نیاز به جراح خانم بواسیر دارید؟ به دنبال دکتر بواسیر خانم می‌گردید؟

در کشور ما بسیاری از زنان به دلیل برخی از فرهنگ‌ها و همچنین وجود شرم در آنان، ترجیح بر آن دارند که بیماری‌های مانند بواسیر را یک جراح بواسیر خانم انجام دهد. عموما زنان برای درمان بیماری‌های مختلف به پزشک زنان مراجعه می‌کنند.
درست است که این پزشکان جراح هستند اما باید توجه داشت که بیماری هموروئید و یا شقاق از آن دست بیماری‌هایی نیست که مانند یک جراحی عمومی انجام شود. عمل کردن هموروئید نیاز به تخصص و همچنین تجربه بالا دارد. در این مقاله به این خواهیم پرداخت که چرا زنان دچار بیماری بواسیر می‌شوند و همچنین خواهیم گفت که برای درمان بیماری بواسیر زنان به چه دکتری مراجعه نمایید.
بواسیر بیماری است که می‌تواند زندگی یک فرد را با مشکلاتی رو به رو کند، داشتن شرم از مراجعه به پزشک متخصص آقا بواسیر در برخی از مواقع باعث می‌شود بیماری روند رشد خود را پیش بگیرید و این روند رو به رشد باعث شود تا به دلیل خونریزی‌های مکرر بیمار دچار کم خونی شود. مراجعه کردن به پزشک زن هموروئید برای خانم‌ها راحت‌تر و آسان‌تر خواهد بود.

چرا خانم‌ها دچار بواسیر می‌شوند؟
می‌‌دانیم که بیماری بواسیر امکان دارد در تمامی افراد ایجاد شود اما این بیماری پس از حاملگی به سراغ خانم‌ها می‌آید. دلیل به وجود آمدن این بیماری را می‌توان وارد آمدن فشار زیاد در ناحیه مقعد و همچنین به هم ریختن سیستم هورمونی در بانوان در زمان بارداری عنوان کرد.
هر چند که علت به وجود آمدن این بیماری در بانوان موارد بیشتری است اما اصلی‌ترین دلایل را می‌توان موارد نام برده شده در نظر گرفت. وجود پزشک زن هموروئید باعث می‌شود تا خانم‌ها بدون شرم نسبت به درمان این بیماری اقدام کنند.

عمده افرادی که دچار این بیماری می‌شوند را می‌توان بدون نیاز به جراحی و تنها با چند داروی ساده درمان کرد اما عدم مراجعه به کلینیک تخصصی هموروئید و همچنین عدم پیگیری درمان به خاطر شرم و حیا باعث می‌شود بیماری روند رو به رشدی را انجام دهد تا جایی که تنها با عمل روش دیگری برای درمان وجود نخواهد داشت.

درمان هموروئید زنان با پزشک متخصص هموروئید خانم
تشخیص بیماری بواسیر کار ساده‌ای نیست و این امکان وجود دارد که این بیماری با بیمار دیگری اشتباه گرفته شود. اصولا خانم‌ها به دلیل شرم از مراجعه به پزشک آقا، معاینه پزشکی هموروئید خود را انجام نمی‌دهند همین امر باعث رشد بیش از حد بواسیر می‌شود تا جایی که تنها روش درمانی مورد انجام عمل بواسیر خواهد بود. اگر به جنسیت پزشک متخصص هموروئید خود حساس هستید پیشنهاد می‌کنیم به کلینیکی مراجعه کنید که پزشک متخصص جراح خانم بواسیر در آن مستقر باشد.
نکته مهمی که لازم است در رابطه با تشخیص بیماری بواسیر زنان مورد توجه قرار دهید آن است که تنهاجراح خانم بواسیر مجاز خواهد بود که این تشخیص را انجام دهید و پزشک معالج زنان نخواهد توانست این بیماری را تشخیص دهید و یا راه درمانی برای شما پیشنهاد دهد و طول درمان عمل هموروئید تعیین شود.


تشخیص پزشک متخصص جراحی بواسیر زنان خوب
یکی از کارهایی که باید قبل از انجام عمل هموروئید به آن توجه کافی داشته باشید، تخصص و همچنین میزان تجربه پزشک خواهد بود. پزشک جراح خانم بواسیری خوب خواهد بود که سابقه زیادی در عمل بواسیر داشته باشد. پزشکی خواهد توانست شما را از شر بیماری هموروئید رهایی بخشد که تخصص و دانش لازم در زمینه عمل بواسیر را داشته باشد.

در حال حاضر عمل هموروئید به وسیله جراحی با لیزر یکی از عالی‌ترین روش‌های درمانی است. استفاده از شیوه‌های عمل سنتی بواسیر در حال منسوخ شدن است. به همین دلیل پیشنهاد می‌شود انجام عمل بواسیر خود را در کلینیکی انجام دهید که سابقه استفاده از عمل لیزر هموروئید که قطعی‌ترین و آسانترین شیوه درمانی بواسیر است را داشته باشد.


بهترین جراح بواسیر خانم در تهران
دکتر پروانه منصوری متخصص جراحی بواسیر با بیش از 18 سال تجربه در زمینه عمل‌های گوناگون یکی از زنان موفق جراح است. وجود دکتر بواسیر خانم همان طور که گفته شد می‌تواند قوت قلبی برای بیماران خانمی باشد که از انجام عمل بواسیر شرم دارند. برای تماس با کلینیک بیتا و همچنین دریافت وقت مشاوره با شماره‌های درج شده در انتهای مقاله تماس حاصل نمایید.


دکتر بواسیر خانم
 

جدیدترین ارسال ها

بالا