نیاز به یک پلاگین درخت و گل

mohamad010

New Member
سلام دوستان یه پلاگین میخوام واسه مکس 9 یا 11 که توش گل و بلبل داشته باشه
البته اگه ابجک دیگه ای هم داشت مشکلی نی:green::green:(اگه میشه کیفیت هم داشته باشه+کرک)
فقطمن تازه کارم(یه سالی میشه کار میکنم) لطفا یکم در مورد اسکریپ ها هم توضیح بدین
یه یه چیز دیگه من واسه بک گراند تصویر استفاده میکنم بعد مثلا از تو پنجره فقط یه تیکش میفته چه بکنم؟؟؟:cry::cry::cry:

Barnara

کاربر متخصص 3ds max
پلاگين GroundWiz براي ساخت پيچك و برگ مفيده كه با جستجو در اينترنت پيدا ميشه
براي درخت هم ميتونيد از درخت هاي آماده ي مكس يا مدل هاي آماده ي درخت استفاده كنيد، من پلاگيني براي ساخت درخت نديدم، گل هم همينطور
منظورتون از اسكريپ رو نفهميدم
براي تنظيمات بك گراند هم alt+b رو بزنيد، فكر كنم اگر match bitmap رو فعال كنيد درست بشه

mohamad010

New Member
GroundWiz دارم ولی.................یاد ندارم باهاش کار کنم :shock:

من کارای بچه هارو که میدیدم درخت هاش یه چیزی تو مایه های ریل بود حالا نمیدونم ابجکتب بود یا پلاگین
اساتیدی که تو کار ریل هستن هم یه دستی برسونن ممنون میشم

amir.nemati63

کاربر VIP
دوست عزیز این پلاگینی که شما معرفی کردید برای ساخت درخت و پیچک نیست.
کارش ساخت زمین و کوه و متریال های اونها و پخش کردن آبجکتهایی مثل درخت و سنگ روی زمین هست.

برای ساخت پیچک از پلاگین gw_ivy و یا guruware و یا ivy generator میتونید استفاده کنید.

برای ساخت درخت پلاگینهای زیادی هست.
مثلاtree factory و یا onyxtree و یا xforg و speed tree.

برای ساخت چمن هم میتونید از پلاگین و راههای دستی استفاده کنید.
پلاگین autograss بهتر از همه عمل میکنه و البته تایم رندر رو افزایش میده.

موفق باشید.

Barnara

کاربر متخصص 3ds max
دوست عزیز این پلاگینی که شما معرفی کردید برای ساخت درخت و پیچک نیست.
کارش ساخت زمین و کوه و متریال های اونها و پخش کردن آبجکتهایی مثل درخت و سنگ روی زمین هست.

برای ساخت پیچک از پلاگین gw_ivy و یا guruware و یا ivy generator میتونید استفاده کنید

خب GroundWiz همون guruware هستش دیگه، اسم کاملش guruware GroundWiz هست که من دارم و باهاش پیچک و شاخه درست میکنم، نمیدونم شما با کدوم پلاگین اشتباه گرفتید.
درمورد کارهای طبیعی دوستان هم یگم که یک سری از نرم افزار vue استفاده میکنن که کارش همینه. توی همین انجمن هم زحمت کشیدن درموردش توضیح دادن. آموزش
The Archviz Training DVD هم به ساخت محیط طبیعی توسط خود مکس پرداخته که خیلی عالیه، من دارمش و پیشنهاد میکنم دانلود کن.

جدیدترین ارسال ها

بالا