نیاز به مدیر برای PCforum

سلام به دوستان عزیز

ما چند هفته ای هستش که انجمن های تخصصی کامپیوتر PCForum رو راه اندازی کردیم و نیاز شدیدی به مدیر داریم
از طرف دیگه دیدم که اینجا فروم بزرگیه و علاقه مندان زیادی به کامپیوتر و اینترنت و مسائل عمومی ، خصوصاً گرافیک توش هستن . گفتم چه بهتر که مدیران ما از اعضای این فروم باشن که هم تو کارشون و هم از نظر اخلاقی حرفه ای اند ...

سرتون رو درد نیارم ... ما برای بخش های مختلف انجمنمون نیاز به مدیر داریم تا با ارسال مطلب و جذب اعضا بتونن ما رو در راه بالا کشوندن و سربلند کردن فروم یاری کنند ...

ما برای مدیران انجمن مزایایی هم در نظر گرفتیم ... بذارید رُک بگم ! هاست پلت آمادگی خودش رو برای اهدای فضای اینترنتی (وب هاستینگ لینوکس) به مدیران PCforum اعلام کرده (مسلماً به صورت رایگان) ...

از عزیزانی که علاقه مند به مدیر شدن در بخش های مختلف انجمنهای ما هستند میتونن تائیدیه خودشون رو برای ما ارسال کنند ...

ایمیل مدیر : [email protected]

پس از مشاهده بخش های انجمن های ما ، بخشی که تخصص یا علاقه دارید در آن فعالیت کنید را به ما اعلام کنید تا بعد از گزینش به عنوان مدیر منصوب شوید ...

صفحه اصلی انجمن ها : www.pcforum.ir

آخرین ویرایش:

Shouli

Active Member
فروم خیلی جالبی بود, تبریک میگم ...
من با همین اسم عضو شدم,توی انجمن گرافیک فروم میتونم فعالیت کنم .

با تشکر
Xaniar

roozshop

Member
فروم خوبیه . آینده خوبی داره
روی منم میتونین واسه انجمن طراحی وب - سیستمهای مدیریت محتوا و موسیقی حساب کنین .
یاهو آی دی : roozshop

Pooriaf

Member
ممنونم از پاسختون، حتما از وجود تمامی دوستان استفاده خواهد شد.
ما دوست داریم انجمنی پر قدرت داشته باشیم که دارای آزادی های خوبی باشه...
این 50mb هاست هم تنها برای افزایش انگیزه دوستان هست...

منتظر دوستان دیگه هم هستیم.

ما هنوز برای بخش های عکاسی ، برنامه نویسی و نرم افزار نیاز به مدیر داریم
اگر کسی میتونه کمک کنه اینجا اعلام کنه یا به [email protected] میل کنه ...
عزیزان مطمئن باشن که ما ازشون به طور کامل پشتیبانی کرده و مزایایی هم براشون در نظر گرفیتم

DrXoX

Active Member
سلام

دوست عزیز روی من هم می تونید حساب کنید

برای انجمن برنامه نویسی ، و نرم افزار و همین طور انجمن های کامپیوتر واینترنت

موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا