هاست سایت های معروف دالود

Anubis64

Member

iransky

New Member
هاست

سلام دوست عزیز هر کدوم از سایت ها سرور اختصاصی دارند و هاست مخصوص به خودشون است

parmishost

Member
با سلام
دوست گرامی تعدادی از آنها سرور اختصاصی یا وی پی اس دارند و بعضی از آنها مانند p30download و.... از هاست دی ال سرویس می گیرند که شنیدم کارشون خوبه

Anubis64

Member
با سلام
دوست گرامی تعدادی از آنها سرور اختصاصی یا وی پی اس دارند و بعضی از آنها مانند p30download و.... از هاست دی ال سرویس می گیرند که شنیدم کارشون خوبه

سلام

دوست عزیز من در مورد vps یه سرچ کوچیک زدم به نظر این vps را هم برخی شرکت ها ارائه میدن ولی اکثر اونا ظرفیت کمی دارن مثلا بیشترینشون 60 گیگ بود که خوب برای یک سایتی مثل دانلودها این عدد چیز خیلی کمیه !

اگر لطف کنید دقیق تر بگید این سایتها دقیقاً چیکار میکنند متشکر میشم

aloo

Active Member
اولا که نباشید اینجوری حساب کنی چون اینا بیشتر میرن سراغ رفیقاشون مثلا با یه هاستینگی رفیقن میرن از اونا می خرن
p30download هم که هر 2 ماه یه بار میره رویه هاستینگ همین چند روز پیش سرور سایت رو عوض کرد اومد روی هاست دی ال
البته هنوز فقط نکردم ببینم فایل هاستینگشش کجاس

M-Soltani.Ir

New Member
بیشتر از هاست دی ال و اورجینال هاستینگ سرویس میگیرند ( پی سی دانلود ، دانلود ها ، وطن دانلود ، 98ـیا ... )
آسان دانلود هم از پشتیبان.کام سرویس میگیره ( سمتش نرید )

پیشنهاد من هاست دی ال

aloo

Active Member
نه از جاهای دیگه هم میگیرن
بیشتر به خاطر اینه که ماهانه میده
طرف فکر می کنه ارزون هست سرویسهاش
ولی نمیگه ماهی 10 تومن در سال میشه 120 تومن

سرویس دهنده های دیگه با قیمت کمتر میدن ولی قیمت بهتر
چاره چیه طرف چشماش فکر می کنه به جای مخش

parmishost

Member
با سلام
دوست عزیز بحث ماهیانه نیست هاست دی ال سرور هاشون قدرتمند هست و با این مبلغ اندکی که می گیرند کیفیت خوب ارائه می دهند سالی 120 هزار برای یک سایت دانلود از مفد هم یک چیزی کمتره
در مورد vps هست دوست گرامی بهتره از سایت های خارجی تهیه کنید ولی در کل بهتره اول با همین هاست دی ال و ... استارت بزنی و بعدش بری روی سرور اختصاصی و اونجا دیگه هر چه قدر بخواهی می تونی هارد اضافه کنی.

Anubis64

Member
با سلام
دوست عزیز بحث ماهیانه نیست هاست دی ال سرور هاشون قدرتمند هست و با این مبلغ اندکی که می گیرند کیفیت خوب ارائه می دهند سالی 120 هزار برای یک سایت دانلود از مفد هم یک چیزی کمتره
در مورد vps هست دوست گرامی بهتره از سایت های خارجی تهیه کنید ولی در کل بهتره اول با همین هاست دی ال و ... استارت بزنی و بعدش بری روی سرور اختصاصی و اونجا دیگه هر چه قدر بخواهی می تونی هارد اضافه کنی.

آقا اینکه میگید ماهی 10 تومن و سالی 120 تومن مفته برای چه هجمی؟ 10 گیگ؟
با این فضا که هیچی نمیشه زد!

aloo

Active Member
آقا اینکه میگید ماهی 10 تومن و سالی 120 تومن مفته برای چه هجمی؟ 10 گیگ؟
با این فضا که هیچی نمیشه زد!

عزیز من که دارم میگم همه دارن گول می خورن فکر می کنن بهترین جا هست...

آدم خندش میگیره
با سالی 120 تا شما از جاهای گرونم میتونی بهترین کیفیت رو داشته باشی

اکثر کسانی که از هاست دی می گیرن به خاطر ماهیانشه
همین و بس کیفیتش هیچ فرقی نمی کنه با سرور های دیگه

parmishost

Member
با سلام
بله مفد هست چرا که الان سایت های زیادی هستند که دارند هاست نامحدود را می دن با ماهی 5 دلار ولی وقتی قراره یک روز دان بشه و اصلا امنیت نباشه چه فایده ها؟در ضمن سایت دانلود زیاد از منابع رم و cpuاستقاده می کنه و شما نمی تونید اونا روی هاست اشتراکی
حالا وقتی که با یک جای ارزون کار کردید و مشکل براتون پیش اومد به این حرف می رسید.

Anubis64

Member
با سلام
بله مفد هست چرا که الان سایت های زیادی هستند که دارند هاست نامحدود را می دن با ماهی 5 دلار ولی وقتی قراره یک روز دان بشه و اصلا امنیت نباشه چه فایده ها؟در ضمن سایت دانلود زیاد از منابع رم و cpuاستقاده می کنه و شما نمی تونید اونا روی هاست اشتراکی
حالا وقتی که با یک جای ارزون کار کردید و مشکل براتون پیش اومد به این حرف می رسید.

سلام
دوست عزیز من متوجه نشدم مخاطب شما من بودم یا کس دیگه ولی من هم با هاست ارزون موافق نیستم تجربه زیادی ندارم ولی میدونم قیمت کم به هیچ عنوان کیفیت نداره .
هاست نا محدود هم که یک چیز مسخره بیشتر نیست. مگه میشه همچین چیزی!:shock:

irlogo

Active Member
همان طور که دوستان گفتند بیشتر از هاست دی ال استفاده می کنند
ما نیز می توانیم با کیفیت هاست دی ال و قیمت مناسب تر در خدمت باشیم

parmishost

Member
در کل اگر می خواهی فضای زیاد داشته باشی و حرفه ای کار کنی یک سرور در حد 80 دلار برای شروع بگیر و بعدش بسته به نیاز اونا ارتقا بدید.

جدیدترین ارسال ها

بالا