هاست با ترافیک نا محدود یا ترافیک زیاد

padideh

Member
سلام دوستان
من یه سایتی دارم و رو هاست پرشین تولز هستش و تا حالا هم ازش راضی بودم تا زمانی که بازدید هام زیاد شد و ترافیکم تموم شد در خواست دادم که بیشترش کنن ولی دیگه پلن بالا تری نداشتن (پلن فعلی 100 گیگ در ماه) و الا دو ماه هستش که 7-8 روز آخر ماه سایت میخوابه
حالا میخواستم ببینم کسی یه هاست خوب با ترافیک زیاد میشناسه که من این سایتم رو روش منتقل کنم
فکر کنم اگه 250 گیگ باشه تا یه سال دیگه جواب میده بعدش باید برم سراغ یکی دیگه
در ضمن ممنون تر میشم اگه زود جواب بدید چون دیگه خیلی وقت ندارم و احتمالا چند روز دیگه سایت میخوابه

البته شاید یه راه دیگه هم باشه چون من رو سایتم فایل برای دانلود گذاشتم البته فایل های کوچیکه نهایتا 3 مگ ولی زیاد دانلود میشن شاید اگه بتونم اینارو رو یه جای دیگه بذارم و لینک مستقیم بدم که بدون این که ریدایرکت بشه فایل دانلود بشه دیگه لازم نباشه یه همچین ترافیکی رو بخرم
برای این روش دوم هم اگه سایت خوبی مشناسید ، ممنون مشم اگه معرفیش کنید

خیلی خیلی ممنون

sharktech

کاربر فعال
اگه احساس میکنین که ترافیک سایت رو همین فایل های دانلودی بیشتر مصرف میکنه, بهتون پیشنهاد میکنم که یه سابدومین به این صورت بسازین dl.site.com و dns zone این سابدومین رو روی یه هاست دیگه ست کنین.

padideh

Member
ممنون از پاسختون ولی خب من اون موقع باید برای اون ساب دومین دنبال یه هاست با ترافیک بالا بگردم
باز هم ممنونم

irlogo

Active Member
در صورتی که مایل باشید دهکده وب را میزبان سایت خود انتخاب نمایید، می توانید در سیر سفارش پهنای باند بیشتری سفارش بدهید

padideh

Member
ممنون از همه دوستان
همه اینهارو چک میکنم
و دوباره شرمنده
نظرتون راجع به پرشین سرویسز چیه من پلنهاش رو دیدم معقول بود
ممنون از کمک همتون

---

Active Member
من میتونم ترافیک بیشتری در اختیارتون بزارم
اما بدلیل ترنسفر سایت روی سرور جدید موقتا در دسترس نیست.
خواستید من در یاهو یا همین جا در خدمتتون هستم

جدیدترین ارسال ها

بالا