نیزمند قالب سایت خبری وردپرس

mohsenheyto

New Member
سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان
من نیازمند قالب خبری وردپرس هستم
میخوام قالب سایت بسیار شبیه به این سایت باشه !!!!!
http://saynarazavi.ir/
ممنون اگه کسی داره لطفا قیمت بده !!!
ممنون
"""لطفا قیمت تعاونی بگین """ :green:

edit film

New Member
سلام به همه دوستان

والا با حرف و حدیث هایی که از شما تو وب هاستینگ شنیدیم مخصوصا از همکارانتون دیگه جای دفاعی ندارید البته نظر شخصی ام رو میگم
بنده با اینکه با کپی رایت اصلا موافق نیستم دارم میگم
این سایتی که من دیدم خیلی معتبره و نمیاد پول شما رو بخوره در ضمن مگه پول شما چقدر بوده که دست به عمل زشت و کثیفی بنانم ( د ز د ی ) زدید؟؟؟؟؟ در ضمن این مدیر به شما اعتماد کرده و دسترسی ها رو بهتون داده و شما با کمال بی شرمی قالب های ایشون رو بردید و تازه هم طلبکارید؟؟؟ ایا بدون کسب اجازه قالب ایشون رو بر میدارید؟ در ضمن میگید قالب جدید اگر طراحی کنه بر میدارید پس کاملا مشخص شد کارتون چیه و چه انسان کثیفی هستید

یه مرد بره خودشه بده اما دزدی نکنه ابروی هر چی مرد رو بردی
با این کارت اعتماد رو برای همه از بین بردی و کسب روزی همکارانت رو با این عمل کثیفت اجر کردی
فقط در کلام اخر میتونم بگم که شدیدا مرد نیستی و به مردونگیت شک دارم

اشخاصی مثل شما تو جامعه واقعا .......... که کسی دیگه نمیتونه به هر کس اعتماد کنه و جو رو مسموم میکنند

بهرحال به بازی کثیفت ادامه بده و مطمن باش هیچوقت نه ادم میشی نه پیشرفت

saraw

New Member
خیلی کار زشتیه که اعتماد کنی و ازت سوء استفاده کنن

از صحبت های mr-programer مشخصه که یواشکی قالب این بنده خدا رو برده چون هی تهدید داره
در کل ادم با شخصیت و معروف اینکار رو نمیکنه

منم دیگه توبه به هیچکس خدمات ویرایش به کسی اینجا نمیدم

حق با دوست خوبمون آقای edit film

edit film

New Member
سلام مجدد
ظهر با مدیرش داشتم صحبت میکردم و کامل برام شرح داد به این مضمون البته با دلیل و مدرک توسط اقایون معروف وب هاستینگ

مدیر سایت یه سفارش کوچکی به ایشون داد که تغییر در منوی بالا داد و چند روز ایشون رو علاف کردن و دیگه خبری ازشون نشد یعنی کار رو نیمه رها کردن و جواب تلفن رو نمیدادن دیگه
فردای انروز بر حسب اتفاق از طریق امارگیر وب گذر دید که با ادرس سایت ایشون و قالب عرفان میکس اومد بالا و بطور اتفاقی مدیر عرفان میکس متوجه شد که در وب هاستینگ بر علیه ایشان تایپیکی جهت کلاهبرداری ایجاد نمودند و ایشون هم به دزدی خود اعتراف کرد البته با ذکر مدرک معتبر
مدیر عرفان میکس هم به احترام دوستان چشم پوشی کرد و ایشون رو بخشید
بعد از چند روز ایشون پیام داده به مدیریت عرفان میکس که اگر 200 هزار پول بهم ندی قالب های عرفان میکس رو حراج میکنه . بنظر شما بخشیدن مدیریت کجا و باج گیری این اقای زرنگ کجا

نکته: روز اول گفته بود یک قالب رو فقط دزدیده اما در هنگام باج گیری سر از سه قالب دراورده. گویا این نامرد همه رو دزدیده بود

نمیدانم چه رویی داره و زبونش هم دو متره
حالا ببینید با چندین نفر دیگه چیکار کرده و چه پول هایی رو بالا کشده و در کمال بی شرمی پست میذاره و میگه مدیریت سایت پولمو خورده
دوست عزیز همه مردم بالغ هستند و می فهمند چه خبره

اگر کارت دزدی نیست پس قالب دومی چیه؟ از کی سوءاستفاده کردی بدبخت

یکی :

http://www.erfanmix.com

و یکی :

datalandco.ir

عزیز شما 100 هزار تومن بنده رو خوردین منم قالبتون رو توی کل اینترنت منتشر کردم .

توی اس ام اس هم فرمودی که قالب رو به 5 نفر فروختی ( این دزدی نیست ؟ ) . بعلاوه بازم توی اس ام اس فرمودین پول قالب رو از من گرفتین و دیگه مهم نیست .

منم تصمیم گرفتم پول قالبی رو که خریدم صدقه سرم کنم و قالب رو منتشر کنم .

حالا خوشحالم که حسابی درگیر این کاجرا شدین ولی فایده نداره چون سایت های دانلود یکی یکی این قالب رو اضافه میکنن توی سایتهاشون و دیگه نمیشه جلوش رو گرفت من 3 روز بهتون فرصت دادم پولمو برگردونین .

و اعلام هم کردم که منتظر قالب جدیدتون هم هستم . یه تیم هکری هم داریم ولی منتظر قالبیم تا یاد بدیم بدون جلب اعتماد هم میتونیم قالبتون رو برداریم تا پولمون رو بگیرریم .

من توی اینترنت دزدی نمیکنم اما کسی 1 قرون از پولو بخوره 100 ملیون هم باشه خرج میکنم تا 1 قرون رو بگیرم .

حالا کجاشو دیدین .

دومی هم سایت خودمه دوست عزیز .

یه whois بگیر بعد ناله کن .

اگه هوییز بلد نیستی برو بخش درباره ما حداقل چرا داری خودتو ویران میکنی ؟ من این قالب رو به رایگان تو همین مجید آنلاین هم منتشر کردم .

موفق باشی

edit film

New Member
هی بگو پولم رو خورده هههههههههههههههههههههههه
بابا تو پول جریمه دزدی رو که بدون اجازه برداشتی رو دادی و خودت هم دادی بخاطر حفظ ابروت چرا طفره میره عزیز من شاهد که هست
آقای سید آبا........... رو که میشناسی که واسطه این کار شد و کلی التماسش کردی که کاری به کارت نداشته باشن الان برا خودت هکر شدی و ادعات بالاست و غیره .....
ولی خوشم اومد خیلی جالب جریمه ات کرد با اون همه ادعات جناب هکر

اون هکرات رو هم بذار برای دزدی های بعدیت که خوب شد نوشتی که همه فهمیدن یک هکر بی سروپا هستی و انسانیت سرت نمیشه
تو اگه واقعا مرد بودی از وب هاستینگ طردت نمیکردن حالا هزار قالب دزدی کن اما اینو بدون سابقه خوبی برات تو ذهن همه نمونده و این خودش یه عالمه قالبه

تازه اگه مردی برو با خود مدیر سایت این حرف ه رو بزن نه به من اقای هکر قلابی

edit film

New Member
بازدیدکنندگان عزیز

هرگز کاراتون رو به این ادم پلید در اینجا ندید و کاری رو با شما انجام خواهد دا همانطور که با این دو سایت انجام داده

بهش اعتماد نکنید و میتونید برید تو وب هاستینگ یه تحقیق کوچولو ازش کنید همه چی میاد دستتون

خودتان قضاوت کنید ببینید همش از هکر و دزدی و غیره حرف میزنه و باید فهمید شخصیتش چیه

موفق باشید

edit film

New Member
اقای زرنک التماس این سایت رو میکنه که تو رو خدا روی منو بگیرید و فالبو از من بگیرید www.rokesh.ir :lol:

مضمون مدیر سایت روکش به مدیریت عرفان میکس بشرح زیر.... دوستان فقط ببینید چه مارمولکیه این بدیخت

بخونید

دوست عزیز سلام

من مدیر سایت روکش هستم
راستش چند روز پیش یک نفر یک ایمیل زده که قالب سایت شما را داره و از ما خواسته تا این قالب را در سایت قرار بدیم. برای اینکه قالب ریپ شده هست ما هرگز قالب را در سایت قرار نمی دهیم فقط خواستیم به شما هم اطلاع بدیم تا درجریان باشید.
اینم لینک دانلود : ############################

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

عجب به خواری افتاده این اقای ویرایشگر ببینید به کجاها التماس میکنه

حالا متوجه شدید چه ریپ زن قهاریه
با مدیریت سایت روکش تماس بگیرید ببینید چی بهتون میگه تا صحبت های بنده رو متوجه بشید

edit film

New Member
دوتا قالب خوب دارم در صورت تمایل میتونم بفروشم براتون .

یکی :

http://www.erfanmix.com

و یکی :

datalandco.ir

از طریق ایمیل تماس بگیرید :

[email protected]

بدبخت ههههههههههههههههههههه
ببینید به کجا پناه برده
وقتی حروم خوری باشه به چه فلاکتی میفته ههههههههههههههههههههه

دوستان دلیل انتشار قالب رو اگه بخواین بدونین برید تو این پست .

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید ]

پس توضیحات اضافی نمیدم . نوش جونتون . مثل شیر مادر حلاله مطمئن باشید .

نسخه ها اصل هستن . دمو هم بخواین یکی اینه :

erfanmix.com

یکی هم اینه :

http://www.erfanmix.com/wp-content/u...rfanmix-12.jpg

ناموسا اگه دانلود کردی تشکر فراموش نشه .

چه قشنگ میگه نامووووووووووووووووووووسا ههههههههههههههههه
خب عزیز من اگه داشتی خب دزدی نمیکردی و جدان داشتی که مطمنم که نداری
جونت هم دربیاد
کثیف کثیفه از قدیم گفتن

آخرین ویرایش:

edit film

New Member
عزیز شما 100 هزار تومن بنده رو خوردین منم قالبتون رو توی کل اینترنت منتشر کردم .

توی اس ام اس هم فرمودی که قالب رو به 5 نفر فروختی ( این دزدی نیست ؟ ) . بعلاوه بازم توی اس ام اس فرمودین پول قالب رو از من گرفتین و دیگه مهم نیست .

منم تصمیم گرفتم پول قالبی رو که خریدم صدقه سرم کنم و قالب رو منتشر کنم .

حالا خوشحالم که حسابی درگیر این کاجرا شدین ولی فایده نداره چون سایت های دانلود یکی یکی این قالب رو اضافه میکنن توی سایتهاشون و دیگه نمیشه جلوش رو گرفت من 3 روز بهتون فرصت دادم پولمو برگردونین .

و اعلام هم کردم که منتظر قالب جدیدتون هم هستم . یه تیم هکری هم داریم ولی منتظر قالبیم تا یاد بدیم بدون جلب اعتماد هم میتونیم قالبتون رو برداریم تا پولمون رو بگیرریم .

من توی اینترنت دزدی نمیکنم اما کسی 1 قرون از پولو بخوره 100 ملیون هم باشه خرج میکنم تا 1 قرون رو بگیرم .

حالا کجاشو دیدین .

سلام
پس خودت خواستی اینجوری بشه مشکلی اصلا نداره حالا من کوتاه نمیام
اول با سید ابادی حرف میزنم و فردا هم اقداماتی انجام میدم بصورت کاملا قانونی تا متوجه عملکرد های من باشی

پس حالا در خدمتت هستم
لطفا نه تماس و نه پیام بده و اصلا باهات کاری ندارم
هر کی بهت داره خط میده بدون پشیمونت میکنم

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا