هاست هاي معروف

atoofy

New Member
سلام. مي خواستم اسم چند تا از هاست هاي معروف و بزرگ ايراني را مي خواستم بهم معرفي كنيد. (خارج از جنبه ي تبليغي لطفا)
مثل بلوهاست يا هاست گيتور كه در سطح دنيا معروفند من ايراني هاش را مي خوام كه در سطح ايران معروف باشن و حرف اول را بزنند. البته اگه هاست خارجي غير از اين دوتا هم كه عرض كردم سراغ داريد كه همانطور باشه شرايط و معروفيتشون، بگيد ممنون ميشم.ايراني هم فراموش نشه لطفا.

ممنون...

atoofy

New Member
سلام. خيلي ممنون از پاسخهي خيلي خوبتون.
راستي من هم از مشكلات هاست گيتور اطلاع دارم و نمي خوام ازش هاست بگيرم فقط جهت اطلاع ...:cool:

ممنون...

bitaraf

Member
یه نکته رو بگم : این ها شرکت های شناخته شده هستند! کیفیت مربوط به تجربه دوستان و خودم موکول می کنم!ا

1-
PARSDATA.COM
این شرکت تخصصی رو هاستینگ کار می کنه و امنیت فوق العاده بالایی داره قیمت های مزخرفی داره پشتیبانی تلفنی 24 ساعته داره ، که صبحشون سره کاریه !
تجربه خوب و بد زیادی دیدم با این شرکت!

2- IRANHOST.COM
شرکتی هست به نظر من خوب عمل می کنه ولی در حد شرکت خوب نه عالی!

3-
FARAHOST.COM
شرکت نسبتا خوبیه که تخصصی هم کار می کنه ، چیزی که دوستام می گند

4 -MIHANHOST.COM
-یه تجربه خیلی بد داشتم
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=106204

5- KARAHOST.COM
جدا شده از یه شرکت معتبر هستند ! نمی دونم چه جوریند

6- ARYANIC.COM
این هم نمی دونم

7- HOSTIRAN.NET
سرور های خوبی دارند ولی تیم پشتیبانی ضعیف

8- PERSIANTOOLS.COM
شرکته خیلی خوبیه حیف که ساپورت خوبی نداره

9-MIHANNIC.COM
میهن لینوکس و میهن ویندوز! شرکت خوبیه،ساپورت ضعیفی داره ولی کارشون حرف نداره

10- ENOVIN.NET
به نظر من شرکتی که تخصصی رو هاست کار نکنه هر چه قدهم عالی باشه خوب نیست

SGNETWAY.COM
نمی دونم

12 PARSADATA.NET

عذر می خوام ولی من بهشون می گم دزد

باز هم می گم شرکت های شناخته شده هستند !ا
به بقیه هاستینگ ها که انصافا بعضی هاشون هم خوب کار می کنند توهین نشده باشه !

آخرین ویرایش:

Mozafary

Member
بدون شک تجربه کار با شرکتهای مختلف یک ملاک اساسی برای خرید هاست هست.
هاست و دامنه موضوع حساسیه برخلاف خیلی ها که اصلا به اون توجه ندارن من معتقدم برای یک تجارت موفق باید یک هاست خوب و یک نام عالی داشت
در ضمن این آمار رو از سایت وب هاستینگ جهانی گفتم و باز هم می گم تجربه دوستان !
http://www.webhosting.info/webhosts/tophosts/country/ir

atoofy

New Member
سلام. بله 100% با دوستان موافقم كه تجربه هست كه تعيين كننده است.
اما يه سوال. از اين رنكينگ سايت webhosting.info كه بر اساس ميزان دامين هاي موجود روي سرور و market share هست ميشه معروف ترين هاست ها را شناخت و من هم به جوابم رسيدم.اما مي خواستم ببينم ميشه از روي اين ليست كيفيت را هم فهميد؟ يعني اين رنكينگ در مورد كيفيت هم مي تونه صادق باشه؟ (يه جورايي ميشه اعتماد به انتخاب اكثريت:))

در ضمن سايت يا سايت هاي ديگري هم سراغ داريد كه بتونه مثل همين سايت webhosting.info اطلاعات كاملي در مورد رنكينگ و مشخصات خود سرور و ... بده؟

ممنون...

azadenama

New Member
سلام دوستان من میخوام از homahost.com هاست بخرم میگن کیفیتش خوبه کسی از شما دوستان در مورد نحوه پشتیبانیشون اطلاعاتی داره؟
با تشکر:rose:

I.NoBody

Active Member
http://www.OxygenHost.net
تا به حال یک دونه مشتری ناراضی هم نداشتیم و درصد تمدید هاست ها 100% بوده( به غیر از یک مورد که کلاً سایتشو تعطیل کرد)

جدیدترین ارسال ها

بالا