نیاز به Tutorial فارسی ساخت ماشین

Dark Prince

Member
دوستان سلام، من یه توتریال خوب برای ساخت ماشین می خواستم که زبانش فارسی باشه و خیلی خوب توضیح داده باشه.:D
باتشکر، Dark Prince​

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام عارف هستم. خوبي . دوست عزيز اگه مي خواهي ماشين بسازي خيلي خوبه. ولي عرض بنده رو توجه بفرمائيد. ببين شما هر چي زور بزني چون درس طراحي صنعتي نخوندي هيچ وقت نمي توني ماشينو اونطور كه دلت بخواد بسازي. 120 % اين ماشينهاي واقعي كه مي بيني امتيازش رو از شركت خودرو مثل بنز مي خرن. بعد لو مي ره و تو اينترنت پخش مي شه. ببين به نظر من مهم نيست كارو چطور آماده مي كني مهم اينه كه آماده كني. مهم نيست از چه تكنيكي استفاده مي كني بايد طوري بسازي كه جذب كنه. اگه مي بيني تبليغات تلويزيون ماشين سمند يا ال90 رو مي سازن پوووول خوب مي گيرن. از يه سوليد ورك كار كه يه نرم افزار حرفه اي مهندسي مكانيكه استفاده مي كنه كه بي زحمت پول خونه باباشو مي گيره. پس بگرد تو اينترنت اينقدر سايت ماشين مفت و رايگان هست تو سايت 3dlinks.com بخش مدل رايگان بگرد. پيدا مي كني .Email. : [email protected]
خوشحال مي شم در ارتباط باشيم.

Dark Prince

Member
دوستان واقعا از کمک هایی که کردید ممنونم !:D راستش من پارسال یه چیزایی در مورد ساخت ماشین با Max بلد بودم اما چون خیلی وقته کار نکردم چیزی یادم نبود که با کمک شما تونستم یاد بگیرم.
راستی ببخشید یه چیزی ! من الان خیلی وقت نیومدم تو Majidonline و حالا که اومدم اکانتم Expire شده ! بعد از دادن چند پست به طور اتوماتیک درست میشه یا باید به مدیر پیغام خصوصی بزنم ؟!!
یه سوال دیگه ! چطوری می تونم مثل این ماشین از ماشینی که خودم ساختم رندر بگیرم؟!!

ferrarienzo.jpg

با تشکر، Dark Prince​

آخرین ویرایش:

einollahia

Well-Known Member
این رندر که جالب نیست؟

چنتا آموزش تو 3dtotal.com برای carpaint هست.

سلام عارف هستم. خوبي . دوست عزيز اگه مي خواهي ماشين بسازي خيلي خوبه. ولي عرض بنده رو توجه بفرمائيد. ببين شما هر چي زور بزني چون درس طراحي صنعتي نخوندي هيچ وقت نمي توني ماشينو اونطور كه دلت بخواد بسازي. 120 % اين ماشينهاي واقعي كه مي بيني امتيازش رو از شركت خودرو مثل بنز مي خرن. بعد لو مي ره و تو اينترنت پخش مي شه. ببين به نظر من مهم نيست كارو چطور آماده مي كني مهم اينه كه آماده كني. مهم نيست از چه تكنيكي استفاده مي كني بايد طوري بسازي كه جذب كنه. اگه مي بيني تبليغات تلويزيون ماشين سمند يا ال90 رو مي سازن پوووول خوب مي گيرن. از يه سوليد ورك كار كه يه نرم افزار حرفه اي مهندسي مكانيكه استفاده مي كنه كه بي زحمت پول خونه باباشو مي گيره. پس بگرد تو اينترنت اينقدر سايت ماشين مفت و رايگان هست تو سايت 3dlinks.com بخش مدل رايگان بگرد. پيدا مي كني .Email. : [email protected]
خوشحال مي شم در ارتباط باشيم.

اگه در مورد پول هست که 3d animation پولش بیشتره

در مورد نرم افزار:
الآن بهترین طراح ماشین در ایران آقای ایمان مقصودی هست با rhino کار می کنه که برای cg هست.

در ضمن ایشون خواست یه ماشین که قبلا ساخته شده رو مدل کنه، نخواست طراحی کنه. انقدر دیگه سخت نگیر.

einollahia

Well-Known Member
اگه میشه لینکهاشو بزارین ما هم استفاده کنیم

خودت بگرد دیگه. به هر حال این شمایی که بهش نیاز داری. تو قسمت tutorial های سایتش هست.

یه منبع دیگه هم تو carbodydesign.com در قسمت tutorial های بخش 3d قسمت material.

جدیدترین ارسال ها

بالا