هاستینگ هایی که رو وب کار می کنند و ...

Downtema

New Member
سلام دوستان عزیز
من امروز از چند نفر شنید که هاستینگ هایی که رو وب کار می کنند و شرکت نیستند رو میگیرند و جریمه 2-3 میلیونی می کنن...
لطفا هر خبری در این مورد دارین بگین...
ممنونم

karajhosting

New Member
مجوز !!!!

سلام دوستان عزیز
من امروز از چند نفر شنید که هاستینگ هایی که رو وب کار می کنند و شرکت نیستند رو میگیرند و جریمه 2-3 میلیونی می کنن...
لطفا هر خبری در این مورد دارین بگین...
ممنونم

با عرض سلام خدمت دوستان و همکاران گرامی
بنده تاریخ 87/2/18 برای دریافت مجوز به ساختمان وزارت ارشاد (دفتر اینترنت) مراجعه کردم که آن مقام مسئول به بنده گفتند برای ادامه فعالیت شما باید مجوز داشته باشید ..... و اینکه به بنده گفتند باید از وزارت نمیدونم ارتباطات و رادیوئی مجوز بگیرید .
در آخر میدونید به بنده چی گفتند ؟
هنوز مصوبه ای مبنی بر مجوز دار کردن هاستینگ ها صادر نشده!!!!!!!!!
یعنی شرکت های بزرگی چون پارس آنلاین و داده پردازان ........... هیــــــــــچ کدام مجوز هاست دادن را ندارند (من واقعا" تعجب کردم!!!! آخه چطور بعد از گذشت 7-6 سال از احداث هاستینگ ها هنوز مصوبه نیامده ؟؟؟؟؟ )
پرسیدم در حال حاضر بیش از 100 هاستینگ در ایران وجود دارند (چه ضعیف چه قوی)
جواب :

همه این ها جمع خواهد شد!!!!!
والا من ترسیدم که کار کنم آخه اگر فردا منو با 2000 تا یوزر ببندن من باید حداقل 30,000,000 خسارت بدم. آخه مگر چقدر درآمد داشتم که حالا بخواهم این مقدار خسارت مشتری رو بدم ؟؟؟؟!!!!!!
در هر صورت بنده تکذیب نمی کنم ولی قبول هم ندارم چون مسئول اینترنت وزارت ارشاد در میتینگ خصوصی به بنده گفتند در حال حاضر یکی از هاستینگ هایی که معروفترین سایت س ک س ایران روی سرورش بود الان 4 سال زندانه (یا ابولفضل!!)
آخرش خر همه مارو می گیرند و یه پولی هم می خوان که چرا مجوز ندارین (باباخوب شما ندادید) , اصلا" چرا غیر قانونی کار می کنید ؟؟!!!!!!! (چون شما مجوز ندادین:D)

بازم حرف های بقیه رو می شنویم

-----------------------------------------------------------
به نظر من اگر آدم ها این ملاک ها را در زندگی خود تزریق کنند , مسلما" باید انسان های موفقی باشند :
1. صداقت = اعتماد می آورد
2. وجدان کاری = اعتبار می آفریند
3. برخورد عالی = صمیمیت ایجاد می کند
4. طرح های نو = قدرت می آورد

savalanhost

New Member
سلام
این دولت اصلا کاری می کنه که همه بیکار بشند :razz: الان داره مجوز دیتا سنتر به فرمانداری ها می ده ( خدا به داد همه ما برسه ) بعد از مدتی میان می گن بیا خسارت بده چون تا حالا کار کردی ! ! ! ! !

توصیه من به همکاران خودم اگه شرکت دارین که هیچ اگه ندارین سعی کنید تا این سال جاری تاسیس کنید هزینه چندانی نداره ولی می ارزه اونور این همه خسارت ندیم

باتشکر

karajhosting

New Member
ولی من تردید دارم...!

سلام
این دولت اصلا کاری می کنه که همه بیکار بشند :razz: الان داره مجوز دیتا سنتر به فرمانداری ها می ده ( خدا به داد همه ما برسه ) بعد از مدتی میان می گن بیا خسارت بده چون تا حالا کار کردی ! ! ! ! !

توصیه من به همکاران خودم اگه شرکت دارین که هیچ اگه ندارین سعی کنید تا این سال جاری تاسیس کنید هزینه چندانی نداره ولی می ارزه اونور این همه خسارت ندیم

باتشکر

ولی دوست عزیز پیشنهاد من اینه که ثبت نکنن. البته فقط پیشنهاد من نیست , یکی از دوستانم که حدود 6 ساله که دارند هاستینگ کار می کنند از ثبت کردن 3 ساله!! هاستینگشان سخت پشیمانند.
ولی ثبت کردن یا نکردن فرقی به حال امثال ماها نداره , در هر صورت من به شخصه از ثبت کردن سخت هراسانم شما را نمیدونم!

به نظر من اگر آدم ها این ملاک ها را در زندگی خود تزریق کنند , مسلما" باید انسان های موفقی باشند :

savalanhost

New Member
ولی دوست عزیز پیشنهاد من اینه که ثبت نکنن. البته فقط پیشنهاد من نیست , یکی از دوستانم که حدود 6 ساله که دارند هاستینگ کار می کنند از ثبت کردن 3 ساله!! هاستینگشان سخت پشیمانند.
ولی ثبت کردن یا نکردن فرقی به حال امثال ماها نداره , در هر صورت من به شخصه از ثبت کردن سخت هراسانم شما را نمیدونم!

حرف شما را قبول دارم ولی اگه بیان بگن بیا جریمه بده چی اگه هزار تا اگه ؟ !!!!! معلوم نیست ...:sad:

arman92

Member
عجب...
اگه اینجوریه پس این رزلر های بد بخت چی کار بکنن؟ ما داریم راست راست رزلر میدیم به این و اون!!

iranads

Active Member
من که رفتم واسه ثبت شرکت البته به اون آسونی ها که فکر میکردم نیست

جدیدترین ارسال ها

بالا