نیاز به نویسنده و مدیر برای انجمن

major_magic

New Member
سلام خدمت دوستان عزیز
انجمن های ما نیاز به چند نویسنده دارد مبالغ خود را برای هر پست در پیغام خصوصی اعلام بفرمائید
و همچینین دعوت از دوستانی که علاقه مند به مدیریت در بخش های مختلف انجمن را دارند به عمل می آید
در آینده جوایز نفیسی برای مدیران عزیز در نظر گرفته خواهد شد

منتظر پیشنهاد های دوستان هستیم

jmaryam

New Member
سلام
من دوست دارم با شما همکاری کنم ولی از قیمت ها خبر ندارم چون اولین بارم می خوام کار کنم .:)

julia20

New Member
سلام. منم آماده همکاری هستم. سابقه کار تو انجمن هم دارم.برای منم تو پیغام خصوصی شرایط کار و آی دی یاهو تون رو بگین.

آخرین ویرایش:

zahra63h

New Member
سلام
من هم آماده همکاری هستم. لطفا شرایطتون را برایم بفرستید. من اولین بارم هست و شرایط و قیمت را نمیدونم ولی سابقه نویسندگی دارم
[email protected]
09131590315

major_magic

New Member
تو چه آدمی هستی
شرایطم رو بهت اعلام کردم گفتی قبول ندارم گفتم به سلامت
دوباره اومدی گفتی قبول گفتم از ادبیاتت خوشم نیومد دیگه علاقه ائی با همکاری با شما ندارم
حالا که نخواستم باهات همکاری کنم میخوای جو تاپیک رو بهم بریزی؟
از مدیریت خواهش میکنم نذارن ایشون جو تاپیک رو بهم بریزه
با تشکر

shipx

New Member
سلام. منم مایل به همکاری هستم. لطفا شرایط کار رو برام تو پیغام خصوصی بفرستید.

Uwebgard

New Member
سلام دوست عزیز من می تونم هم در مدیریت انجمن و هم در نوشتن مطلب در خدمت شما باشم. قبلا این کار را نکردم و از قیمت بی اطلاع هستم.
آیا شما نویسنده ای میخواهید که از خودش بنویسد یا کپی پیست مطالب از سایتهای دیگر آزاد است؟
[email protected]
اگر در پیام خصوصی همین فروم جواب بدین ممنون میشم.

آخرین ویرایش:
سلام دوست عزیز من سابقه کار در انجمنهای گوناگون (مدیر و پشتیبان و ...) را دارم و مایلم که با شما کار کنم لطفا شرایط و پولی که در قبالش می دهید را سریع به ایمیلم بفرستید

با شکر فراوان

Majid741

Member
سلامـــــــــ به شما دوست عزیز
بنده سابقه مدیریت در انجمن های گوناگون را دارم و برای این که مطمئن بشید هم اکنون مدیر ارشد انجمن مالتی مدیا بیلدر سایت Artapc هستم
ArtaPC.Com/Forum
فقط قیمت هاتون و شرایط رو برام ارسال کنید تا من بهتون بهترین پیشنهاد رو بدم
ممنون....
منتظرم....

major_magic

New Member
سلام و خسته نباشید
دوستان عزیز پست زن به اندازه کافی استخدام شده و دیگه نیازی نیست
اگر مایل هستید میتونید به عنوان مدیر در کنار هم باشیم که در آینده برای مدیران جوایز قابل توجهی در نظر گرفته خواهد شد
موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا