نیاز به پلاگین

hadi1602005

New Member
با سلام خدمت دوستان دانشمندم
دوتا پلاگین نیاز دارم اول پلاگینی که بتونه یک فولدر رو به طور کامل با فایل هاش کپی کنه و دوم پلاگین و یا روشی که وقتی وارد ام ام بی میشه به طور خود کار یکی از ادیت باکس ها آبی بشه(یعنی آماده نوشتن بشه

hamedroy

Member
روشی که وقتی وارد ام ام بی میشه به طور خود کار یکی از ادیت باکس ها آبی بشه(یعنی آماده نوشتن بشه
سلام. برای موضوع دوم روش زیاده اما به طور ساده میتونید برای آبجکت EditBox برنامتون BG رو آبی انتخاب کنید. سپس خاصیت Solid Background رو uncheck کنید و بعدش از طریق hotspot یا اسکریپت در مواقع لازم دستور زیر رو اجرا کنید.
PHP:
SetObjectParam("EditBox","BG=TRUE")

آخرین ویرایش:

hadi1602005

New Member
با سلام عزیزم شما متوجه منظور بنده نشدین من در قسمت دوم گفتم که میخوام ادیت باکس مورد نظر حالت آماده به نوشتن به خودش بگیره کار به بک گروندش ندارم

BlueMMB

Well-Known Member
اگه از سوال دوم منظورتون فوکوس شدن تکست باکس مورد نظر باشه بیلدر دستوری برای اینکار نداره ولی میتونید از دستور Show استفاده کنین یعنی تکست باکس مورد نظر رو Show کنین !! تا آماده ی تغییر دادن بشه .

Ahle Iran Zamin

Active Member
سلام
به جاي گشتن دنبال پلاگين به نظر شما بهتر نيست از نرم افزاري استفاده كنيد كه اين امكانات پيش پا افتاده رو خودش داشته باشه

راستش وقتي من انجمن مولتيمديا رو ميبينم كه هر روز يه سوال پرسيده ميشه
كلي تعجب ميكنم

ديگه فكر ميكنم فقط ايرانيان باشن كه بعد اين همه سال هنوز پي گير م م ب هستن
اونم تو دوره ويندوز عجق وجق 8 :shock:

hamedroy

Member
جناب Ahle Iran Zamin شما از چه برنامه ای استفاده می کنید؟

راستی در مورد سوال دوست خوبمون که راجع به تکست باکس پرسیده بود اینم اضافه کنم اگه از پلاگین میخوان استفاده کنن یه نگاهی به نسخه آخر پلاگین کتیبه بندازن .

آخرین ویرایش:

Ahle Iran Zamin

Active Member
ما از چه برنامه ای استفاده می کنید

سلام عزيز

شغل اصلي من مربوط به برنامه نويسي نرم افزارهاي بانك اطلاعاتي ميشه
كه معمولا از Delphi , Firebird , MySQL استفاده ميكنم (البته مواردي هم به اصرار صاحب سفارش سي شارپ و SQL Server)

و اما در چند پروژه مالتي مديا كه داشتم مواردي از دلفي و فلش استفاده كردم
چند مورد هم كيوت و فلش البته تركيب فلش و دايركتور هم بد نيست

راستي اميدوارم من اين حرفا رو راجع به مرحوم MMB گفتم به كسي بر نخوره
قصدم كمك به دوستمون بود

hamedroy

Member
اگر فرمایشات شما توی یک فروم برنامه نویسی Delphi بود مطمئنا به هیچ کسی بر نمیخورد. اما اینجا فروم مالتی مدیا بیلدر هست و جایی هست که خیلی از دوستان من و شما ازش خاطره دارن . سالهای پیش من عضو شدم و بعد از مدتها بازهم امسال اینجا اومدم و می بینم که کاربرهای بسیار خوش ذوق و البته باسوادتر از من اینجا هنرنمایی میکنن و فکر میکنم هر چیزی در جای خودش باید بررسی بشه. مالتی مدیا زمینه خیلی از ماها بوده و واسه همین هنوز هم طرفدارهای خودش رو خصوصا اینجا داره و توی دل بچه های اینجا جا داره. به هر حال از اینکه قابل دونستید و سری هم به ما زدید سپاسگزارم.

BlueMMB

Well-Known Member
در جواب دوستمون فقط میشه گفت :

برنامه نویسی برای خیلیا فقط درآوردن پول نیست بلکه عشق محسوب میشه !
برنامه نویسی یعنی عملی کردن ایده ها و فکرای جدید و از همه مهمتر زندگی کردن داخل کامپیوتر با چیزایی که دوستشون داریم و ازشون خاطره داریم . بیلدر برای اعضای این سایت حکم این چیزارو داره که نمیتونن ازش دل بکنن .
در ضمن عقاید هر کسی قابل احترامه و نباید بهشون توهین بشه .

جدیدترین ارسال ها

بالا