نیاز به یک شخص یا گروه برنامه نویس آشنا به asp.net و ajax برای طراحی یک پرتال فروشگاه

ALI4GHA

Member
مجید آنلاینی های عزیز سلام

من قصد راه اندازی یک پرتال فروشگاهی بزرگ یا بهتر بگم وب سایتی بسیار فراتر از یک فروشگاه الکترونیک معمولی را دارم ، برای این کار به یک شخص و یا گروه برنامه نویس حرفه ای نیازمندم .

در ابتدای کار باید بگم که من یکی از طرفداران سورس باز هستم و زمانی که قصد راه اندازی سایتی را داشته باشم ابتدا به سورس باز رجوع می کنم ولی در این مورد خاص نرم افزار رایگانی پیدا نکردم و با خودم گفتم حالا که قراره خرج کنم چه بهتر که این پول را به یک برنامه نویس ایرانی بدم تا هم ایرانی باشه و هم دقیقا اونی که نیاز دارم را برام طراحی کنه .

خوب بریم سر اصل مطلب ، من سیستم های رایگان و غیر رایگان ایرانی و خارجی را زیر و رو کردم و در نهایت بهترین نمونه سیستم آماده که بیشتر امکانات مورد نظر من را دارا بود یعنی سیستم مدیریت محتوای koobi 6 pro را پیدا کردم ، من می خوام یک نفر این سیستم را برای من مبتنی بر تکنولوژی NET. و پایگاه SQL و نیز با بکارگیری تکنولوژی AJAX و با اندکی تغییرات باز نویسی کنه

اگه این توانایی را دارید پیشنهاد خودتون و نیز نمونه کارها را در همین تاپیک و یا به صورت پیام خصوصی برای من ارسال کنید

پی نوشت ها :

1. اطلاعات و جزئیات بیشتر درباره پروژه بعد از توافقات اولیه به شما ارائه خواهد شد
2. نمونه کارهای شما معرف شما برای من خواهد بود پس با قرار دادن نمونه کارهای بیشتر و مربوط به موضوع خود را بهتر معرفی کنید
3. به هیچ وجه فردی که کمترین هزینه را پیشنهاد می کند در اولویت نیست بلکه فردی که بهترین نمونه کار ها و سابقه کار را داراست در اولویت است
4. koobi 6 pro بهترین سیستم مشابه digikala.com بهترین سایت ایرانی مشابه و amazon.com بهترین نمونه خارجی برای سیستم مورد نظر من است .
5. حتما قیمت پیشنهادی خود را ذکر کنید

هرگونه سوال و پیشنهاد خود را پیرامون چگونگی اجرای این پروژه در همین تاپیک اعلام کنید .

ALI4GHA

Member
سلام

وای خدای من چه استقبالی

دوست دارم به یه php کار نیاز بود تا حالا یه 100 نفری اینجا صف کشیده بودند

ALI4GHA

Member
آقا من برای این پروژه پول میدم رایگان نیست ها .
پاک نا امید شدم

aramdreamss

Member
خب میدونم که پولیه
اولا اگه غیر پولی هم بود و میتونستم کمک بکنم میکردم.
ولی من موضوع رو نخونده بودم
مثل ندید بدید ها پریدم و جواب دادم..
ببخشید دیگه!!!

siavashmusic

Active Member
در مورد قدرت نوشتن که شک نکن مسلما هست اما مسله اینه که ما Php کار هستیم
اگه طالب بودی بیای زیر پرچم php یه اطلاعی بده عین مال رو برات مینویسم
این پست رو برای این زدم تا تصدیقی بر صحبت های خودتون باشه

وای خدای من چه استقبالی
دوست دارم به یه php کار نیاز بود تا حالا یه 100 نفری اینجا صف کشیده بودند

موفق باشید

php کار هم به قدری زیاد شده که ...
ولی در کل زبون و محیط مهم نیست! همشون در نهایت هم قدرتن!

ALI4GHA

Member
دوستان سلام

خب میدونم که پولیه
اولا اگه غیر پولی هم بود و میتونستم کمک بکنم میکردم.
ولی من موضوع رو نخونده بودم
مثل ندید بدید ها پریدم و جواب دادم..
ببخشید دیگه!!!

خواهش می کنم

موفق باشید

آقا سیاوش منم php را دوست دارم ولی در این پروژه خاص ترجیح می دم از asp استفاده کنم ولی در نهایت اگه برنامه نویس مورد نظرم را پیدا نکنم حتما مزاحم شما می شوم چون کارهاتون رو دیدم و قبولتون دارم

با .net 2 و sql server 2000 می تونیم براتون طراحی کنیم.
نمونه کار:
www.zaxino.com
www.hostfinder.ir
www.ir5.org
www.mfc.ir
و ...

email: [email protected]

من نمونه کارهای شما را با دقت مرور می کنم و باهاتون تماس می گیرم راستی اگه یه قیمتی هم می دادید بد نبود

منم تقریبا با شما موافقم ولی بعضی جاها هم زبون ها با هم تفاوت هایی دارند

super_php

Member

اتفاقا زبون خيلي مهمه و پي اچ پي و دات نت خيلي باهم فرق دارن
دات نت به علت ثباتي كه داره تو پروژه هايي كه متكي بر پردازش داده هاي مجموعه اي هست كارائيش بيشتر است و پي اچ پي به خاطر سرعت اجراش و سادگيش تو پروژه هايي كه نياز به پردازش هاي زياد و اجراي آلگوريتم هاي پيچيده هست كاربرد بيشتري داره در ضمن پي اچ پي به خاطر كتاب خانه غني اي كه داره واسه اجراي پروژه هاييي كه نياز به دستكاري داده ها داره ناسب تره و اين تا حدي هست كه شما واسه هر پردازشي كه بخواهي روي داده هاتون انجام بدين چند تا تابع از پيش تعريف شده داره

اتفاقا زبون خيلي مهمه و پي اچ پي و دات نت خيلي باهم فرق دارن
دات نت به علت ثباتي كه داره تو پروژه هايي كه متكي بر پردازش داده هاي مجموعه اي هست كارائيش بيشتر است و پي اچ پي به خاطر سرعت اجراش و سادگيش تو پروژه هايي كه نياز به پردازش هاي زياد و اجراي آلگوريتم هاي پيچيده هست كاربرد بيشتري داره در ضمن پي اچ پي به خاطر كتاب خانه غني اي كه داره واسه اجراي پروژه هاييي كه نياز به دستكاري داده ها داره ناسب تره و اين تا حدي هست كه شما واسه هر پردازشي كه بخواهي روي داده هاتون انجام بدين چند تا تابع از پيش تعريف شده داره
هیچ کس نگفت این دوتا فرقی ندارند...
برای کامل کردن حرفتون: ASP.Net رو باید از PHP/ASPClassic/Perl و ... جدا دونست.به طور کلی ASP.Net مبحث طراحی وب رو به نوع و شیوه ی جدیدی به نمایش گذاشته.محیطی که ساخت نرم افزار و طراحی سایت رو با هم ترکیب کرده و چیز عجیبی ساخته.بهینه بودن تو ذاته ASP.Net و یک برنامه نویس خوب می تونه به طور عجیبی از توانایی های ASP.Net برای بهینه سازی استفاده کنه.
در مورد توابع هم اگر با .net آشنا باشید متوجه می شید که به قدری Add-on و Component داره که...
و به دلیل بسته بودن و عدم نیاز به نمایش سورس Component ها برای استفاده سیستم ها و ابزارهایی برای .net ساختن که PHP تو خواب هم نمی بینه.(یکی از معایب Open source!)

در ضمن پیشنهاد می کنم این بحث رو قطع کنیم.تاپیک به این موضوع ربطی نداره و من تنها یک جمله گفتم که اگر بحث ادامه پیدا کنه اون به شما اثبات میشه.

ALI4GHA

Member
دوستان زیاد از موضوع پرت شدیم
یکم برگردیم به عقب

فکر نمی کنم اینجا جای بحث در باره php وasp باشه
همون طور که گفتم فعلا ترجیح می دم این سایت با asp نوشته بشه

MDP

Well-Known Member
تیم ما هم هست ولی دوست عزیز اینجا جای این سوال نبود!

خواستی به اینجا و اینجا سر بزن!

تا فردا این پست رو منتقل میکنم اخه الان تو قطارم!!!!:D

ALI4GHA

Member
تیم ما هم هست ولی دوست عزیز اینجا جای این سوال نبود!

خواستی به اینجا و اینجا سر بزن!

تا فردا این پست رو منتقل میکنم اخه الان تو قطارم!!!!:D

دوست عزیز اگه منظورتون اینه که جای این تاپیک در نیازمندی ها و یا قسمت کاریابی است من با شما مخالفم و فکر کنم همین جا جای مناسبی باشه و ازتون می خوام تاپیک را منتقل نکنید .

راستی فکر کنم شما اصلا پست منو نخوندید ، من گفتم به یک asp کار نیاز دارم اگه قرار باشه با Joomla و کامپوننت virtuemart فروشگاه بسازم که خودم می تونم از این که شما ساختید قشنگ تر بسازم ، در هر صورت اگه قصد دارید به من کمک کنید نمونه کارهای asp قرار بدید

بازم ممنون

MDP

Well-Known Member
سلام!

طبق قوانین باید منتقل کنم ولی فلا نمی کنم!
دوما من لینک شاپر رو برای گرافیک و ایلول رو برای برنامه نویسی دادم!

در ضمن دوستان توی قدرت هر دو تا زبان برنامه نویسی که داری بحث می کنید شکی نیست!
یه سری با ASP.Net راحت ترند یه سری با PHP ولی مهم اینه که اینجا بخش ASP/ASP.Net هست و جای بحث های بی مورد و دیتابیس پر کنی مثل این نیست!

لطفا رعایت کنید!

ALI4GHA

Member
طبق قوانین باید منتقل کنم ولی فلا نمی کنم!
واقعا ممنون

دوما من لینک شاپر رو برای گرافیک و ایلول رو برای برنامه نویسی دادم!
من از گرافیکتون زیاد خوشم نیومد البته این نظر منه و فکر کنم طبیعی هم باشه چون شما یه برنامه نویس هستی نه یه طراح ولی کار برنامه نویسی شما خوب بود ، اگه یه پیشنهاد قیمت هم از طریق پیام بدید ممنون میشم ( البته قیمت اولیه با در نظر گرفتن اون چیزایی که قبلا گفتم ) .

جدیدترین ارسال ها

بالا