هاست رایگان با cpanel 11 و هاست ایگان warez

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MAHDI_AK47

Member
سلام

جشنواره نوروزی آریا وب هاست ( وابسته به شرکت آریا دانلود AriaDownload.com ) شروع شده بود حیفم آمد بروبچ مجید آنلاینو بی نصیب بزارم

دوستان عزیز طی این جشنواره و تعداد پلن هایی که در اختیار من گذاشتن میخوام پلن های رایگان رو در اختیار شما عزیزان بزارم .

1 - پلن رایگان 50MB فضا با 1500MB پهنای باند با کنترل پنل قوی cPanel 11 :shock: -- تعداد : نامحدود :wink:

2 - پلن رایگان 100MB فضا با 2000MB پهنای باند با کنترل پنل قوی Direckt Admin آخرین ورژن . و WAREZ هم هست :cool: تعداد : فقط 5 تا :-?

دوستان هاست 50 مگابایتی با cPanel 11 نامحدود دارم منتهاش تنها روی زیردامنه ( ساب دومین ) داده میشه :
کد:
http://yourname.mysub.ir
هر کسی خواست نام ساب دمین درخواستی و ایمیلش رو بزاره اینجا تا براش بسازم .

پشتیبانی و بک آپ ندارد ( اما هاست خوبیه هم سرعتش هم آپتایم )

و اما هاست 100 مگابایت وارز تنها به کسانی داده خواهد شد که دومین دارند . و تعدادشم فقط 5 تا واسم مونده که به 5 نفر اولی که اینجا درخواست کنن میدم

پشتیبانی دارد == موبایل : 09355241862 ای دی یاهو : ariadownload سایت هم در دست طراحی هست به زودی افتتاح میشه . بک آپ هم به صورت روزانه هفتگی ماهانه گرفته خواهد شد

1- برای این هاست باید دومین داشته باشین .
2- دومین و ایمیل خودتونو اینجا بزارین تا براتون ok کنم
3 - DNS های دومینتون رو به DNS های زیر تغییر بدید .
کد:
NS1.ARIADOWNLOAD.COM
NS2.ARIADOWNLOAD.COM
موفق باشید .

آخرین ویرایش:

Cman.Design

Member
یدونه 50 مگ برام ثبت کن با اطلاعاتی که دادم .
یدونه 100 مگابایتی هم لطف کن با این دامین mafia3gamer.Co.CC ، دی ان اس ها رو هم ست کردم ..

آخرین ویرایش:

galiver60

Active Member
لطفا برای من یک پلان 100 مگابایتی ( وارز ) برای دومین kamyabtools.com بدید و یک پلان 50 مگابایتی با ساب دومین cpw
ایمیل : [email protected]

ممنون

MAHDI_AK47

Member
یدونه 50 مگ برام ثبت کن با اطلاعاتی که دادم .
یدونه 100 مگابایتی هم لطف کن با این دامین mafia3gamer.co.cc ، دی ان اس ها رو هم ست کردم ..

هاست 100 مگ شما فعال و به ایمیل شما ارسال شد .

هاست 50 مگ هم فعلا سیستم مورد داره کمی طول میکشه تا فعال شه

موفق باشید

MAHDI_AK47

Member
لطفا برای من یک پلان 100 مگابایتی ( وارز ) برای دومین kamyabtools.com بدید و یک پلان 50 مگابایتی با ساب دومین cpw
ایمیل : [email protected]

ممنون

درخواست شما انجام شد و مشخصات هاست به ایمیل شما ارسال شد
لطفا dns های دامین خود را به dns های شرکت ما تغییر دهید .

برای هاست 50 مگ کمی صبر کنید .

موفق باشید .

MAHDI_AK47

Member
دوستان عزیز دیگر دومین co.cc برای هاست وارز ندید که قبول نمیکنم

مدیر هاستینگ چندتا از این دومینهارو که ست کردم Suspend کرد و گفته دیگه قبول نکنم

ازشون خواهش کردم این چنتا که مونده باشه قبول کرد اما دیگه از این دومین ساپورت نمیشه .

MAHDI_AK47

Member
میگم 50 مگابایتی مارو فراموش کردید انگاری :)

نه عزیزه دل برادر فراموش در کار ما نی :دی:)

بعضی نام ها تو این سرور کانادا cpanel ما کمی دیر دم میکشن :دی:D هروقت دم کشید به ایمیل ارسال میشه

کمی صبور باشید :دی

hami131

Member
دوستان عزیز دیگر دومین co.cc برای هاست وارز ندید که قبول نمیکنم

مدیر هاستینگ چندتا از این دومینهارو که ست کردم suspend کرد و گفته دیگه قبول نکنم

ازشون خواهش کردم این چنتا که مونده باشه قبول کرد اما دیگه از این دومین ساپورت نمیشه .
ممنون من این 100 مگ رو واسه یکی دیگه میخواستم اون هم به زودی یه آی ار به جاش قراره اد کنه :)
باتشکر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا