نیازمند معرفی وب سایت که فقط مذهبی آموزش بده سطح بعداز یادگیری خود نرم افزار هستیم

نیازمند معرفی وب سایت که فقط مذهبی آموزش بده سطح بعداز یادگیری خود نرم افزار هستیم
هر چی گشتم نتونستم غیر از پک پی سی دانلود که پوسترمذهبی آموزش می ده اونم خیلی پولشه چیزی تو وب پیدا کنم باید یه سری سایت جدید پیداکنم که واقعاً حرفه ای باشن نه دنبال یاددهی چیزای پایه متوسط
همه اینترنت پره ازاین سایتهای چرت و پرت .فقط خارجی هاش هستن که خوب درس میدن اما چیز مذهبی بخای یادبگیری و با کلمه هایفارسی کار کنی چیز دیگست
یه چندتا سایت بگین شاد بلد نباشم

reza93

New Member
من از آموزش های طراحی پوستر مذهبی پی سی دانلود خریدم درست 4 آموزش داشت که اونم همش چرت و پرت بود بقیه اش هم حدود 70 تا پوستر بود که 20 گیگ حجم داشت و 2 گیگ تکسچر.
به شما توصیه می کنم نخرید

mamad.noise

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
دوست عزیز بنده به شما توصیه میکنم طراحی رو یاد بگیرید
چون در اینصورت شما قادر خواهید بود تمامی طرح ها رو انجام بدید
و همچین آموزشی فکر نمیکنم وجود داشته باشه تحت عنوان طراحی مذهبی
شما باید پایه رو یاد بگیرید تا بتونید طراحی رو انجام بدید
مثل اینه که شما بگید میخوام مبحث ماتریس توی ریاضیات رو یاد بگیرم
خب مسلمه که باید 4عمل اصلی رو یاد بگیرید مثلا بعضی از فرمول ها رو یاد بگیرید تا بتونید ماتریس رو فرا بگیرید!
پس برای هر کاری بهتره اول مقدمات رو فراهم کنید تا بعدا به پله های بالاتر برید
موفق باشیــــــــــــ:rose:

من پایه رو خوب بلدم البته توی وب یادگرفتم و سی دی یه سالیه ست کلی فیلم دیدم وکتاب خوندم فقط منوی سه بعدی و علمی یاد گرفتن فتوشاپ رو بلدنیستم
باید یه سری پیدا کنم که راه بیفتم
نرمافزار رو یادگرفتم به مرحله بعد از نرم افزار احتیاج دارم قشنگ کردن کلمات فارسی و تایپوگرافی وخوشنویسی و قشنگ طراحی کردن

mamad.noise

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
آموزش های تایپو گرافی یا به قول شما قشنگ کردن کلمات توی نت زیاد هست !
همینطور توی مجید آنلاین به سرچ بزنید پیدا میشه!
برای راه افتادن هم شما باید نمونه کار زیاد ببینی تا راه بیفتی
حالا مثلا میخوای طراحی مذهبی انجام بدی توی اون سبک نمونه کار هارو ببین
و این رو مد نظر داشته باش که این رویه نباید متوقف بشه یعنی بعد چند وقت بگی دیگه من راه افتادم نیازی به دیدن نمونه کار نیست! نه اینطور نباید باشه
موفق باشیـــــــــــــــــ:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا