[phpNuke] هاست من سایتمو بسته !!!!

Masoud1365

مدیر انجمن
سلام
اگر دوستان در دو سه روز اخیر به سایت ما رفته باشند حتما دیده اند که سایت ما رو بسته بودند . من به هاستم یک ایمیل زدم و جوابشم اومد که عینا براتون میزارم .

site shoma be dalile ijad ekhtelal dar server suspend shode bod. ma site ro baz mikonim vali shoma ham belafasele az tedad barnamehaye php vasafehat ke niaz be pardazesh ziad darand kam konid ta mishkel bartaraf shavad.
حالا من باید چیکار کنم؟ :cry: :cry:

YTERROR

Active Member
بهشون ایمیل بزن بگو این چه حرفیه به شما چه ربطی داره مگه هاست رو بهم وایسه یکسال فری دادین که حالا اومدین بهم می گید چکار بکنم یا نکنم اگه عرضه ندارید سایتمو و .... من و سساپرت کنید کل هزینه یکسالی که دادم + 30 درصد خسارت بمن رو باید برگردونید وگرنه شکایت می کنم از دستتون

بعد اگه هم حرفی زد بگو اگه شما به من 100 تا دیتا بیس اجازه ساخت دادین من این حق و دارم که 100 تا دیتا بیس درست کنم چون شما به من فروختید حالا اروزن یا گرون اگه 50 مگابایت به من هسات فروختید من حق دارم 50 مگابایت رو کامل هر چی می خوام بریزو و ......

اینا رو بهش بگو منم یکبار به این مشکل خوردم و همینا رو گفتم و از عدر خواهی کردند و .... اونا هیچ حقی ندارند و شما می تونید برید شکایت بکنید اگه هم حرفی زدند بگو خسارت با کل پولتو برگردوند بدون این که این چند ماهی که روی سروراشون بودی از پولت کسر بشه چون قرار داد یکساله بوده و اونا دارن می گن نمی تونند تو رو ساپرت کنند و ....

S4DEGH

Well-Known Member
عادل راست ميگه ! من هم هميشه ! اگر اختلالي پيش مي اومد به سرور سايت مي توپيدم !
غير از يك مورد كه اشتباها خلاف قوانين سرويس دهنده شد ! و من مجبور شدم عذر بخوام ! :d

هميشه گفتم از جايي هاست بگيريد كه مطمئن باشه !
چرت گفته طرف !
اسم ميزبانت چيه !؟ آدرسش رو بده ! برم حالشو بگيرم ! ( كي مسعود خودمون رو اذيت ميكنه !)

tamizi

Member
ادق راست میگه آدرس میزبانتون رو بدید تا بدونیم کی این حرفا رو زده

S4DEGH

Well-Known Member
ببينم اين سايته با اين سرورش :
هر يك از سرورها داراي دو CPU هر يك 3GHz و FullCache اينتل و 2GB Ram DDR مي باشد كه در كنار پهناي باند بسيار بالا و كانكشن سريعي كه براي اين سرورها خريداري شده است پردازش سريع و سرعت بالاي انتقال اطلاعات شما را تضمين مي كند.
رو سايتت تو كم آورده !
پس چرت گفته ! فكر كنم سرورش پنتيوم 200 باشه !

البته يادت نره !‌بعضي از سرويس دهنده ها به بهانه هاي مختلفي شروع به اخازي ميكنن ! مواظب باش !

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
اگر شما از سرويسهاي Shared Hosting استفاده ميكنيد ، سرويس دهنده شما درست گفته...
البته به شرطي كه در قرارداد اوليه اين موضوع ذكر شده باشه...
معمولا 90 درصد سرويس دهنده ها اين موضوع رو در قرار داد خودشون لحاظ ميكنن و بهش توجه دارند (حتي سرويس دهنده هاي خارجي) چون نميشه يك سرور و چندين سايت رو فداي يك سايت كرد.. اگر سرور به خاطر يك سايت (حالا به خاطر اشتباهات در برنامه نويسي و يا هر چيز ديگه كه به سرور فشار مياره) دچار مشكل بشه اين وظيفه اون سرويس دهنده هستش كه سايت رو ببنده... چون اينطوري يك نفري شاكي ميشه ولي اگر نبنده ممكنه اون چندين نفر مشتري ديگه كه داره شاكي بشن!

موفق باشيد

مجيد

S4DEGH

Well-Known Member
آخه مجيد جون پلاتينيوم يا نيوك !؟ چه فشاري ميارن !؟ خودتم كه تست كردي !
عجيبه !

جدیدترین ارسال ها

بالا