نیاز به شخص مسلط به فلش برای انجام پروژه

man_utd_4ever

New Member
سلام دوستان
یه پروژه دارم که مربوط به نقشه شهر -----هست. نقشه کلا Tile شده هست و قراره بره روی فلش. نقشه از چند زوم مختلف درست شده.که وقتی کاربر با اسکرول موس زوم کنه نقشه از یه پوشه دیگه (متناسب با زوم) لود بشه.
یه امکان دیگه هم این که راهنما به نقشه اضافه بشه. که مثلا کاربر تیک رستوران رو بزنه و رتوران ها روی نقشه نشون داده بشن

توضیحات تکمیلی:
ببینید ما یه تصویر داریم که 70 مگابایت هست( همون نقشه) حالا ما میخوایم اینو ببریم روی وب. در اصل هم روی وب باید باشه هم اپلیکیشن دسکتاپ. برای همین فلش رو اتخاب کردیم.
این نقشه باید مثل نقشه های گوگل مپس تیکه تیکه لود بشه. نه اینکه اول کامل لود بشه بعد طرف ببینه
بعد قابلیت زوم هم میخوایم بهش بدیم. و مثل گوگل ارث یه سری خصوصیات هست که بسته به نیاز طرف باید توی مختصات جغرافیایی خودش نمایش داده بشه. (مثل مدرسه ها - رستوران ها و ...)
فایلهای kml که کل اطلاعات نقشه توش هست رو هم میتونم در اختیارتون قرار بدم

لطفا قیمت رو پیام خصوصی کنید
ممنون

akherat

مدیر انجمن
تا پایان امروز وقت دارید قیمت و زمان پیشنهادیتوو بدید
درغیر این صورت تاپیک حذف خواهد شد
در پ خ درخواست گشایش تاپیک رو بدهید

-----------------------------------------------------
مجدد باز شد

reza21681

Member
این پروژه ساده نیست. بستگی داره که چه بودجه‌ای براش در نظر گرفته باشید.
اگه میخواید اساسی طراحی بشه و قابلیت استفاده مجدد رو داشته باشه، باید اول یه سری استاندارد تعیین بشه و نقشه و جزئیات نقشه (شامل بیمارستان و مدرسه و ...) بر اساس اون استاندارد آماده سازی بشن که فکر میکنم طراحی این استاندارد حدود 300 ساعت و طراحی، ویرایش و تنظیمات نقشه مربوط به اون حداقل 1500 ساعت زمان ببره!

در چنین حالتی شما میتونید از این پروژه برای نقشه های مشابه استفاده کنید...

بنابراین فکر میکنم حداقل 12 میلیون تومانی هزینه طراحی لازم خواهد داشت. اگر با بودجه شما سازگاری داره بفرمائید تا وارد مذاکره بشیم.

man_utd_4ever

New Member
این پروژه ساده نیست. بستگی داره که چه بودجه‌ای براش در نظر گرفته باشید. اگه میخواید اساسی طراحی بشه و قابلیت استفاده مجدد رو داشته باشه، باید اول یه سری استاندارد تعیین بشه و نقشه و جزئیات نقشه (شامل بیمارستان و مدرسه و ...) بر اساس اون استاندارد آماده سازی بشن که فکر میکنم طراحی این استاندارد حدود 300 ساعت و طراحی، ویرایش و تنظیمات نقشه مربوط به اون حداقل 1500 ساعت زمان ببره! در چنین حالتی شما میتونید از این پروژه برای نقشه های مشابه استفاده کنید... بنابراین فکر میکنم حداقل 12 میلیون تومانی هزینه طراحی لازم خواهد داشت. اگر با بودجه شما سازگاری داره بفرمائید تا وارد مذاکره بشیم.
ممنون از شما ! پروژه با 1 میلیون تومن به صورت کاملا حرفه ای توسط شخصی انجام شد. دقیقا همون چیزهایی رو که میخواستیم پیاده سازی کردن ختم تاپیک

جدیدترین ارسال ها

بالا