[phpNuke] نیاز به طراحی قالب inp nuke با پرداخت هزینه

agri

Member
به یک نفر نیاز داریم که قالبی را که طراحی کرده ایم به قالب INP-Nuke 2.9.0 تبدیل کند. هزینه اش را هم پرداخت می کنیم. دوستانی که تمایل دارند با این ایمیل تماس حاصل فرمایند.
[email protected]

agri

Member
بستگی به هزینه اش داره قیصر جان . رسایتتون بالا نمیاد و این ارور رو میده؟
There is no website configured at this address

شنیده ام تو سایتتون قالبهای خیلی جالبی دارید ولی نتونستم برم توش و ارور میده. در ضمن این آی دی منه: s_s_kavir ممنون میشم آی دیتو برام بفرستی.

S4DEGH

Well-Known Member
عجب !
براي پلاتينيوم مي خواستي من خودم چند تا طراحي كردم ! البته قيمتش يكم گرونه ! اين گرونيشم بخاطر نوع طراحيش و ساخته شه و از طرفي قالب در سطح استاندارد جهاني قيمت گذاري شده !
ولي ميشه به INP-Nuke هم تبديل كرد !
----------
تو آفاق هم قالب هاي جالبي گذاشتم ! براي تبديل به INP-Nuke بايد باتوجه به مقاله اي كه در سايت ايران نيوك هست اونو تطبيق بدي !
----------

در آخر !
منم نفهميدم شما طراحي كردي ميخواي تبديل بشه ! يا كلا مي خواي طراحي بشه !
در هر صورت من ممكنه بتونم كمكتون كنم !(اكر سرم خلوت بشه ! (

agri

Member
بذارید اینجوری بگم:"
من از یکی از قالبهای نیوک 7.5 نسل جوان خیلی خوشم اومده . از طرفی خودم inp nuke2.9 ایران نیوک رو نصب کرده ام. وقتی ثالب نسل جوان رو واردش می کنم بلوکهای سمت چپ کاملا حذف میشه و این در حالیه که در روی نیوک 7.5 نسل جوان بلوکهای سمت چپ ظاهر می شوند. سئوالم اینه که چطور می تونم اون قالب رو با inp nuke 2.9 ایران نیوک هماهنگ کنم؟

S4DEGH

Well-Known Member
براي 5000000 بار !
عرض شود كه همانطور كه گفتم مقاله اين تغييرات در سايت ايران نيوك هست ! خيلي هم ساده هست !

ببين چون اين ناك ايران نيوك در آن ماژول هاي خاصي نصب كرده در نتيجه هر قالبي نميشه روش نصب بشه و براي همين يكم بايد تغييرات توش بدي !

ميگم نمونه اون قالب رو ميزاري ما هم ببيني !؟

agri

Member
بذارید اینجوری بگم:"
من از یکی از قالبهای نیوک 7.5 نسل جوان خیلی خوشم اومده . از طرفی خودم inp nuke2.9 ایران نیوک رو نصب کرده ام. وقتی ثالب نسل جوان رو واردش می کنم بلوکهای سمت چپ کاملا حذف میشه و این در حالیه که در روی نیوک 7.5 نسل جوان بلوکهای سمت چپ ظاهر می شوند. سئوالم اینه که چطور می تونم اون قالب رو با inp nuke 2.9 ایران نیوک هماهنگ کنم؟

S4DEGH

Well-Known Member
چند تا ميخواي : بذارید اینجوری بگم:" رو بگي ؟!

بالا جواب دادم !

agri

Member
من که تو ایران نیوک مقاله راجع به حل این مشکل ندیدم. میشه لینکشو بذارین؟

agri

Member
حالا چرا می زنی آقا صادق :neutral: یه اشتباهی شد دوبار فرستاده شد.:sad: حالا لینک اون مطلب رو تو ایران نیوک رو می ذاری؟:-?

S4DEGH

Well-Known Member
نه بابا اين چه حرفيه !

ميگم هيمنجا هم مقاله اش بود كه فرهاد لينكشو داده بود ! خدايي نمي دونم كجاست !

جدیدترین ارسال ها

بالا