نیازمند به متن قراداد طراحی سایت

parkanet

Member
نیازمند به متن قراداد طراحی سایت به صورت کامل و قانونی هستم در سال گذشته پستی با همین عنوان و چند متن قرار داد موجود بود متاسفانه هر چه جستجو میکنم به نتیجه ایی نمی رسم ممنون میشم . در این تاپیک این فرم ها را ارسال کنید .

منم يه همچين چيزي لازم دارم...
ماها كه به صورت شركتي كار نميكنيم سربرگ قرار داد اينا درست كنيم و قرار داد كتبي بنويسيم معتبره؟

ممنون آقا يه مقدار فقط به هم ريخته
اون ماده هارو نفهميم چه جورياست
:
بند 1-4 : سطح تکنولوژی مورد قرارداد:
........................................................................................................................................................
يعني اينكه مثلا سايت استاتيكي باشه يا دايناميكي؟

qwertyuiop71944

New Member
اساتید محترم سلام،
در نوشتن متن قرارداد یه جوری کار کنین که به ضررتون تموم نشه. من شنیدم با 120 تومن حذوذا میشه یه گروه تبلیغاتی زد که برای تاسیس نیاز به لیسانس هنر نداشته باشه. در ضمن اونایی که شرکتی کار نمیکنن اگه client شون نخواد پول بده دستشون به هیچ جا بند نیس. شکایتشون و نشون دادن متن قرارداد هم اصلا معتبر نیست. به نظر میاد اگه پولتون رو تیکه تیکه بگیرین بهتره
مرسی

bamshad

Well-Known Member
من هم دنبال همچین چیزی می گشتم ولی به قول این آقا "qwertyuiop71944"
تا شرکتمون ثبت نشده باشه که فایده نداره
مگر اینکه با یک شرکت ثبت شده همکاری کنیم که اون هم خیلی ضرر داره

desiran

Member
qwertyuiop71944 گفت:
اساتید محترم سلام،
در نوشتن متن قرارداد یه جوری کار کنین که به ضررتون تموم نشه. من شنیدم با 120 تومن حذوذا میشه یه گروه تبلیغاتی زد که برای تاسیس نیاز به لیسانس هنر نداشته باشه. در ضمن اونایی که شرکتی کار نمیکنن اگه client شون نخواد پول بده دستشون به هیچ جا بند نیس. شکایتشون و نشون دادن متن قرارداد هم اصلا معتبر نیست. به نظر میاد اگه پولتون رو تیکه تیکه بگیرین بهتره
مرسی
ممنون از راهنمایی تون :D

جدیدترین ارسال ها

بالا