نیاز به همکاری برای نظر سنجی

آیا شما از جلو کشیدن ساعت ها راضی هستید؟

• مجموع رای دهندگان
    71

sallarmelli

Active Member
سلام

بترسین در نظرسنجی شرکت نکنید نزدیک 900 نفر تایپیک رو دیدند ولی فقط 66 نفر در نظر سنجی شرکت کردند(تا تاریخ 1391/02/07).شما هم مثل بقیه می ترسین که در نظر سنجی شرکت نمی کنید.

لطفا در نظر سنجی شرکت کنید.خواهشا علاوه بر اینکه پست رو نگاه می کنید در نظرسنجی هم شرکت کنید:rose:

در این نظر سنجی شما بفرمایید که آیا خودتون راضی هستید یا نه؟ و به موضوعات دیگه فکر نکنید.

تذکر
فقط اول فروردین رو در نظر نگیرید که ساعت ها یک ساعت جلو کشیده می شه بلکه به اول پاییز هم فکر کنید که 31 شهریور ساعت 6 غروب می شه (در کرمان) بعدش اول مهر یکدفعه ساعت 5 غروب شده و شما با یک شک روبرو می شوید و این شک تا مدت ها ادامه داره
ممنون

آخرین ویرایش:

soh-rab

Member
سلام من هم از چند روز قبل از نوروز درگیر این مسئله بودم و کاش ساعت ها رو جلو نمی کشیدند از هر لحاظ هم که حساب کنیم کار اشتباهیه و فقط چند کشور معدود در جهان چنین کاری رو میکنند و این کار در خیلی از کشوهایی که عرض جغرافیایی خیلی گسترده ای دارند منسوخ شده.

SinaTR

Well-Known Member
يه قانونه بين الملليه، يه بار احمدی نژاد يادتونه گفت ساعتا رو تغيير ندين؟ يه بار گفت ديگه هيچی نگفت، چرا؟ خودم هم نمی دونم! ولی حتما يه چيزی هست يه دليلی که ديگه نگفت

راستی می دونين آمار سکته بعد تغيير ساعت بالا می ره؟ جدی می گما، چون نظم و سيستم بدن قاط می زنه

amir.nemati63

کاربر VIP
به نظر من کار خوب و مثبتیه.
شاید برای افرادی که کار با ساعت اداری انجام میدن خوشایند نباشه . ولی توی اکثر شغلهایی که دامنه ی زمانی بالاتری دارن مثلا" کار ساختمانی بهره وری رو بالا میبره.
کسی که میاد سر کار نزدیک از تاریک شدن هوا کار رو تعطیل میکنه.
در حالی که صبح خیلی بعد از روشن شدن هوا کار رو شروع کرده.
حالا اگر زمان کار رو با زمان تاریک و روشن شدن هوا تطبیق بدیم، میشه مقداری به زمان مفید کار اضافه کرد.

sallarmelli

Active Member
به نظر من کار خوب و مثبتیه.
شاید برای افرادی که کار با ساعت اداری انجام میدن خوشایند نباشه . ولی توی اکثر شغلهایی که دامنه ی زمانی بالاتری دارن مثلا" کار ساختمانی بهره وری رو بالا میبره.
کسی که میاد سر کار نزدیک از تاریک شدن هوا کار رو تعطیل میکنه.
در حالی که صبح خیلی بعد از روشن شدن هوا کار رو شروع کرده.
حالا اگر زمان کار رو با زمان تاریک و روشن شدن هوا تطبیق بدیم، میشه مقداری به زمان مفید کار اضافه کرد.

شما فقط تهران رو در نظر نگیرید و فقط به ساختمان فکر نکنید
عرض جغرافیایی ایران گسترده است از اورمیه گرفته تا چابهار در سیستان فکر این رو بکنید که در غرب کشور در تابستان افراد وقتی می خوان برن اداره تا ساعت 7.5 تا 7.45 دقیقه هنوز تاریکه و جراغ های ادارت روشن می شه که خاموش نمی شه.
خیلی مسایل رو باید در نظر گرفت .
ممنون

1mdfr

Member
يه قانونه بين الملليه.
راستی می دونين آمار سکته بعد تغيير ساعت بالا می ره؟ جدی می گما، چون نظم و سيستم بدن قاط می زنه
به نظر من بد نیست در مورد سکته بله امکان زیاد داره چون مثلا حساب کن ساعت 2شب بخواب ساعت 12بیدار شو حالا 10بخواب 7بیدار شو ادم مثل معتادها می شه خواب آلود:lol:

behrang2

Member
خیلیم خوبه:د
کلی دلیل داره اما بهترین دلیلش اینه که اول مهر ک میشه یه ساعت میکشیم عقب:)))
کلی حال میده که میبینیم اه یه ساعت بیشتر میشه خوابید:)))))
من میبودم دو ساعت میکشیدم جولو:)))

hdnsoft

Well-Known Member
آره والا ! این دیگه چه وضعیتیه ! منم حسابی از این تغییر ساعت ها کلافه ام ، وقتی ساعت ها رو دستکاری میکنن تا چند روز همش احساس کم بود خواب شدید دارم ! اصنی یک وضعی

1mdfr

Member
باسلام

خیلیم خوبه:د
کلی دلیل داره اما بهترین دلیلش اینه که اول مهر ک میشه یه ساعت میکشیم عقب:)))
کلی حال میده که میبینیم اه یه ساعت بیشتر میشه خوابید:)))))
من میبودم دو ساعت میکشیدم جولو:)))
دو ساعت می کشیدی در 14 فروردین 2ساعت کم می خوابی و انگار صبح زود بلند شدی مثل ماه رمضان داری سحری می خوری:green::green:

m0hammad

Member
قدیم تر ها مردم با طلوع خورشید شروع به کار میکردن و بعد از تاریکی شب دست از کار میکشیدن. این ما هستیم که با فیکس کردن ساعت طبیعت را به هم میزنیم.

این تغییر ساعت یک ساعته سعی میکنه یکم این روند را تعدیل کنه.

در ضمن خواهش میکنم تا یک چیزی مطرح میشه شروع نکید به فحش دادن به مملکت , اعتماد به نفس داشته باشید. مملکت ما هم انشاء الله بهتر میشه.

دو تالینک زیر را ببینید کشور های زیادی استفاده میکنن و کشور های زیادی هم قبلا استفاده میکردن

http://en.wikipedia.org/wiki/Daylight_saving_time

http://en.wikipedia.org/wiki/Daylight_saving_time_by_country

sallarmelli

Active Member
تذکر
فقط اول فروردین رو در نظر نگیرید که ساعت ها یک ساعت جلو کشیده می شه بلکه به اول پاییز هم فکر کنید که 31 شهریور ساعت 6 غروب می شه (در کرمان) بعدش اول مهر یکدفعه ساعت 5 غروب شده و شما با یک شک روبرو می شوید و این شک تا مدت ها ادامه داره
ممنون

hdnsoft

Well-Known Member
آقا اصلا من نمیدونم چرا هر چی میشه سریع ربطش میدین به بقیه نقاط دنیا؟
یعنی من میخوام بدونم ما همه چی مون مثل بقیه دنیاست فقط مونده ساعتمون ، که اونم باید مثل اونا بشه ؟
عجب وضعیتی داریم !

sallarmelli

Active Member
آقا اصلا من نمیدونم چرا هر چی میشه سریع ربطش میدین به بقیه نقاط دنیا؟
یعنی من میخوام بدونم ما همه چی مون مثل بقیه دنیاست فقط مونده ساعتمون ، که اونم باید مثل اونا بشه ؟
عجب وضعیتی داریم !

100 درصد من هم موافقم

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام به نظرم خیلی چیز خوبی هست این جلو بردن.
اولا که آدم از یکنواختی در میاد.دوما وقتی که ساعت جابجا میشه آدم به معنای واقعی 1 ساعت جلو میافته.
من شخصا 100 در صد موافقم
یه دلیل دیگه این هست اون سالی که ساعت جابجا نشد من خدمت سربازی مسئول نماز خونه بودم.
ساعت 3 صبح باید بیدار باش میزدیم که نماز بخونن.

1mdfr

Member
با سلام

تو هم دلت خوشه ها ساعت 3بیدار می شویم می خوانیم ومی خوابیم .
یعنی فرصتی برای خواب هست ولی اگه ساعت 4باشه نمیشه.

hdnsoft

Well-Known Member
اين يعني آخر استدلال!!!
من نميدونم دم خروس رو باور كنم با قسم حضرت عباس؟
چرا؟
ميگم الان
يكي نوشت اينكار تو خيلي از كشور هاي ديگه داره انجام ميشه
يكي ديگه مينويسه ساعت 3 واسه نماز صبح بيدار بشيم زوده !
يعني من ميخوام بدونم اونايي كه تو كشورشون نماز خون نيستن ، به چه دليل اينكار روميكنن و كشور هاي كه نماز خون هستن اما دست به ساعتشون نمي زنن جرا؟ مثل عربستان ؟
آقا اين كار اصلا توجيه نداره
اگه ميگين داره .. خوب يك نمونه نشون بدين ..

جدیدترین ارسال ها

بالا