نیازمندیم ! به یک حرکت فرهنگی!

hdnsoft

Well-Known Member
سلام دوستان
خیلی وقته دلم میخواد یک کارای خوبی تو زمینه فرهنگی انجام بدم
اما هم پا پیدا نمیکنم
مثلا داستان های کوتاه ایرانی، نکته ها و پند های جالب سعدی ، قسمت های هیجان انگیز شاهنامه ، خاطرات کوروش کبیر یا نکات نگفته از سلسله هخامنشی
یک همچین چیزایی ، اگه هرکسی چیزی به ذخنش میرسه ، لطف کنه و یادداشت کنه ، فرقی نمیکنه در چه رابطه ای ، میخوام یک کلکسیون از آداب و سنن و فرهنگ نقاط مختلف ایران جمع کنم ، پس منتظرم :rose:
2bc08ed387db24a2e78ddf19ee7957d9.jpg

پیوست ها

• 2bc08ed387db24a2e78ddf19ee7957d9.jpg
    2bc08ed387db24a2e78ddf19ee7957d9.jpg
    31.9 کیلوبایت · بازدیدها: 1
آخرین ویرایش:

clement

New Member
یکی از کارهایی که می تونم به شما پیشنهاد کنم ثبت گنج هایی که شاید تا چند سال آینده دیگه نابود بشن خاطرات آداب و رسوم نگرش و اندیشه های نسل قبل از ما که امروز برای ما بی ارزشه ولی نسل های بعد از ما یکی از مشتریان اطلاعاتی هستند که ما میتونیم امروز برای آنها ثبت کنیم این ایده ای بود که من سالها پیش در فکر داشتم اما به دلیل مشغله کاری و فکری هیچ وقت نتونستم به شروع کنم . مجموعه کتاب هایی از آداب روسم مردم قرن پیش که به جای کتاب تاریخ آلبوم عکس و یادداشت های کوتاه و بامزه از هر منطقه از کشور عزیزمان باشد. بهتر است به جای کارهای تکراری و خسته کننده کار نو و جدید انجام بدی . برای شما آرزوی موفقیت دارم.

sadeght

New Member
اگر در زمینه مذهبی و ارزشی می توانید همکاری داشته باشید یک پیغام خصوصی به من بدید.

hdnsoft

Well-Known Member
یکی از کارهایی که می تونم به شما پیشنهاد کنم ثبت گنج هایی که شاید تا چند سال آینده دیگه نابود بشن خاطرات آداب و رسوم نگرش و اندیشه های نسل قبل از ما که امروز برای ما بی ارزشه ولی نسل های بعد از ما یکی از مشتریان اطلاعاتی هستند که ما میتونیم امروز برای آنها ثبت کنیم این ایده ای بود که من سالها پیش در فکر داشتم اما به دلیل مشغله کاری و فکری هیچ وقت نتونستم به شروع کنم . مجموعه کتاب هایی از آداب روسم مردم قرن پیش که به جای کتاب تاریخ آلبوم عکس و یادداشت های کوتاه و بامزه از هر منطقه از کشور عزیزمان باشد. بهتر است به جای کارهای تکراری و خسته کننده کار نو و جدید انجام بدی . برای شما آرزوی موفقیت دارم.
:rose:تشكر
خو دوستان پيشنهاد كار نو و جديد دارين بدفرمايين حداقل يك استفاده بكنيم :neutral:

جدیدترین ارسال ها

بالا