نیاز فوری پلاگین آتش و دود برای مکس 7

ali_hi1368

Member
final render

من پلاگين final render رو نصب كردم اما طريقه كار با اون رو بلد نيستم.
ميشه بگين چه طوري باهاش يه رندر حرفه اي بگيرم؟

آخرین ویرایش:

mehralex

Member
سلام . دوستان اگه میشه authorization code را برای Vray 6 برای من بذارید . لطف می کنید .

ممنون

meh3d

Member
سلام

آقا اگه میشه لینک افتر برن و فینیکس و وی رای رو بدین و بگین این برازیل به جه کار میاد ؟؟؟ ممنون:cool:

آخرین ویرایش:

Fanous

Well-Known Member
سلام . من می خواستم ببینم چطوری میشه درختهایی رو که با Digimation Speedtree ایجاد می کنیم رو به مکس انتقال بدیم ؟
با تشکر .

black_demented

New Member
دوستان من پلاگین VRay رو برای مکس 8 دانلود کردم ولی نمی دونم چطری نصبش کنم. چون فایل نصب و یا حتی راهنما هم نداره. اگه امکان داره راهنمایی کنید

emadmax

Well-Known Member
نحوه نصب Vray رو کسی بلده بعد از نصب در قسمت رندرینگ یک اسم و IP می خواد هر کاری کنم

کرک نمی شه؟
امين جان ...اگه سوالت رو درست متوجه شده باشم .......:D اونجا ازت اسم كامپيوترت رو ميخواد........كه اونو ميتوني از پروپرتيس( ماي كامپيوترت) پيدا كني و اونجا بنويسي...... بعد سيوش كنيو يه رياستارت و علي يارت.....:lol:
موفق باشي

hamed-ddd

Well-Known Member
سلام . من می خواستم ببینم چطوری میشه درختهایی رو که با Digimation Speedtree ایجاد می کنیم رو به مکس انتقال بدیم ؟
با تشکر .
احتیجی به ایمپورت نداره
الان خوب یادم نیست ولی شما بعد از نصب کامل پلاگین اول یه درخت در صحنه تر دی مکس درست میکنی (منظورم با خود پلاگینه نه درختهای تری دی مکس) و بعد روی load کلیک میکنی و از محلی که کتابخانه در ختها رو داری یه مدل درخت رو انتخاب میکنی ....به طور اتوماتیک درخت در صحنه لود میشه

سلام دوستان
نمی دونم اینجا میشه درخواست Plug-in هم کرد یا نه ؟
اگه میشه ، کسی لطف میکمنه یه ورژنی از Plug-in ، GestureMax رو به من بده ؟ البته ورژنی که خودتون باهاش کار رکدین و می دونین برای Max 7 یا 8 و Poser 6 جواب می ده
چون من این پلاگ این رو دارم ولی درست کار نمی کنه .
ممنون

sd70

Active Member
من هم همين درخواست رو دارم اگه كسي لينكي چيزي ازش داره ما رو هم بي نصيب نذاره.

Mds

Active Member
بچه ها یکی به خاطر خدا بگه Brazil\rs رو چه طوری باید crack کرد
با عکس باشه خیلی بهتره....

جدیدترین ارسال ها

بالا