نیاز به چند همکار باسابقه در زمینه هاستینگ

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Master ITX

Well-Known Member
مردك... احترامتو نگه اون دفعه هم هيچي نگفتم ديگه روت زياد نشه !!
من احترامم نگه داشته هست اون دفعه هم حرف نمیتونستی بزنی یه حقیقت بود که توش موندی !!!!!
منظور من يه چيزي ديگه بود كه نفهميدي و نفهمي بهتره ! من خودم حق را گلوبات دادم !
اصلا خودت فهمیدی چی گفتی؟ lol نفهمیدی و نفهمی بفهمیو میفهمیو بفهمونمو میفهمم
الكي حرف نزن ! برو اي اس پي تو اداره كن بابا
الکی حرفی نزدم با شناختی که از رو شما داشتم زدم حالا کی گفته من ای اس پی دارم lol

N.A

New Member
مردك... احترامتو نگه
احتمالا خیلی هول کردی بالاخره احترام خودشو نگهداره یا نه ؟!!! :D
بنده تمامی جداول را از افیس 2008 کمک گرفتم و فقط و فقط من تصاویر تصادفی را برداشتم + یک هدر سفید سمت راست

راست میگه ! متن هارو توی افیس 2008 میریخته ! بعد گلوبات هارو ریپلیس میکرده به نوین سرور ! :cool:
راستی بعد از
یک هدر سفید سمت راست
فکر میکنم موارد دیگه ای هم میخواسته بنویسه یادش رفته !
یا شایدم بعد از دادن اون پست تصمیم گرفته که اونارم کپی کنه ! :paint:

mamoolhacker

Active Member
box.jpg

این عکس رو گذاشتم تا دوستانی که هنوز موفق با کپی برداری از اون نشدن راحت تر باشن ! آخه خیلی طرفدار داره !
بعدشم بدمش به یه فقیر !

مردك... احترامتو نگه اون دفعه هم هيچي نگفتم ديگه روت زياد نشه !! :snap: منظور من يه چيزي ديگه بود كه نفهميدي و نفهمي بهتره ! من خودم حق را گلوبات دادم ! الكي حرف نزن ! برو اي اس پي تو اداره كن بابا :mad:

:cool:

ببخشید منظورتون از اینکه حق مارو دادید چیه ؟!

درضمن جناب پادینا شما یا همین IRPLANET هستی ! یا دوستش هستی یا اون خودشو چسبونده به تو یا ... .
با دست میدی عقب با پا میکشی جلو ؟
یعنی شما سایت Irplanet رو موقع ایجاد این تاپیک رو ندیده بودی ؟

که :

انصاف نيست با بقيه كه عين گلوباته مقايسه كرد..

m_s3rver

New Member
آقايون دزدي كار بديه !!!
قول بروبكس و بزرگترا النظافتو من الايمان !!! يعني دزدي نكنيد كار بدي است !!! نقطه سر خط

PadinaWebGroup

Active Member
ببخشید منظورتون از اینکه حق مارو دادید چیه ؟!

درضمن جناب پادینا شما یا همین IRPLANET هستی ! یا دوستش هستی یا اون خودشو چسبونده به تو یا ... .
با دست میدی عقب با پا میکشی جلو ؟
یعنی شما سایت Irplanet رو موقع ایجاد این تاپیک رو ندیده بودی ؟

عزيز جان منظورم اينه كه حق با شماست و كپي برداري كار درستي نيست ! من به اين ار پلنت دوستمه چند بار گفتم كه عكس هارا عوض كن و اونم تا جايي كه ميتونه عوض كرده و رنگ قالبم عوض كرده و نميذارم مثل شما باشه...
من فقط گفتم درست نيست با اي ار پلنت كه تمام سعيشو كرده تا همه چيز را عوض كنه با كسي كه عينا مثل شما درست كرده مقايسه بشه...

بازم اگه من بي احترامي كردم عذر ميخوام.

-------
N.A احيانا شما از فاميلاي مستر نيستي ؟!:دي :shock:

موفق باشيد.:cool:

بنام خدا
سلام دوست جون ها
--------------------------
اوهو! چرا اینجا قروقاطی شده ؟ | شما خجالت نمیکشید تاپیک مردم رو خراب می کنید ؟ این هم یک جرم هست هاااا !!! | حالا جدا از این ها من اومدم به چند تا چیز بسیار بزرگ و مهم اشاره کنم تا این همه دشمنی ها کنار گذاشته بشه، چون می دونم تقصیر من هست، چون تاپیک رو من ایجاد کردم و irplanet.net برای من هست.
----------------------------------------------------------------------
اول از همه از تمامتون بخصوص جناب ادمین گلوبات که بنده این تاپیک رو ایجاد کردم و قالب ایشون رو برداشتم و ریپ کردم.
دوم از همه از مدیران و بخصوص مجید (مجید آنلاین) عذر میخوام که این تاپیک مزخرف رو ایجاد کردم.
سوم - دوستان بخدا درسته من کپی کردم و خیلی ضایع بود، اما الان دیگه شبیه گلوبات نیست بخدا، فقط همون عکس انسان هست و چند متن جزئی هک اون ها رو هم بزودی انشاالله عوض خواهم کرد.
و حاضرم برای اینکه irplanet.net بد نام نشه! کپی رایت بزنم با تشکر از همکاری گلوبات.
اما من ریپ رو درست کردم مثل بقیه نیست مثل: http://www.nikihost.net/ و یا http://novinserver.com/ و یا ... .
من قالب رو طوری ریپ کردم تا الان که زیاد شباهتی به گلوبات جان نداشته باشه. اگه چیزیشم شباهت داره فردا عوض خواهم کرد، چونکه فعلا کنترل پنل تحریم هست داریم میریم رو أایرکت ادمین.
-------------------------------------------------------------------------
درسته من هم از کپی کردن متنفرم.
--------------------------------------------------------------------------
احترام هم نگه دارید.
-------------------------------------------------------------------------
مخصوص گلوبات : عزیزم padinawebgroup من نیستم، اون دوست و همکار عزیزم آقا فرشاد هست. اون اصلا نقشی در ریپ کردن قالب نداره فقط به من نمایندگی داده لطفا پای اون رو وسط نکشین. تشکر
------------------------------------------------------------------------------------
بهتر نیست بجای این کارا بیاین همون اول بگین کسانی که کپی کردند لطفا کپی رایت رو رعایت کنند.
من یکی که رعایت می کردم چون نمی خوام سایت ام بد نام بشه، بقیه دیگه به شخصیت و ادب خانوادگیشون داره که رعایت کنند یا نکنند.
------
مخصوص M_s3rver: دوست عزیز لطفا ادب رو رعایت کنید تا دیگران هم رعایت کنند. دزد هم اون صدام حسین لعنتی هست نا تیم ای آر پلنت !
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mr_reza: عزیز دلم دعوا فیزیکی کجا بود آخه! خجالت نمی کشی؟ درسته رفیق چندین ساله هستیم اما دعوا کار بدیه .
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
این هم مخصوص MasterITX: پسر جان من اصلا ازت خوشم نمیاد، چون خودتو میگیری دفعه ی آخرتم باشه به دوست من توهین میکنی ها؟ ایندفعه من عصبی بشم کار دستت میدم که سرت گرم بشه !!!

آخرین ویرایش:

Master ITX

Well-Known Member
مخصوص alex_michael
قیمت ادم ها چقدر اومده پایین با یه ریسیلر خودشون رو میفروشند اصلا هم نمی بینه کی راست میکه گی دروغ میگه فقط با یه ریسیلر
بچه چون شما لطف کن حداقل می خوای تحدید کنی برو یکی رو تحدید کن یه 2 3 روزه اومده باشه تو نت نه اینکه در زمان شیر خوارگی شما نت گردی میکرده
ای خدای من ببین ما گیر کیا افتادیمو !!!!!
خوب ایشون توی یاهو منو تحدید کردند که اگه به دوستشون نه خودشون توهین کنم کاری میکنند که من نت رو ببوسم بزارم کنار
dr.wizard91: azizam
dr.wizard91: yani age
dr.wizard91: in dafe
dr.wizard91: be dooste man
dr.wizard91: bekhay tohin koni
dr.wizard91: kari mikonam neto bebosi bezari kenar

خوب من شما رو اصلا تو دید ندارم اگه کاری میخواید انجام بدید زود باشید من منتظرم

بنام خدا
دوست جون ها سلام
-------------------------
عزیز دلم شما اول برو ادبیات فارسیتو قوی کن :lol:
غلط املایی: (معلم سال اول) بر (شاگرد تنبلش)
پسر جان میزنم تو سرت هاااا این چه وضع نوشتنه آخه، اگه امسال بیافتی میدونی مامانت چیکار می کنه ؟ (خودکشی)
از هر کدوم ده بار بنویس:
1- گی = کی
2- معمولا بده جملات مخصوصی { ... } قرار میدهند نه { !!!!! }
----------------------------------------------------------------------
والا منم نمی دونم چرا قیمتشون اومده پایین مثلا خود شما، یادت نیست اول در حد همون بچه شیر خواره هم بلد نبودی؟ بد انجمن زدی شروع کردی به مغرور بودن و ادعا کردن ؟ خوبه حالا من با رسلر خودم رو فراموش کردم، رسلری که الان می تونه منبع درآمد من باشه اما شما چی؟ یک انجمن مفنگی و مزخرف زدی که عضو هاش کلا به 60 تا هم نرسیده بعد ادعات میشه ؟ :lol:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
بعد اونوقت میخوام بدونم شما چند سالتون هست؟ (به من در چت که گفتین) :
حالا میخوام ببینم جواب دوستان چیه ...
تازه همون بچه شیر خواره یک کار مفید انجام میده بابا ! اونم اینه که شیر میخوره ... شما چیکار کردید ؟ یک انجمن زدی هی غلطی باهاش نمی کنی، والا تو انجمنت من که جز کپی از انجمن های خارجی ندیدم، چرا یک کار مفید می کنی :> عنوان رو فارسی می کنی :lol:
----------
شما گیر هیچکسی نیافتادید. آزاد آزاد داری پروار می کنی، اگه گرفتار بودی که این همه غلط اضافی نمی کردی بچه [ک]جون که !!!
---------------------------------------------
من آره عزیزم من اون ها رو گفتم، چون مرام دارم هوای دوست و همکارم رو دارم. شما اگه ...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
والا نمی دونم چرا تو دید نداری ، ببینم نکنه .... (خدایی نکرده کوری؟) آها نه بابا فهمیدم :lol: شاید نمره عینکت عوض شده :lol:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
این هم پیام های شما در چت:
masteritx: man jaygahi nadaram
masteritx: to aslan midoni ba ki dari harf mizani
masteritx: kio mitarsoni
و ... .

ببین من خودم رو به رسلر نفروختم. بزار در آخر بگم قبلا میخواستی چه گهی بخوری که من که همون بچه شیر خواره هستم دستت رو خوندم :lol:
دوستان این Master ITX میخواد بیاد رو سرور ما بد گند بزنه اما رید :lol:
میخواست ازم رایگان 5 مگابایت همینطوری بگیره که یک چیزی تست کنه، ببینم گلوبات و ... شما اسم این کارو چی میزارید ؟
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
منتظر جوابت هستم اقای master ITX که قصد داری اعتبار دوست خوب من رو PadinaWebGroup رو تو انجمن مجید آنلاین بیاری پایین از سر لج بازی !!!!! اما به تر تر افتاری :lol:
-----------------------------------------------------
شما یک انجمن داری و بس، ما هم 10 پرتال با موضوعات مختلف + 2 سایت هاستینگ + بزرگترین و اولین سایت ساب دومین دهی ایران + دو انجمن وبمستر + بهترین امکانات. که این ها همه برای وبمستر هاست. حالا هی بی ادعا کن بهترینی :lol:
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
من تو سایت ها / انجمن های دیگران فقط با تیکه طرف رو اذیت می کنم! دفعه بعد تو یاهو نشونت میدم.
Evil 1

آقايون دزدي كار بديه !!!
قول بروبكس و بزرگترا النظافتو من الايمان !!! يعني دزدي نكنيد كار بدي است !!! نقطه سر خط

از کی تا حالا قرآن خون شدی آقا محمد ! :D

دوستان اگر دعوای فیزیکی خواست پیش بیاد حتما منو خبر کنید . خیلی مشتاقم

مشتاق چی ؟
کتک خوردن ؟ :lol: (smallمزاح)

ولی در کل زشته از شما ها سن و سالی گذشته :wink:

والا منم نمی دونم چرا قیمتشون اومده پایین مثلا خود شما، یادت نیست اول در حد همون بچه شیر خواره هم بلد نبودی؟ بد انجمن زدی شروع کردی به مغرور بودن و ادعا کردن ؟ خوبه حالا من با رسلر خودم رو فراموش کردم، رسلری که الان می تونه منبع درآمد من باشه اما شما چی؟ یک انجمن مفنگی و مزخرف زدی که عضو هاش کلا به 60 تا هم نرسیده بعد ادعات میشه ؟ :lol:
-
حالا میخوام ببینم جواب دوستان چیه ...
تازه همون بچه شیر خواره یک کار مفید انجام میده بابا ! اونم اینه که شیر میخوره ... شما چیکار کردید ؟ یک انجمن زدی هی غلطی باهاش نمی کنی، والا تو انجمنت من که جز کپی از انجمن های خارجی ندیدم، چرا یک کار مفید می کنی :> عنوان رو فارسی می کنی :lol:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ببین من خودم رو به رسلر نفروختم. بزار در آخر بگم قبلا میخواستی چه گهی بخوری که من که همون بچه شیر خواره هستم دستت رو خوندم :lol:
دوستان این Master ITX میخواد بیاد رو سرور ما بد گند بزنه اما رید :lol:
-----------------------------------------------------
شما یک انجمن داری و بس، ما هم 10 پرتال با موضوعات مختلف + 2 سایت هاستینگ + بزرگترین و اولین سایت ساب دومین دهی ایران + دو انجمن وبمستر + بهترین امکانات. که این ها همه برای وبمستر هاست. حالا هی بی ادعا کن بهترینی :lol:
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
من تو سایت ها / انجمن های دیگران فقط با تیکه طرف رو اذیت می کنم! دفعه بعد تو یاهو نشونت میدم.
Evil 1

او او !؟
دوست من زیادی داری تند میری ...
اولا" بهتره درست حرف بزنی .... نهایت نهایت اینجور حرف زدن بن شدنه همین :wink:
از مدیر globat.ir هم انتظار بیشتر از اینهارو داریم ...
10 تا پرتال ؟ 2 تا هاستینگ ؟ بزرگترین سایت ساب دومین ؟ انجمن وبمستر ؟ پس این تاپیک رو برا چی زدی ؟
نمیخوام به کسی سیریش بشم که اگه بشم بد میشم ولی بهتره خیلی صمیمی تر حلش کنید :D
و 100 البته بهتره از این به بعد تیکه ها تونم تو یاهو بگید

آخرین ویرایش:

mamoolhacker

Active Member

لطفا قبل از اینکه تحدیداتت رو درباره ی masteritx به اجرا در بیاری تحدید قبلیتو به من عملی کن !

Alireza Wizard: ama mitonam zendegisho o khane vadasho azash begiam

ببینم تو چکاره ای که این حرفو زدی ؟

من قالب رو طوری ریپ کردم تا الان که زیاد شباهتی به گلوبات جان نداشته باشه. اگه چیزیشم شباهت داره فردا عوض خواهم کرد، چونکه فعلا کنترل پنل تحریم هست داریم میریم رو أایرکت ادمین

احیانا شما نبودی که به مشتری ما گفتی گلوبات رفته روی دایرکت ادمین دیگه هیچ کس ازش نمیخره ؟ متنش هست.
چطور شد ؟ شما که به Cpanelet مینازیدی ؟

چونکه فعلا کنترل پنل تحریم هست داریم میریم رو أایرکت ادمین.

با FTP پاکش کن .

از مدیر globat.ir هم انتظار بیشتر از اینهارو داریم ...
10 تا پرتال ؟ 2 تا هاستینگ ؟ بزرگترین سایت ساب دومین ؟ انجمن وبمستر ؟ پس این تاپیک رو برا چی زدی ؟

ببخشید منظورتون چیه ؟
یه نگاه به صفحه ی اول میکردی تا ببینی کی تاپیک رو ایجاد کرده !

PadinaWebGroup

Active Member
بس كنيد بابا ! اين مستر را همه ميشناسه تو ياهو به منم پي ام داد اما جوابشو ندادم رفت پي كارش !!! زياد بهش رو نديد !
من از مدير گلوبات براي قالبش عذر خواهي كردم كه رنگ و عكس هارا گفتم عوض كنند.

----------

همه اينا را درست ميگند . اين تايپيك را براي اين زده كه بتونه از اطلاعات دوستان استفاده كنه كه نه تنها هيشكي كمك نكرد برخي از حسود ها نيز ميخوان ضربه بزنند !‌اما من پشت اي ار پلنت هستم و با تمام وجود ازش پشتيباني ميكنم..

موفق باشيد.

PadinaWebGroup

Active Member
آدم باید جوری رفتار کنه که حسودا نتونن ضربه بزنن جناب Padina

درسته اما اين اي ار پلنت ما هم اول كار خواسته ايده بگيره و به تدريج همه عكس ها و متن هاي مشابه شما را پاك كرده به زودي يه پرتال جديد ميدم بنويسن براش كه شما هم ناراحت نشيد.
اين مستر هست كه خودشو وسط هر كاري ميكشه !!!

موفق باشيد :rose:

mamoolhacker

Active Member
حدود 6 تا کاربر دیگه این وسط پست دادن .
مستر هم یکی مثل اونا
این داداش باید یاد بگیره اول فکر بکنه بعد دهنشو باز کنه و بچگیه خودش رو ثابت کنه .
دسه مستر اتو داده کسه دیگه ای هم بود فرق نمیکرد.

ببخشید منظورتون چیه ؟
یه نگاه به صفحه ی اول میکردی تا ببینی کی تاپیک رو ایجاد کرده !
یه نگاه نکردم آقا مهدی 2-3 بار خوندمش !
از نظر کاری + سن و سالتون گفتم (;

همه اينا را درست ميگند . اين تايپيك را براي اين زده كه بتونه از اطلاعات دوستان استفاده كنه كه نه تنها هيشكي كمك نكرد برخي از حسود ها نيز ميخوان ضربه بزنند !‌اما من پشت اي ار پلنت هستم و با تمام وجود ازش پشتيباني ميكنم..

اینطورم میشه دید !
ولی فکر کنم به اندازه ای همه جا هست و نیاز به حسودی و ... نیست :wink:
مهم یه رقابت سالم و قشنگه نه اینکه همدیگرو خراب کنیم :oops:

mr_reza

Member
alex_michael عزیز . بنده اگر بخوام از حرفم خجالت بکشم ! شما که ریپ کردید خجالت نمی کشید ؟ کسایی که فرهنگ استفاده از نرم افزار های اینترنتی رو ندارند و ریپ می کنند باید خجالت بکشند ! بنده از حرفم هم اصل خجالت نمی کشم چونکه فقط قصد ام این بود جوِِ تاپیک رو عوض کنم

آخرین ویرایش:
از همون کتک کاریه رضا خان ؟
جو که 100% عوض میشد شک نکن !
فقط خون و خون ریزی میشد ! (;

نه جدا" همه سعی داریم با هم دوست باشیم و به هم کمک کنیم و ... پس بهتره درنگ نکنیم (;
تا جایی که میتونیم با هم باشیم و هوای همو داشته باشیم

PadinaWebGroup

Active Member
alex_michael عزیز . بنده اگر بخوام از حرفم خجالت بکشم ! شما که ریپ کردید خجالت نمی کشید ؟ کسایی که فرهنگ استفاده از نرم افزار های اینترنتی رو ندارند و ریپ می کنند باید خجالت بکشند ! بنده از حرفم هم اصل خجالت نمی کشم چونکه فقط قصد ام این بود جوِِ تاپیک رو عوض کنم

شما چرا جوش ميزني ؟ اون قالب رايگان بود و اي ار پلنت هم عكس هاي گلوبات را عوض كرد و كاملا متفاوته :shock:

بعضيا به بحث هايي كه بهشون ربطي نداره چرا دخالت ميكنند؟! افزايش پست ؟:lol:

:cool:

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا