نیاز به یک طراح سایت

behnam1366

New Member

با سلام خدمت دوستان عزیز

من میخوام یک سایت فیلم و موسیقی بزنم حالا بین اینا موندم که با کدوم بزنم phpnuke - joomla - wordpress و میخوام بدونم که تو کدوم یکی از اینا قدرت مانور برای طراحی قالب سایت بیشترهست دوستان راهنمایی کننن لطفا و نمنونه کاری اگه دارن در زمینه فیلم و موزیک واسه من بفرستن و قیمت طراحی قالب رو بهم بگن منتظر نظرات دوستان عزیز هستم

moslemfn

Member

با سلام خدمت دوستان عزیز

من میخوام یک سایت فیلم و موسیقی بزنم حالا بین اینا موندم که با کدوم بزنم phpnuke - joomla - wordpress و میخوام بدونم که تو کدوم یکی از اینا قدرت مانور برای طراحی قالب سایت بیشترهست دوستان راهنمایی کننن لطفا و نمنونه کاری اگه دارن در زمینه فیلم و موزیک واسه من بفرستن و قیمت طراحی قالب رو بهم بگن منتظر نظرات دوستان عزیز هستم

سلام عرض ادب و خسته نباشید خدمت شما دوست گرامی در انجمن دیگری که این مطلب رو ذکر کرده بودین پاسخ به شما بزرگوار دادم در این جا هم ذکر می کنم مبلغی که یکی از دوستان گفتن 60 تا 100 باید بگم به احتمال قوی طراحی از بیس نیست طراحی قالب برای سیستم وردپرس از بیس یعنی پی اس دی ایکس اچ تی ام ال سی اس اس 2 و 3 تبدیل به پی اچ پی و وردپرس + سئو اختصاصی نزدیک به 300 تا 500 هزار تومان می شود ولی در صورتی که بخواید می تونیم با هم کنار بیایم طراحی حرفه ای هم انجام میدم آیدی یاهو رو در زیر قرار میدم تا در تماس باشید با تشکر.
info.p30pdf
ارادتمند: مسلم فلاح نیت

با سلام خدمت دوستان عزیز

برای طراحی دستت تو جوملا خیلی بازه
خیلی کارا می تونی بکنی
نمونه سایت منو ببین اگر خواستی: navdoon.com

gamentech

New Member

با سلام خدمت دوستان عزیز

من می تونم برات یک سایت خوب در عین حال حرفه ای طراحی کنم.
نمونه کار های مختلفی دارم.
این ایمیل من:[email protected]
شماره ی من :09357443920

جدیدترین ارسال ها

بالا