نیاز به درایور Creative Zen vision 60GB

NAKOOT

Well-Known Member
سلام
ویندوزم رو عوض کردم، بعد از اون ویندوز پلیرم رو نمی شناسه !! سی دیش هم خیلی وقته گم کردم :crazy:
حالا هیچی نمی تونم توی پلیرم بریزم ... خیلی گشتم ولی درایورش رو پیدا نکردم ...
اینم مشخصاتش:
Creative Zen vision W 60GB

اگه از دوستان کسی درایور این مدل رو داره لطف کنه لینک بده، نرم افزارهای داخل سی دیش رو نمی خوام فقط درایور ...
ممنون

--------------------
با گشت هایی که توی نت زدم و با کمک goldyboy عزیز معلوم شد مشکل از یک فایل هستش ؛ دوستانی که همین مشکل رو دارن می تونن این فایل رو از سایت microsoft دانلود کنن :
دانلود mtppk12

ویندوز کلا با کریتیو گویا مشکل داره :دی

آخرین ویرایش:

goldyboy

New Member
یه سوال دارم ، ویندوز شما تنها این MP3 Player شما را نمی شناسد ، آیا شما دستگاه دیگری مثل دوربین دیجیتال و یا Flash Memory و یا گوشی موبایل خود را از طریق پورت USB به کامپیوتر خود وصل کرده اید و آن را شناخته است ؟

NAKOOT

Well-Known Member
یه سوال دارم ، ویندوز شما تنها این MP3 Player شما را نمی شناسد ، آیا شما دستگاه دیگری مثل دوربین دیجیتال و یا Flash Memory و یا گوشی موبایل خود را از طریق پورت USB به کامپیوتر خود وصل کرده اید و آن را شناخته است ؟
سلام
ویندوزم گوشیم رو به راحتی از USB می شناسه ... با فلش هم مشکلی نداره ...
مرسی از لینکی که دادید. اونجا رو قبلا دیده بودم، متاسفانه هیچ لینکی برای دانلود درایور نیست!![FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][/FONT][FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Firmware, Application [/FONT][FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]هستش فقط ...
این لینک مربوط به پلیر من هستش ولی هیچ لینکی برا درایورش نیست!
[/FONT][FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][/FONT]

NAKOOT

Well-Known Member
با گشت هایی که توی نت زدم و با کمک goldyboy عزیز معلوم شد مشکل از یک فایل هستش ؛ دوستانی که همین مشکل رو دارن می تونن این فایل رو از سایت microsoft دانلود کنن :
دانلود mtppk12

ویندوز کلا با کریتیو گویا مشکل داره :دی

جدیدترین ارسال ها

بالا