هاست وارز چیست

bahman22

Member
باسلام
هاست وارز به چه دردی میخوره ایا با هاستهای لینوکس وویندوز فرقی داره

من میخواستم هاست(برای سایت دانلود که البته تمامی لینکها کپی برداری از سایتهای راپید شر هست یعنی من چیزی اپلود نمیکنم)
ایا این نوع هاست برای من خوبه یا نه:paint:

Cisco

مدیر انجمن
چون هاست غیرقانونیه و ازش برای اسکریپت ای نال شده استفاده میشه , سرعتش پایینه.
برای سایت هایی که از نظر قانونی مشکل ندارن ستوصیه نمی شه.
از هاست معمولی استفاده کنین.

سرعتش کم نیست.غیر قانونی هم منظور این هست که اسکریپت های نال هم میشه نصب کرد.مشکل نال ندارد.کیفیت خوبی داره و تضمین میشه.

irlogo

Active Member
"وارز رو می شه این چنین معنی کرد
سرویسی که امکان عدم رعایت قوانین و مقررات و کپی رایت دراون میسر باشه

parmishost

Member
با سلام
هاست وارز ربطی به سیستم عامل ندارد فقط به شما این امکان را می دهد که قانون کپی رایت را نقض کنید.

bahman22

Member
پس برای من که میخوام کپی برداری کنم خوبه فقط از نظرسرعت با بقیه فرق داره لطفا کمک کنید ممنون

اگر اشتباه نکنم در یک تاپیکی دیگری زدید این موضوع رو که بنده عرض کردم از نظر سرعت فرقی ندارد

soheil_1376

Member
به نام خدا
نه به هیج وجه اما شاید از نظر بکاپ غیره تضمینی باشه
همون هاست معمولی خوبه
اگه هاست خوب با آپتایم 99.99 یا 100 می خوای باقیمت خوب در خدمتم
می تونم بهت هاست 250 مگ لینوکس با آپتایم بالا و نزدیک به 100 بهتون بدم
توجه هاست بالا که می گم دارای بی نهایت اکانت اف تی پی و ایمیل هستش ودارای کنترل پنل سی پنل 11 است
قیمت :14 هزارتومان سالیانه
فقط از طریق ایمیل زیر تماس بگیرید:
[email protected]

soheil_1376

Member
ببخشید سرور شما در آلمان خوب قوانین کشور آلمان هم کپی رایت کاملا لحاظ کرده و اجرا می شه در اون کشور

پس ضمانت محکمی نیست که سرور شما معتبر و مطمئن باشه

احتمالا هاست که شما میدید نیمه وارز یعنی اینکه بعد از یه مدت بهتون پیغام میده که باید محتویات که با کپی رایت مشکل دارند حذق کنید در غیر اینصورت سرویس شما حذف خواهد شد
--------------------
کاربر bahman22 می تونید هاست از ما بگیرید اگه فایل های شما تو سرور آپ نشن مشکلی نیست
برای خرید یا به نشانی زیر ایمیل یا با شماره موبایل زیر تماس بگیرید:
[email protected]
09380894156
پروفشینال وب هاست
جمالی

خیر جناب.ما تا به حال هیچ مشکلی نداشته ایم.وی بی هم نصب کرده ایم و مشتریان ما وی بی هم نصب کرده اند.هیچ مشکلی هم پیش نیامده است
درضمن این تاپیک برای خرید راه اندازی نشده و فقط جهت اطلاعشون هست و گفتند هاست وارز چیست؟نگفتند هاست می خواهند و آفر بدید.
موفق باشید

soheil_1376

Member
چشم
ولی خودتان حساب کنید سرور شما که فکر کنم شما ریسیلر هستید درسته؟ معتبر معتبر باشه؟ چون چیزی که شما میگی علیه قوانین آلمانه و این جرمه
اما اگه سرور بدون کپی رایت می خواهید با آپتیم بالا می تونید از دیتا سنترهای ایرانی استفاده کنید شرکت های زیادی هستند مثل پارس دیو یا برتینا
parsdev.com
bertina.us
من قصد تبلیغات ندارم و معرفی سایت های بالا برای ومن سودی نداره

bahman22

Member
دوست گرامی هاست ایرانی واسه یه ماه 140هزاتومان و50 مگابایت ومیده سالی45هزارتومان مگه من دیوانه که نیستم این همه پولو بدم واسه سرورایرانی میرم هاست نامحدوداپلودنامحدودپهنای باند نامحدود از یه کشور خارجی میگیرم با قیمت سالی25هزارتومان خواهشا هاست ایرانی نه تبلیغ کنید نه معرفی کنید

soheil_1376

Member
هاست ایرانی ارزان

به نام خدا

هاست ایرانی ارزان می خوای
فقط پارس دیو که با کیفیت بالا

هاست های ایرانی کلا گرونن به دلیل کم بودن پهنای باند

راستی گفتم که اگه فایل تو هاست آپلود نکنی و لینک بزاری می تونی از هاستینگ من استفاده کنی

250 مگ با 10 اددون دومین و 200 گیگ پهنای باند وسایر امکانات نا محدود

14 هزارتومان سالیانه
-------
ایمیل
[email protected]
09380894156
پروفشینال هاست
جمالی

آخرین ویرایش:
شما فکر کن رسیلر داریم.چه فرقی داره؟موضوع اینجا هم سوال در مورد وارز بودن هست نه اینکه من هاست می خواهم ارائه دهندگان پیشنهاد بدن من می خواهم بخرم.پس پیشنها فروش 250مگابایتتون رو ندید.فقط به سوال ایشون که هات وارز چیت و به چه دردی می خوره جواب بدید و تمام.اگر گفتند من هاست با میزان فضای فلان می خواهم افرتون رو بدید
در ضمن ما سرور مجازی هم می دهیم.اگر رسیلر بودیم فقط تا به حال سرور مجازی نمی شد داد.شما تا به حال رسیلر دیدی که سرور مجازی هم بده؟سرور مجازی رو روی سرور اختصاصی می سازند.همچنین ما خود رسیلر هم میدهیم.پس رسیلر نیستیم.کسی می تونه رسیلر بده یا سرور داشته باشه یا مستر رسلر باشه که باز مستر رسیلر هم نمی تواند سرور مجازی ارائه دهد
موفق باشید

bahman22

Member
باسلامی مجدد
من میخواستم بدونم هاست وارز چیه ولی اتفاقا خوب هم شد که دوستان هاست وقیمتها رو هم معرفی کردن ومن به همه سایتهایی که معرفی کردین سرزدم وهمه رو با هم مقایسه کردم که فعلا همین یکی خودم از همه بهتره و به دلیل اینکه من میخوام دیگه اپلود نکنم میخواستم بدونم این نوع هاست بدرد میخوره یا نه وچون هاستی که من ازش استفاده میکنم خوب بودولی چون قیمتها رو برده بالا من مجبورم هاستمو عوض کنم پس اگر معرفی کردین خیلی خوبه درصورتی که گرون نباشه وهاست مطمئنی باشه :rose: ممنون

هاست معمولی هم می توانید استفاده کنید
هر جا به نظرتان خوب است میشه هاست خرید
webvillage
talahost
hostdl
و.....
این آقا سهیل هم هست که همین جا پیام میده
اینم خود ما(الان که گفتید معرفی کنید خودمم معرفی کردم{اخر از همه})
www.aramhost.com

جدیدترین ارسال ها

بالا