هاستینگ رایگان

siavashmusic

Active Member
سلام

چند ماه پیش بنابر احتیاج و دمو کردن چندین پروژه مجبور شدم یه ریسلر بگیرم تا کارهامو اونجا دمو کنم
الان یه ریسلر دیگه گرفتم که سایت های خودم روش ران شده اما چون روی ریسلر قبلی یه سری از دوستان خودم که قبلا دنبال هاست می گشتن و من بصورت رایگان بشون دادم هستند دیگه نمیخوام قرارداد قبلی رو کنسل کنم بابت همین تصمیم گرفتم به یه سری از سایت های پر بازدید با توجه میزان بازدیدشون هاست بدم

محدودیتی برای اینکار نیست اگه روزی 10 تا بازدید کننده داری هم قبوله (تعداد اعداد IP میباشد )

پلان ها بصورت زیر هستند و به تعدادی که مشخص کردم امکان ارایه هست پس لطفا سریعا اقدام کنید

1 - روزانه تا 100 بازدید 20 مگابایت فضا و 2 گیگ پهنای باند 10 اکانت

2 - روزانه تا 5000 بازدید 200 مگابابت فضا و 5 گیگ پهنای باند 5 اکانت

3 - روزانه بالای 5000 بازدید 500 مگابابت فضا و 8 گیگ پهنای باند 3 اکانت

4 - روزانه بالای 10000 بازدید هاست یک گیگ فضا و 10 گیگ پهنای باند 2 اکانت

کلیه امکانات روی همه پکیج نامحدود هست اعم از ایمیل و FTP , سابدومین و . . .

در ازای خدمات بالا بترتیب یه سری تبلیغات هست که بصورت بنر گرافیکی متحرک هستند دوستانی که این پکیج ها بهشون تقدیم میشه موظفند که بنر موردنظر رو در بخشهای قابل دید وب سایت خودشون قرار بدن

تعداد بنرها یک عدد هست
اما هر زمان با توجه به صلاح دید من تغییر میکنند بطور مثال در طول 10 روز گاها دوبار تغییر میکنه که کد مربوط به تغییر رو برای فرد ارسال میکنم و اونم بلافاصله بنر رو در سایتش قرار میده

در قسمت فوتر سایت هم یک تکست لینک از ما میبایست بزارند که دو کلمه هست

دوستان میتونند درخواستشون رو توی همین تایپک بزارند تا اکانت براشون ایجاد کنم
البته قبلش یه آمار دقیق از تعداد بازدیدکنندها بفرستند حساب

موفق باشید

siavashmusic

Active Member
چرا اینطوری صحبت میکنی دقیق حرفت رو بنویس دیگه
من گفتم فقط به کسایی که شرایط بالا رو دارند هاست میدم حالا شما اگه شرایط بالا رو داری بگو
اگه میخوای برات دومین ثبت کنم و رو هاست ست کنم بگو
هی یه خط در میون مینویسی فقط ارسال الکی شده !

rasoooli

Member
اينگار اين دو نفر دارن با زبون مورس با هم صحبت مي كنند ( تيكه تيكه):eek:(اين همون خرزوخانه)

siavashmusic

Active Member
چه کنم رسولی جان !؟ این دوستمون به ناچار ما رو وادار به این اسپم دادن کرد

mrysoft

Banned
سلام دوستان عزیز و گرامی
دفعه پیش که پست دادم اقا مجید که مدیر سایت هست با مدیر اصلی انجمن به من ایمیل زدند و گفتن نباید تبلیغات بکی در سایت ما
من هم ازشون پرسیدم اقا مجید پس این همه آدم می یان توی فروم شما پست میدن تبلیغ می دن چی ؟:sad::sad::sad::sad: پس چرا به اونها حرف نمی زنین
وقتی این رو گفتم به من ایمل دادن گفتن این خلاف مقررات هست
اگه این خلاف مقررات است پس چرا بقیه می دن من نباید بدم یا دلیل دیگه ای داره !:cry::cry::cry::cry::cry: هاااااااااااااااااااا جواب من روبدین

اگه این تاپیک رو پاک کنید ثابت می کنید فقط واسه من فرق می ذارین

بهترین و ارزانترین هاست و دامین در ایران
1 گیگ فضا با 8 گیگ پهنای باند با یک دامین رایگان با تمامی امکانت نامحدود از جمله اف تی پی دیتا بیس ایمیل و.... سالی فقط 25500 تومان برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت ما مراجعه فرمایید یا با ای دی زیر پی ام بدین
www.mryhost.com
m_y3266
09113934826

sargardon

Banned
سلام دوستان عزیز و گرامی
دفعه پیش که پست دادم اقا مجید که مدیر سایت هست با مدیر اصلی انجمن به من ایمیل زدند و گفتن نباید تبلیغات بکی در سایت ما
من هم ازشون پرسیدم اقا مجید پس این همه آدم می یان توی فروم شما پست میدن تبلیغ می دن چی ؟:sad::sad::sad::sad: پس چرا به اونها حرف نمی زنین
وقتی این رو گفتم به من ایمل دادن گفتن این خلاف مقررات هست
اگه این خلاف مقررات است پس چرا بقیه می دن من نباید بدم یا دلیل دیگه ای داره !:cry::cry::cry::cry::cry: هاااااااااااااااااااا جواب من روبدین

اگه این تاپیک رو پاک کنید ثابت می کنید فقط واسه من فرق می ذارین

بهترین و ارزانترین هاست و دامین در ایران
1 گیگ فضا با 8 گیگ پهنای باند با یک دامین رایگان با تمامی امکانت نامحدود از جمله اف تی پی دیتا بیس ایمیل و.... سالی فقط 25500 تومان برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت ما مراجعه فرمایید یا با ای دی زیر پی ام بدین
www.mryhost.com
m_y3266
09113934826

-------------------------------

خیلی مفت گیر آوردیا....دمت گرم
از ریسلر ریسلری , ریسلر گرفتی قیمت می دی واسه خودت....
(cheetaserver.com که خودش ریسلر مثلا حرفه ای آقای زارع هسش.....)
حالا خوبه باز Cpanel رو ارتقاء دادن بعد سالها.... تا 1 ماه پیش هنوز فانتستیکو نداشت....
راستی uptime هم خیلی جالب بود این جوری سر مشتریا رو کلاه نزارید بعد دو روز برید.....
----------

DarkError

Member
منم میخوام عزیز من 2 تا دامنه دارم میتونم 2 تا دامنه رو برروی هاست های شما ست کنم ! البته باید بگم تایم شارژ اکانت من دراه تموم میشه اگه دوست داشتی من قبول میکنم آدرس سایت های من
http://www.Gangester.Net
http://www.DarkError.com
البته اولی بر روی دومی فروارد شده !
:):oops: در صورتی که دوست داشتید با هم همکاری میکنم

irdavidnet

Banned
من یه دامنه می خوام (ترجیحاً آی آر) با یه هاست همین (دامین هرچی بود اشکال نداره فقط اسمش باشه : davidmozafari)

cheeta

New Member
هر کی هاست ارزون میخواد پیغام خصوصی بزاره . یا بزنگه : 09354205367

جدیدترین ارسال ها

بالا