروز و سربلند باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا