نیازمند هاستینگ خیلی ارزان اما درستکار و مطمئن!

noqte

New Member
نیازمند هاستینگ لینوکس خیلی ارزان و درستکار! با آپ‌تایم واقعی و سرعت و امنیت مورد تایید، فروش حداقل 5 ساله ‌امکانات نامحدود و پهنای باند تقریباً بالا برای وب‌سایت یک نشریه بدون وارز، اگه سرور درست کار کنه و امکانات خوب و نامحدود باشه و شرکت و آدرس و شماره تلفن با ارائه فاکتور و قرارداد داشته باشه پشتیبانی هم نمی‌خوام و هیچ وقت هم مزاحم شرکت نخواهم شد! نوع کنترل پنل هم مهم نیست ولی اگه سی پنل باشه بهتره و ترجیحاً خرید آنلاین هم داشته باشه و شاید هم مشتری و دوست دائم بشم و چند جای دیگه معرفی کنم یا ریسلری بگیرم.
سرویس‌های قارچی که یه مدت میان و بعدش غیبشون می‌زنه و پول رو که گرفتن دیگه براشون مشتری آدم نیست و یا شرکتایی که انواع و اقسام هزینه‌های اضافی و جانبی رو روی سرویساشون می‌کشن و اونایی که به نوعی مشتری رو با اطلاعات غیرواقعی گول می‌زنن و یا اونایی که هزینه‌های بالا و غیرواقعی با اسامی مختلفی مثل پشتیبانی و غیره به مشتری تحمیل می‌کنن و کلاسای کاذب می‌ذارن نمی‌خوام. از دوستان ارائه دهنده هاستینگ یا کسانی که از سرویساشون راضی‌اند برای راهنماییشون ممنونم.

pardisgroup

Active Member
در خدمت هستیم ... اما خدمت شما عرض کنم هاستی که خیلی ارزون باشه نمی تونه مطمئن باشه .... برای اثبات این جمله دلایل زیادی هست که اگر خواستید بهتون بگم.

آپتایم ما بالاست ، کلی هم ضمانت کیفی داریم ، از مشتری پول زور هم نمی گیریم ؛ تا بازدیدش یه کم زیاد شد ساسپندش نمی کنیم و الی اخر ...

البته همکاران درستکار زیادند ان شالله ما یکی از اون ها باشیم .

takhoster

Member
سلام . 1 گیگابایت هاست با تمامی امکانات نامحدود 5 ساله 50 هزار تومان .
5 گیگ 5 ساله 150 هزار تومان .
جهت خرید به آدرس رو برو بروید : www.support.takhoster.net
( سایت فعلا در دست طراحی )
مشاوره : 09139179335

webmizban.com

Active Member
نیازمند هاستینگ لینوکس خیلی ارزان و درستکار! با آپ‌تایم واقعی و سرعت و امنیت مورد تایید، فروش حداقل 5 ساله ‌امکانات نامحدود و پهنای باند تقریباً بالا برای وب‌سایت یک نشریه بدون وارز، اگه سرور درست کار کنه و امکانات خوب و نامحدود باشه و شرکت و آدرس و شماره تلفن با ارائه فاکتور و قرارداد داشته باشه پشتیبانی هم نمی‌خوام و هیچ وقت هم مزاحم شرکت نخواهم شد! نوع کنترل پنل هم مهم نیست ولی اگه سی پنل باشه بهتره و ترجیحاً خرید آنلاین هم داشته باشه و شاید هم مشتری و دوست دائم بشم و چند جای دیگه معرفی کنم یا ریسلری بگیرم.
سرویس‌های قارچی که یه مدت میان و بعدش غیبشون می‌زنه و پول رو که گرفتن دیگه براشون مشتری آدم نیست و یا شرکتایی که انواع و اقسام هزینه‌های اضافی و جانبی رو روی سرویساشون می‌کشن و اونایی که به نوعی مشتری رو با اطلاعات غیرواقعی گول می‌زنن و یا اونایی که هزینه‌های بالا و غیرواقعی با اسامی مختلفی مثل پشتیبانی و غیره به مشتری تحمیل می‌کنن و کلاسای کاذب می‌ذارن نمی‌خوام. از دوستان ارائه دهنده هاستینگ یا کسانی که از سرویساشون راضی‌اند برای راهنماییشون ممنونم.

سلام
در خدمت شما هستیم...
http://webmizban.com/index.php?id=1&pages=Hosting.aspx
سرویس های مارا مشاهد بفرمایید در صورت تمایل سفارش دهید.
موافق باشید.

nimafire

find / -name Support > u
سلام
دوست عزیز ما متونیم بهترین سرویس ممکن را در اختیار شما قرار بدیم از ایران امریکا و کانادا
مطمینا از سرویس های ما پشیمان نخواهید شد
سرویس های زیر جزو سرویس های حرفه ای ما در امریکا میباشد با کنترل پنل دایرکت ادمین.

http://portal.afaghhosting.net/linux_pro.html

همچنین میتوانیم سرویس بسیار ویژه دیتاسنتر iweb کانادا را در اختیار شما قرار بدیم با تمام امکانات .
قرار داد ها برای این سرویس:
ماهانه
سالانه
10 ساله

به صورت مستقیم این سرویس برای شما خرید میشود.مطمینا امنیت کیفیت سرعا و امکاناتی بسیار حرفه ای تر خواهید داشت.
اگر مایل به مطالعه در زمینه این سرویس هستید:

˙·٠•●● ارایه مستقیم هاست طلایی دیتا سنتر قدرتمند iweb کانادا ●●•٠·˙

امکان پرداخت انلاین با شبکه شتاب (قرار داد با بانک سامان) نیز فراهم هست

اگر سوالی داشتید برای من پیام خصوصی ارسال کنید

با تشکر

آخرین ویرایش:

omid2855

New Member
JustHost

من به عنوان ریسلر شرکت JustHost بهترین هاست و Number One دنیا رو به شما پیشنهاد می کنم.
شرکت JustHost رو اگر توی اینترنت چک کنید بهترین در حال حاضر در دنیاست.
شما می توانید به آدرس سایت برای اطلاع بیشتر مراجعه کنید.

first-class-support.png
host-unlimited-domains.png

فضای نامحدود
تعداد دامنه نامحدود (یعنی بی نهایت سایت و آدرس دامنه رو میزبانی می کنه)
تعداد بانک mysql نا محدود
تعداد ایمیل نامحدود
یک دامنه مجانی
خلاصه همه چی نامحدود و فیچرهای فوق العاده ارزشمند که می توانید در سایتش مطالعه کنید.

قیمت سالانه 65 هزارتومان
در صورت ثبت به صورت 5 ساله تا سقف 35% تخفیف می توانید از بنده بگیرید. (یعنی به صورت ماهیانه 3500 تومان)
تحویل ماکسیمم در 48 ساعت (به خاطر زمان ثبت دامنه)
بدون نیاز به ثبت دامنه تحویل به صورت آنی (پس از واریز پول)

در صورت درخواست پیام بگذارید.

آخرین ویرایش:

hostironi

Member
از کانادا و iweb در خدمتيم
سي پنل
مشخصات پكيج هاي كانادا:
قيمت پايين - پهناي باند بالا - آپتايم بالا
50 مگ با 10 گيگ پهناي باند سالي 5000 تومان
100 مگ با 20 گيگ پهناي باند سالي 8000 تومان
200 مگ با 40 گيگ پهناي باند سالي 12000 تومان
500 مگ با 100 گيگ پهناي باند ماهيانه 2000 و سالي 20000 تومان
1 گيگ با 200 گيگ پهناي باند ماهيانه 3000 و سالي 30000 تومان
2 گيگ با 400 گيگ پهناي باند ماهيانه 4500 و سالي 45000 تومان
5 گيگ با يک ترابايت پهناي باند ماهيانه 8000 و سالي 80000 تومان

دامين ir 4500 تومان
دامين com 9000 تومان
مشخصات سرور كانادا:
سرور داراي 4 پردازنده و 4 گيگ رم مي باشد.
بک آپ گيري روزانه- هفتگي- ماهيانه در ديتاسنتر اصلي و در يک ديتاسنتر ديگر
براي اطلاعات بيشتر به آدرس هاي زير مراجعه نماييد:
www.hostironi.net
www.hostironi.com

parsaserver

Active Member
اگر هنوز هاست رو تهیه نکرده باشید بنده می تونم این هاست رو در اختیار شما قرار بدم از سرور آمریکا با فضا و پهنای باند مورد نیاز شما که بقیه امکاناتش همه نامحدود هست + سی پانل آخرین نسخه + 7 روز تست رایگان .
آی دی من در یاهو : parsaserver
موفق باشید

ZimaHost

New Member
مشخصات پلن نامحدود لینوکس:

فضای وب : نامحدود
پهنای باند ماهیانه : نامحدود
بانک اطلاعاتی MySql : نامحدود
Addon و Parked Domain : نامحدود
همه امکانات هاستینگ : نامحدود
کنترل پنل : آخرین نسخه CPanel

قیمت یکساله : 59000 تومان
قیمت دوساله: 99000 تومان
قیمت سه ساله: 130000 تومان

در دیتاسنتر OVH فرانسه، بدون مشکل تحریم
30 روز گارانتی بازپرداخت وجه

موسسه فن آوری اطلاعات بهار پایتخت

کسب اطلاعات بیشتر در مورد پلن نامحدود

www.ZimaHost.com

آخرین ویرایش:

parmishost

Member
پارمیس هاست

با سلام
دوست عزیز در صورت درخواست شما لیست وب سایت های دولتی که توسط ما میزبانی می شوند را در اختیار شما می گذاریم که گواه امنیت سرور های ماست.
هاست پارمیس

nimafire

find / -name Support > u

سلام
اگر وارز کار نمیکنید. و در هیچ سطحی اپلودسنتر راه اندازی نمیکنید
سرویس بسیار معتبر web رو به مشما پیشنهاد میکنم و میتونیم برای شما خرید کنیم
iweb.com
قدرتمندترین دیتاسنتر کانادا قرار داد ها 1 ماهه 1 ساله و 10 ساله هست
فکر کنم در امضام باشه

با تشکر

AfraWeb.net

Member
افرا وب خدمات سرور مجازی سرو اختصاصی در ایران و کانادا

ارائه مستقیم وب هاستینگ از دیتا سنتر افرا وب در کانادا با تضمین 100 درصد و پشتیبانی قوی و ارائه فاکتور رسمی فروش

در صورت تمایل با ما تماس بگیرید
دفتر فروش تهران : 66841497
دفتر فروش کانادا ( انگایسی ) :1-888-369-2209

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا