هاست برای نصب vBو تمامی اسکریپت های نال شده !

وضعیت
موضوع بسته شده است.

IranEhosT

Member
به نام خدا​
چون قصدم فقط تبلیغات نیست و می دونم احتمالا کار درستی نمیکنم که اینجا این تاپیک رو قرار میدم اما چون اهدافی مهم تر از هاستینگ دارم مجبورم ! :D
دوستان عزیز شرکت ایران ای هاست می تواند به تمامی دوستان هاست وارز بدهد برای اطلاعات بیشتر به تاپیک زیر مراجعه کنید :

°°°° ویرایش شده توسط ماندانا °°°°

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sparksun

Member
برای اطلاعات خودم می پرسم از دوستان دیگر و اگه پستم نابجا هست لطفا دلیت بکنید ..
کشور کانادا درونش قانون کپی رایت رعایت نمیشه ؟
دیتای وارز از کشور کانادا من فقط می خوام بدونم این امکانش هست یا نه ؟ اگه هست یکمی اطلاعات بدید بگید چجوری و با چه شرایطی هست .. مرسی از دوستان که توضیح می دهند ..

IranEhosT

Member
این امکانش نیست اما واسه من هست فقط در همین حد بگم !
شرایطش رو میتونید توی اون لینکی که گذاشتم ببینید !

آخرین ویرایش:

IranEhosT

Member

آخرین ویرایش توسط مدیر:

r00t

Member
جدیدا یکی از این دلال های هاست های آشغال وارز ایرانی برای اینکه مشتری جمع کنه لینک فروم های که vb نال دارن رو گزارش میکنه تا سایتشون رو ببندن و...

IranEhosT

Member
خوب خوبه چون مال من کانادا هست این یه نمونش همه چی نال شده وی بولتین + سئو + سایت مپ + قالب :
www.iraneforum.com

آخرین ویرایش توسط مدیر:
اگه ممکنه فروم ها + سایت های که از شما خرید کردن و سیستم نال شده استفاده میکنن لینکشونو اینجا و یا پیام خصوصی کنید ممنون میشم
یه چیزی دیگه اینکی سیستم سرور شما از سیستم که من ازش استفاده میکنم ضعیفتره :d

Mandana

Active Member
این امکانش نیست اما واسه من هست فقط در همین حد بگم !

خیلی عذر میخوام آقا اما سرور اگر واقعن کانادا باشه، امکان اینکه هاست وارز بده زیر صفر هستش!
دیگه اونجا که پارتی بازی و این حرفها نیست! بفهمن سروری داره همچین کاری می کنه کمپلت تعطیلش می کنند.
البته ممکنه تا وقتی ندیده باشن روش بشه اسکریپت و وی بی نال شده نصب کرد، اما مطمئنن اگر کسی ریپورت بده، مجبور میشن اقدام کنن.چون شامل قوانین کپی رایت میشه و جریمه ی سنگینی هم داره.که صد البته در اون صورت دیگه اسم اون هاست، وارز نیست! بهر صورت تا اونجایی که اطلاعات ناقص بنده یاری می کنه، روسیه و چین هاست وارز می دن.شاید هم سرور های ایرانی.اما تا بحال ندیدم کانادایی که وقتی از روی یک سی دی فتوشاپ رایت می کنی باهات برخورد می کنن، از مساله ای به این مهمی چشم پوشی کنه
از تمام اینها گذشته، تبلیغات ممنوع هستش آقا!
ممنون میشم مراعات کنین.جواب سوالهام رو نمی خوام، فقط واسم جالب بود چطور میشه یک سرور در کانادا، هاست وارز عرضه کنه.حتمن بعد از اون باید در انتظار بشینیم که ادوب هم همراه هر برنامه اش، کرک و پچ هم عرضه کنه!!!

موفق باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا