نیازمند آموزش فلش

d-vahid

New Member
سلام دوستان
من تا حالا خیلی چیزا یاد گرفتم
فتوشاپ
وب
جوملا
قالب سازی
و...
و خدارو شکر تونستم کارخودمو راه بندازم
اومدم که فلش یاد بگیرم اما متاسفانه آموزش خوبی که وجود نداره هیچ،دوستان فلش کار هم اهل یاد دادن فلش نیستند و به قول معروف نم پس نمیدن:)
جوابهای سربالا،
کسی هست در ازای دریافت پول بمن از بیس فلش یاد بده یا مجموعه ای داشته باشه که بفروشه؟
باتشکر

aliamel

کاربر فعال
سلام
صحبت های شما یا کمی غیر منصفانه است و یا خوب به منابع وآموزش های موجود در مجید آنلاین دقت نکردید.چون یکی از جامع ترین منابع فارسی که می تونید در خصوص آموزش های فلش تو اینترنت پیدا کنید همین جاست.
یادگیری فلش رو میشه در دو دسته کلی طبقه بندی کرد: طراحی و کدنویسی(هرچند به نوعی هر دوشون به هم وابستگی دارن)
اول شما باید مشخص کنید که در چه زمینه ای میخواید آموزش ببینید.اگه طراحیه که کتاب ها و آموزش های ویدئویی زیادی تو بازار هست.اگه کدنویسی منظورتونه همین سایت و خود سایت ادوبی بهترین منابع رو در اختیار قرار می دن.

teshneh

Active Member
اگر هنوز نیاز به آموزش دارید ، لطفا ایمیل تان را بفرمایید تا در مورد موارد مدنظرتان صحبت شود.

d-vahid

New Member
سلام
صحبت های شما یا کمی غیر منصفانه است و یا خوب به منابع وآموزش های موجود در مجید آنلاین دقت نکردید.چون یکی از جامع ترین منابع فارسی که می تونید در خصوص آموزش های فلش تو اینترنت پیدا کنید همین جاست.
یادگیری فلش رو میشه در دو دسته کلی طبقه بندی کرد: طراحی و کدنویسی(هرچند به نوعی هر دوشون به هم وابستگی دارن)
اول شما باید مشخص کنید که در چه زمینه ای میخواید آموزش ببینید.اگه طراحیه که کتاب ها و آموزش های ویدئویی زیادی تو بازار هست.اگه کدنویسی منظورتونه همین سایت و خود سایت ادوبی بهترین منابع رو در اختیار قرار می دن.

داداش من برا طراحی بنر میخوام یاد بگیرم
و متاسفانه چیز مناسبی پیدا نکردم و ازین حیث گفتم که متاسفانه من از چندتا از دوستان که پرسیدم جواب درستی ندادن بهم
من داخل موبایلستان بوده که ۲۰-۳۰ خط جواب سوالای یک کاربرو نوشتم و خیلی باحوصله جوابشونو دادم
اما بوده که از یکی سوال کردم یه چیزی رو و گفت:چیزی که یاد گرفتمو انتظار نداشته باش مجانی یادت بدم!
داداش شما که واردی بهم منبع بده لطفا
حتی منابع خارجی
اما دوسدارم کامل باشه داداش
ممنون میشم این لطف رو بکنی در حقم
من دنبال آموزش بنر فلش بعلاوه یسری فایل سادم که بشه از روشون نگاه کرد و یاد گرفت
با تشکر

pami

Member
سلام میبخشید یه سوال داشتم میشه در مورد طراحی و کدنویسی یه توضیح بدین که هرکدوم چی هستن و چه کاربردی دارن؟
و برای کدنویسی باید قبلش چیز خاصی بلد باشیم؟

جدیدترین ارسال ها

بالا