هاست نامحدود با 7 روز تست رايگان

mahan121

New Member
سلام
هاست پا به پا خدمات خيلي خوبي ميده دوستان
من چند تا ازش هاست گرفتم سرعتش فوق العاده است
7 رو تست رايگان ميده 1 ماه هم گارانتي ميده براي برگشت پول اگه از راضي نبودي پول رو بر مي گردونه
قيمتاش هم خيلي پايينه
پهناي باندهاش نامحدوده
فضا نامحدود پهنا باند نامحدود ايميل نامحدود همه چي نامحدوده دور و ور 90 تومنه
سرويس هاي پايينتر هم داره
در ضمن اگه بخواي يك پكيج دلخواه سفارش بدي مي توني
خداييش كارشون درسته حيفم اومد به شمام نگم:wink:
آدرسشم اينه
www.pabpa.com
سايت پابه پا

pasargadteam

Active Member
سلام
هاست پا به پا خدمات خيلي خوبي ميده دوستان
من چند تا ازش هاست گرفتم سرعتش فوق العاده است
7 رو تست رايگان ميده 1 ماه هم گارانتي ميده براي برگشت پول اگه از راضي نبودي پول رو بر مي گردونه
قيمتاش هم خيلي پايينه
پهناي باندهاش نامحدوده
فضا نامحدود پهنا باند نامحدود ايميل نامحدود همه چي نامحدوده دور و ور 90 تومنه
سرويس هاي پايينتر هم داره
در ضمن اگه بخواي يك پكيج دلخواه سفارش بدي مي توني
خداييش كارشون درسته حيفم اومد به شمام نگم:wink:
آدرسشم اينه
www.pabpa.com
سايت پابه پا

بله قیمت هاشون بد نیست. اما با وجود هزینه ای که کرده اند زیاده.

http://www.heartinternet.co.uk/

اینم سایتی که ازشون ریسلری دارند ((یعنی نمایندگی) ماهی حدود 30هزارتومان ما) میتونید یکی هم خودتون بگیرید از این سایت و کل سایت هاتون رو بیارید روی اکانت خودتون.

سرور این سایت در انگلیس است.

موفق باشید.

parmishost

Member
از این پایین تر هم هست مثلا سرور پارس جدیدا پلن نامحدود آورده من تو همین فروم تبلیغاتشا دیدم

mahan121

New Member
با سلام
به همين راحتي هام كه ميگيد نيست دوست من
اولا كه بايد كارت اعتياري معتبر داشته باشي
ثانيا من خودم چند بار خواستم از اين شركت بگيرم اما به ايران سرويس نمي دهند
اگه يك كشور ديگر هم بزني تو فرموشون حتما شمارت رو مي خواند و تا زماني كه بهت زنگ نزنند و تلفني confirm نكنند بهت سرويس نمي دهند
پس عملا غير ممكنه

جالب اينجاست يكي ديگه از مزاياي خوبي كه شركت پا به پا ميده اينه كه با معرفي هر شخصي كه ازت هاست بگيره 10 در صد به خود تو ميده لايف تايم

namin72

Member
با سلام، نامی نت هاستینگ نامحدود رو با قیمتی پایین تر و همچنین دامین رایگان می ده. همچنین ریسلر هاستینگ نامحدود را نیز در اختیار می زاره که بسیار قیمتش پایین است. (ماهیانه فقط 25000 تومان و در صورت خرید سالیانه صد هزار تومان تخفیف می گیرید.) البته منظورم اصلا نقض کیفیت سایتی که گفتید نبود. فقط از لحاظ قیمت گفتم.
www.nami-net.com
[email protected]

pasargadteam

Active Member
با سلام
به همين راحتي هام كه ميگيد نيست دوست من
اولا كه بايد كارت اعتياري معتبر داشته باشي
ثانيا من خودم چند بار خواستم از اين شركت بگيرم اما به ايران سرويس نمي دهند
اگه يك كشور ديگر هم بزني تو فرموشون حتما شمارت رو مي خواند و تا زماني كه بهت زنگ نزنند و تلفني confirm نكنند بهت سرويس نمي دهند
پس عملا غير ممكنه

جالب اينجاست يكي ديگه از مزاياي خوبي كه شركت پا به پا ميده اينه كه با معرفي هر شخصي كه ازت هاست بگيره 10 در صد به خود تو ميده لايف تايم

دوست عزیز دیگه کم لطفی نکنید از سی پانل و ویبولتن که قوی تر نیستند که بخواهند مطمئن بشند ایرانی هستی یا نه اینا هم الان کاری ندارند که ایرانی هستی یا نه فقط میروشند.
اگر قرار باشه به هر کاربر در هر نقطه جهان زنگ بزنند که هرچی در میارند باید بدهند پول کارت تلفن بین المللی و تلفن که. اونا دلشون میخواد بفروشند و کاری ندارند که شما کجایی هستید.
یه جوری نوشتید که انگار از پشت کوه اومدیم ماها.
من برای خیلی ها با کارت اعتباری خرید کردم و نیازی هم به کارت اعتباری نداره. پرداخت منو هم تازه یکی دیگه انجام میده. پس نگید که کارت اعتباری میخواد همه کسانی که توی صنعت هاستینگ هستند کارت اعتباری ندارند دوست من و اگر داشتند این همه سایت هایی که خدمات پرداخت الکترونیک انجام میدهند وجود نداشت.
من خودم میخواستم سرور اختصاصی بخرم از فست هاست یو کی , و سوال اولم این بود که من ایرانیم و به من خدمات میدید و گفتند میدیم و مشکلی هم نداریم , شما از اینجا خواستی من برات میگیرم با اسم ایران هم میگیرم متن چت من با پشتیبانی آنلاینشون که گفتم به ایرانیان سرویس میدهند یا نه:

کد:
Neill Coliie:
  Hello Pasargad, you're speaking to Neill, how can I help?
Pasargad Team:
  hi, i have just a question , your company can service to iranian?
Pasargad Team:
  ?
Neill Coliie:
  Yes, that shouldn't be a problem. We provide hosting for Iranian domains.
Pasargad Team:
  ok
Pasargad Team:
  thank you
Pasargad Team:
  nice to chat you
Pasargad Team:
  goodbye
Neill Coliie:
  Thanks, you too.

پس این نشون میده که شما ....

در مورد اینکه مشتری معرفی کنی به پا به پا ده درصد میگیری , منم به تمام مشتریانم که میایند میگم که معرفی کنند بین 20 تا 30 درصد بسته به پلان میگیرند. ده درصد که چیزی نیست.

یه جوری ننویسید که انگار همه از پشت کوه اومدند و هیچی نمی فهمند.
پیش نهاد میکنم با پا به پا صحبت کنید اگر شما مسئولشون نیستید برای هر قسمتی , مثل تبلیغاتشون خودشون بیایند این کارو بکنند که اطلاعات غلطی اینجا گفته نشه.
به هر حال موفق باشید.

pasargadteam , عزیز دست می فرمایند
خرید از اینطوری سایتها کارساده ای هست
دوستان نهایتاً هرکس مشکل داشت من می تونم از بلژیک یا انگلیس براشون خرید کنم
هرچند که میدونم به ایرانی بودن زیاد تکیه نمی کنن و ایراد نمی گیرن

parmishost

Member
با سلام
اگر به ایران سرویس نمی ده که هر زمان ممکنه سایت های فارسی را هم ساسپند کنه این خودش 1 مشکله

pasargadteam

Active Member
با سلام
اگر به ایران سرویس نمی ده که هر زمان ممکنه سایت های فارسی را هم ساسپند کنه این خودش 1 مشکله

با درود
از شما دیگه بعید بود این جواب.
متن چت هم گذاشتم که به ایران سرویس میده و مشکلی نداره و سایت های فارسی رو هم ساپورت میکنه.

شما که دیگه باید بدونید که مشکلات خرید های اینترنتی بین ایرانیان و سرویس دهنده های خارجی تا حدودی برطرف شده و راحتر میشه از قبل خرید کرد.

mahan121

New Member
با سلام خدمت دوستان و از تمامي اطلاعات جامع كه گذاشتيد سپاسگزارم
خوبيت فروم همينه كه همه افراد كاملا دوستانه و در عين حال با رعايت ادب و احترام اشخاص نظراتشون رو مي دهند
و با هم تبادل اطلاعات مي كنيم
همانطور كه مي دانيد شركت هاي زيادي هستند كه سرويس هاستينگ در جهان ارائه مي دهند و شركت هاي خوب هم زياد است
يكي از اين شركت ها اين شركت است چون خودم خيلي ازشون راضي بودم و دوست داشتم اين اطلاعات رو خالصانه در اختيار دوستان خوبم قرار بدم
در ضمن در مورد خريد از ايران كه دوست خوبم فرمودند
ربطي به ايران ندارد اين شركت در اروپا يكي از غول هاي فروش هاستينگ است چون من با دو نفر كه تماس داشتم هردو اظهار داشتند كه اين شركت رو در زمينه هاستينگ همه مي شناسند و آپتايم اين شركت هم 99.99 هستش و ساپورتش عاليه
واسه همين خودم خواستم خريد كنم اما ديدم فقط 10 تا از بزرگترين كشورها مي تونند اكانت reseller بخرند فقط 10 تا
حتي اگر در تركيه هم بوديم اين سرويس رو نمي داد
اين سايت پابه پا هم ظاهرا در يكي از اين كشورها اكانت گرفته و داره به ما اكانت ميده
ولي به خوبي تمامي زبان ها رو ساپورت مي كنه بخصوص فارسي
من خودم 4 تا اكانت ازشون گرفتم 2 تا لينوكس و 2 تا ويندوز به حدي سرعت لود شدن صفحه بالاست كه سايت با حجم زياد انگار گوگل باز ميشه
از همتوتن سپاسگزارم و مرسي از اين كه وقت گذاشتيد نظراتم رو خونديد
اگرم دوست داشتيد مي تونيد يه اكانت تست بگيريد و خودتون آزمايش كنيد ضرر كه نداره مجاانيه:)

:rose:

pasargadteam

Active Member
با سلام خدمت دوستان و از تمامي اطلاعات جامع كه گذاشتيد سپاسگزارم
خوبيت فروم همينه كه همه افراد كاملا دوستانه و در عين حال با رعايت ادب و احترام اشخاص نظراتشون رو مي دهند
و با هم تبادل اطلاعات مي كنيم
همانطور كه مي دانيد شركت هاي زيادي هستند كه سرويس هاستينگ در جهان ارائه مي دهند و شركت هاي خوب هم زياد است
يكي از اين شركت ها اين شركت است چون خودم خيلي ازشون راضي بودم و دوست داشتم اين اطلاعات رو خالصانه در اختيار دوستان خوبم قرار بدم
در ضمن در مورد خريد از ايران كه دوست خوبم فرمودند
ربطي به ايران ندارد اين شركت در اروپا يكي از غول هاي فروش هاستينگ است چون من با دو نفر كه تماس داشتم هردو اظهار داشتند كه اين شركت رو در زمينه هاستينگ همه مي شناسند و آپتايم اين شركت هم 99.99 هستش و ساپورتش عاليه
واسه همين خودم خواستم خريد كنم اما ديدم فقط 10 تا از بزرگترين كشورها مي تونند اكانت reseller بخرند فقط 10 تا
حتي اگر در تركيه هم بوديم اين سرويس رو نمي داد
اين سايت پابه پا هم ظاهرا در يكي از اين كشورها اكانت گرفته و داره به ما اكانت ميده
ولي به خوبي تمامي زبان ها رو ساپورت مي كنه بخصوص فارسي
من خودم 4 تا اكانت ازشون گرفتم 2 تا لينوكس و 2 تا ويندوز به حدي سرعت لود شدن صفحه بالاست كه سايت با حجم زياد انگار گوگل باز ميشه
از همتوتن سپاسگزارم و مرسي از اين كه وقت گذاشتيد نظراتم رو خونديد
اگرم دوست داشتيد مي تونيد يه اكانت تست بگيريد و خودتون آزمايش كنيد ضرر كه نداره مجاانيه:)

:rose:

:lol: شما هم اصلاً توجه نکردید دوست من .

خود ساپورتش که میگید خوبه , گفت که به ایران و سایت های ایرانی مشکلی نداره و هاست میده. خواستی بگو با اسم ایران برات میخرم.
هیچ شرکتی خودش رو نمیاد محدود کنه مگر احمقه , هر شرکتی دوست داره که کارش بگیره و گسترش پیدا کنه.
حرفایی که میزنید معقول نیست به خصوص که ساپورتش هم گفت با ایرانیان مشکل نداره.
بعدشم این سایت اولین بار بود دیدمشون. من مدتی خودم نماینده بودم و اکثر اینا رو میشناسم.
همچین هم معروف نیست.
بلوهاستش که از این قوی تره و همه میشناسندش اون زمان میگفت فقط به کشور هایی که اعلام شده در تحریم هستند سرویس نمیدیم. الان که اعلام شده میشه سرویس داد پس دیگه مشکلی ندارند خیلی هم ابراز تأسف میکردند که نمیتونند سرویس هاشون رو به کشور ما ارائه بدهند. با این حال خیلی ها به اسم دبی میگرفتند و مشکلی هم نداشتند.

در مورد سرعت لود هم هرچی باشه بستگی داره چی شما آپلود کنی برای نمایش. یک صفحه HTML ساده مثل گوگل یا یک سیستم نیوک.

آخرین ویرایش:

parmishost

Member
با سلام
اگر ساپورتشون گفتند که به ایران سرویس می دهند اشتباه از من بدوه من عذز می خوام آخه تو یکی از تایپ ها خودم که گفته بودن با هویت خارجی و .... داشته باشی.

mahan121

New Member
با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان
از شما کسی با هاست های نامحدود ویندوز آشنایی داره که قیمتاش خوب باشه و قدرت خوبی داشته باشه
منظورم هاست های خارج از ایرانه
؟؟

namin72

Member
من خودم می تونم بهتون هاست نامحدود ویندوز بدم. سالیانه 150 هزار تومان. اگه ریسلر (نمایندگی) ویندوز با فضای نامحدود خواستید هم سالیانه 300 هزار تومان. فقط این پلانها رو هنوز تو سایت نزاشتم. بهم ایمیل بزنید. یا از طریق "ارتباط با ما" در سایت، پیغام بزارین. با تشکر
www.nami-net.com
[email protected]

pasargadteam

Active Member
با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان
از شما کسی با هاست های نامحدود ویندوز آشنایی داره که قیمتاش خوب باشه و قدرت خوبی داشته باشه
منظورم هاست های خارج از ایرانه
؟؟

با درود
دوست عزیز چیزی به نام هاست نامحدود وجود نداره.
اینم با مدرک میگم : شما از کدام شرکت سخت افزار کامپیوتری شنیدید بگه که هارد نامحدود؟ به هر حال محدود به یه میزانی میشه پس نامحدودی وجود نداره.

داخل کنترل پانل مدیریتی اصلی (یا همون روت اصلی سرور) گزینه ای در تنظیمات است که نوشته شده :
به کاربران اجازه به دهیم که مقدار ها را در ایجاد پکیج بتوانند unlimited یا همون نامحدود استفاده کنند.

در اصل محدود میشه به اینکه شما و من روی یک سروریم و من از اون چیزی که خرید نهایت 10 مگابایت ولی شما 1 گیگ استفاده میکنی و این میشه که مقدار ها شیر میشه.

در نتیجه زیاد که استفاده میکنید بهتون ایمیل میزنند که سایتتون رو از روی سرور ما ببرید چون که از منابع سرور مثل رم , سی پییو داره زیاد استفاده میکنه و به این بهانه شما رو بیرون میکنند.

به فکر نامحدود نباش عزیزم.
محدود بخر راحت و خیال راحت.

ویندوزی هم اگر برنامه نویسی ASP و ASP.net مینویسی خودت و استفاده داری بخر اگر نه لینوکس بخر چون ویندوزی امنیت نداره و فروشش کمه.

موفق باشی.

جدیدترین ارسال ها

بالا