نیاز به کمک و مشورت

mgeraphic

New Member
سلام به همه دوستان
نیاز به کمک و راهنماییتون دارم.
من می خوام خودم در زمینه طراحی لوگو و تبلیغات شروع به کار کنم.می خواستم نظرتون رو بدونم که ازکجا بهتره شروع کنم؟چه طوری بازاریابی کنم؟
تراکت و کارت هم چاپ کردم اما نمی دونم کجا و چطوری پخش کنم.(چون دختر هم هستم به نظرم شرایط سخت تره)
لطفا کمکم کنید.

MohammadGh

Well-Known Member
سلام
این آی دی منه ( ادد کنین )
ps.master1

تا یکسری توضیحات رو بدم شاید هم تونستیم با همکاری کنیم

kinghost

New Member
سلام به همه دوستان
نیاز به کمک و راهنماییتون دارم.
من می خوام خودم در زمینه طراحی لوگو و تبلیغات شروع به کار کنم.می خواستم نظرتون رو بدونم که ازکجا بهتره شروع کنم؟چه طوری بازاریابی کنم؟
تراکت و کارت هم چاپ کردم اما نمی دونم کجا و چطوری پخش کنم.(چون دختر هم هستم به نظرم شرایط سخت تره)
لطفا کمکم کنید.
سلام نيازي به تراكت نيست تو همين انجمن كلي آگهي داريم كه گرافيك ميخوان
به نظر من يه سابت بزن
چند تا نمونه كاره فوق العاده قوي فقط فقط فقط فقط نمونه كار قوي داشته باشيد اگرم قيمت بالا بديد چون كارتون تميزه طرف دلش مياد مثلا خوده دوستم كه قبلا پروژه ميگرفت كارو كه انجام ميداد چون گرافيستش حرف نداشت 40 درصد ميداد بش حالا خودت حساب كن رو يه مليون چقد بش ميرسه

در كل فقط نمونه كار
اگرم امكانش هست واسه سايت هاي پر بازديد يه مجاني بزن اما آدرس سايتتو بزن يكي از بچه ها 2 تا كار مجاني واسه آموزش پرورش زد از رو همون چون شماره پاش بود 2 تا كار يه مليوني اومد
يه كم كه جا بيوفتي همه خودشون ميان دنبالت
تراكت به نظر من كاري از پيش نميبره چون شما شركت يا مغازه نيستيد
با توجه به اينكه دختري كمتر از شماره موبايلت استفاده كن دليلشم كه خودت ميدوني
ميتوني رزومتو + نمونه كاراتو + آدرس سايتت رو واسه شركتا ايميل كني تو همين انجمن كلي از دوستان هستن كه گرافيك لازم دارن
(حتي شده واسه سايتاي متوسط رو به پايين هم زدي اشكال نداره 4 تا بزن ديگه نزن چون واسه نمونه ميخواي اما قوي بزن)
اگرم تهراني كه ديگه ريخته
اما بازم تاكييد فقط فقط فقط فقط فقط فقط فقط نمونه كار ميتونه قدرته هنرتو برسونه
فعلا همينا به هنم ميرسه اگه چيزي يادم اومد بازم بت ميگم

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا