نیسان پاترول (مدل سه بعدی)

Mostafa Cg

Member
ادامه کار داخل

s1596_4.jpg

روی این قسمت کلیک کنید تا تصویر را در انداره واقعی ( 1022 در 505 ) پیکسل ببینید.
y2629_3.jpg

y4268_1.jpg

x3285_2.jpg

Mostafa Cg

Member
دوستان فروم چرا اینقدر خشک و خالی و فعالیت ها کم شده؟؟؟
انتظار داشتم تو این چند روز لا اقل چند نفر نظر بدهند:-?:cry:
در هر صورت ممنون از شما :green:
میبینین چقدر اقام:)

SinaTR

Well-Known Member
آره خلوته، هر روز خلوت تره می شه، بی دليل نيست ديگه..... آره
يه عکس واقعی از داشبورد داری نشون بدی؟ احساس می کنم مشکلی داره، اونم اينکه وقتی در ماشين باز می شه 1/3 در داشبورده!

N.Abedi

Well-Known Member
سلام
پیشرفت کار خوبه، مدلسازی کار تا اینجا قابل قبوله ولی یه سری ظریف کاری هایی باید در متریال دهی خوب در بیاد مثلاً متریال داشبورد جوری باشه که زبری خیلی خفیفی داشته باشه تا اجسامی که روش قرار می گیرن بتونن باهاش اصطکاک داشته باشن. با انتخاب زاویه مناسب دوربین هم مشکل پرسپکتیو و اینا حل میشه و ایزومتریک به نظر نمی رسه.
امیدوارم کار تکمیل شده را به زودی اینجا ببینیم.
موفق باشی. :rose:

Mostafa Cg

Member
دوستان دو روزی که سر مدل نرفتم بخاطر سالگرد پدر بزرگم اما تونستم رینگ با لاستیک رو کامل کنم اما هنوز مشکلاتی داره...که درستش میکنم.
x3173_2.jpg

v437_1.jpg

داخل ماشین هم تموم شد اما هنوز اینه و صندلی ساخته نشده.
p277_2.jpg

روی این قسمت کلیک کنید تا تصویر را در انداره واقعی ( 1022 در 469 ) پیکسل ببینید.
m75_1.jpg

Mostafa Cg

Member
سلام
پیشرفت کار خوبه، مدلسازی کار تا اینجا قابل قبوله ولی یه سری ظریف کاری هایی باید در متریال دهی خوب در بیاد مثلاً متریال داشبورد جوری باشه که زبری خیلی خفیفی داشته باشه تا اجسامی که روش قرار می گیرن بتونن باهاش اصطکاک داشته باشن. با انتخاب زاویه مناسب دوربین هم مشکل پرسپکتیو و اینا حل میشه و ایزومتریک به نظر نمی رسه.
امیدوارم کار تکمیل شده را به زودی اینجا ببینیم.
موفق باشی. :rose:
عزیزم کار هنوز تو حالت Wip و کامل نیست منم همینجوری یه متریالی دادم که فقط حس رنگ ماشین نیسان پاترول رو القا شه همین وگرنه اگر بخوام رندر بگیرم یا ماشین رو به صورت کامل مدل کنم این مشکلات رو برطرف میکنم در هر صورت نظر شما دوستان برای من و تمام بچه های فروم مهمه :rose:

ممنون از شما

Mostafa Cg

Member
دوستان ماشین کامل شد .
فقط مونده صندلی ها که اونم تا فردا تمومه و باید سیلندر ها و گیربکس و .. ماشین رو بسازم
s3576_2.jpg

r5216_1.jpg

Mostafa Cg

Member
اینم عکس های جدید ماشین تموم شد
028.gif

یکم دیگه باید روش کار کنم.

روی این قسمت کلیک کنید تا تصویر را در انداره واقعی ( 881 در 528 ) پیکسل ببینید.
s622_4.jpg

روی این قسمت کلیک کنید تا تصویر را در انداره واقعی ( 951 در 549 ) پیکسل ببینید.
f1319_3.jpg

روی این قسمت کلیک کنید تا تصویر را در انداره واقعی ( 1022 در 559 ) پیکسل ببینید.
y2658_2.jpg

روی این قسمت کلیک کنید تا تصویر را در انداره واقعی ( 1022 در 531 ) پیکسل ببینید.
g7253_1.jpg

Mostafa Cg

Member
ادامه کار

روی این قسمت کلیک کنید تا تصویر را در انداره واقعی ( 756 در 406 ) پیکسل ببینید.
g277_1.jpg

روی این قسمت کلیک کنید تا تصویر را در انداره واقعی ( 1022 در 486 ) پیکسل ببینید.
k2138_3.jpg

روی این قسمت کلیک کنید تا تصویر را در انداره واقعی ( 939 در 555 ) پیکسل ببینید.
y892_2.jpg

آخرین ویرایش:

Mostafa Cg

Member
دوستان ماشین کامل تموم شد و تکسچرینگ هم تموم شد (چراغ های عقب و جلو هم سه بعدی ساخته شده است.
i4981_5.jpg

m956_4.jpg

h1293_3.jpg

c4771_2.jpg

i99_1.jpg

SinaTR

Well-Known Member
سلام دوباره
دوست عزيز اين همه وقت گذاشتی زير ماشين، داخل ماشين رو مدل کردی بعد يه سری جزئيات مثل برف پاک کن که خيلی تو چشه رو مدل نکردی؟

جدیدترین ارسال ها

بالا