هاست با پهناي باند نامحدود / در ازاي تبليغات

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Irooni

Member
دوستان من به دنبال يه هاستينگ هستم كه در ازاي تبليغات در سايت هاست و پهناي باند بالا ( در صورت امكان نامحدود ) بدهد ...
تعداد بازديد كننده در روز اين سايت نيز بيش از 30 هزار نفر ميباشد ...
اين سايت بنا به دلايلي در حال حاضر ( يكي دو روز ) بسته ميباشد .
در صورتي كه كسي مايل به همكاري هست انيجا معرفي كنه !!!

Irooni

Member
نه عزيز من يه چيزي ميخواستم كه بطور كامل اين پشتيباني رو كنه . نه فقط واسه يك ماه . با پهناي باند نامحدود

YTERROR

Active Member
دوس ت عزیز برای یکماه که نیست برای کل سال + یکماه رایگان

bache +

Well-Known Member
البته پوليه فقط 1 ماهش رايگانه ببين من يكي دارم كه همه چي داره تازه ايراني با سي پنل مجاني فقط يه لينك كوچولو رو بايد زير صفحت بزاري خاستي بگوو

amiri27

Member
سلام....
ما هم 500MB با پهنای باند نامحدود رو ميديم 30تومن در سال !
البته اگه لينک سايتت رو بدی و ما آمار سايتت رو ببنيم تخفيف تا 50% هم ميديم !!

http://www.asrenet.com

اميري

Irooni

Member
دوستان توجه كنيد . كه من ميگم پهناي باند نامحدود . واقعا بايد اينجوري باشه . چون ما تا به حال با سه تا شركت معتبر كار كرديم . هر سه شركت نتوانستند دوام بياورند ...
ضمنا در مورد آپ تايم بودن و پشتيباني ميخوام مطمئن باشه ...
اميري جان آيا شما چنين امكاناتي داريد ؟

denahost

Member
دوست عزیز مگه سایتتون فعالیتش چیه ؟ معمولا هاستینگ هایی هم که ترسنفر نامحدود می زارن شرط می زارن که فشار زیادی به سرورشون وارد نشه
اگه هاستینگی دووم نیاره باید یه سرور اختصاصی برای خودتون جور کنید.

Irooni

Member
بهتره اينجوري بگم كه حداقل مصرف پهناي باند در ماه چيزي حدود 250 الي 300 گيگابايت هست ... دوباره تكرار ميكنم حداقل ....

mja123

New Member
Irooni گفت:
دوستان توجه كنيد . كه من ميگم پهناي باند نامحدود . واقعا بايد اينجوري باشه . چون ما تا به حال با سه تا شركت معتبر كار كرديم . هر سه شركت نتوانستند دوام بياورند ...
ضمنا در مورد آپ تايم بودن و پشتيباني ميخوام مطمئن باشه ...
اميري جان آيا شما چنين امكاناتي داريد ؟

سلام اگه ترافیکت واقعا بالاست و ارزش کارکردن داره یه ایمیل بزن فول ساپورت و ترانسفر هرچقدر سایتت جا داشت در ازای تبلیغات-که بعدا دربارش صحبت میکنیم-میدم.

[email protected]

bache +

Well-Known Member
زیر اسم شما هم نوشته مدیر انجمن محدوده خاصی رو معلوم نکرده پس میتونید با توجه به اینکه از همه فعالترید چند جا دیدم تاپیک مرده بیرون کشیدن اگه قفل کنید خوبه

JS-mahdi

Banned
دوستان !
من دنبال یه هاست خوب میگردم که
.. فضای اون زیار برام مهم نیست با 50 مگ هم کنار میام فقط میخام
پهنای باند نامحدود داشته باشه و پشتیبانی 24 ساعته و فضای دیتابیس و تعداد دیتابیس نامحدود !

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا