[phpNuke] نيوك 7.8 هم هك ميشه!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nima_url

New Member
سوال

من معذرت میخوام خیلی زود قضاوت کردم

آخرین ویرایش:

izone

Active Member
nima_url گفت:
راست یا دروغش رو نمیدونم فقط امیدوارم که این نباشه چون سایت هایی که از phpnuke فارسی ایران نیوک استفاده میکنند دارن هک میشن اخریش این بوده : http://www.takdownload.ir خود سایت ایران نیوک هم یکهو سایتش رو تعطیل کرده و نوشته :
با عرض پوزش از کاربران و بازدیدکنندگان محترم سایت ، به علت تغییرات اساسی تا اطلاع ثانوی دسترسی به سایت مسدود می باشد
Iran Nuke Group

خدا کنه دوباره بلایی که سری نسخه های 6.5 و 7.1 سایت های ناک اوردن تکرار نشه!!!!

امان از دست ايراني!!!!

دوست گرامي

ما كه نه خود سازنده نيوك هم هيچ زماني نگفته كه نيوك هك نميشه. ولي اگر دوستان خوب اطلاعات را بخوانند و به آن عمل كنند درصد هك شدن سايت خيلي خيلي كم است. چون ما نه تنها نگهبان نيوك را نصب كرديم بلكه هميشه از آخرين پچ هاي امنيتي نيز كمك گرفتيم. اين تارنمايي هم كه شما نشاني داديد داره خوب كار ميكنه. من نميدونم كي هك شده ؟؟ معمولا هر كسي كه از نيوك ما استفاده ميكنه و هك ميشه زود به خود ما ميگه. در ضمن اگر هم شده باشد بايد ديد كجا را خوب تنظيم نكرده است.

ايران نيوك و ايران ياد روزانه مورد حمله 10 تا 15 هكر قرار ميگيرند. اين را باور كنيد درست ميگم. ولي تاكنون كسي نتونسته جز مسدود كردن خودش كاري بكنه. براي تنظيم خوب و رعايت اصول امنيتي است. وگرنه ما هم از همان نيوكي كه به ديگران داديم استفاده ميكنيم.

ايران نيوك هم يكي دو ساعت است كه بسته است و دليلش را هم نوشتيم. ما داريم از روي يك سرور به سرور خودمان منتقل ميشويم. براي همين كار مجبوريم كه تارنما را ببنديم تا بتوانيم از ديتابيس بك آپ بگيريم و روي سرور جديد نصب كنيم. منتها چون حجم ديتابيس ما خيلي بالاست كمي بيشتر از معمول طول ميكشد. ما مجبور شديم كه از دو دامنه net و com استفاده كنيم كه دوستان كمتر به پشت درب بسته بخورند.

از شما هم خواهشمندم ابتدا دليل را بپرسيد و بعد اينگونه بنويسيد. ايران نيوك هم امروز تنها دو سه ساعتي بسته است كه كار ما بزودي پايان ميگيرد و تا يك ساعت ديگر دوباره سايت سرجايش هست.

دوباره ميگويم كه نيوك ما خيلي امن است ولي هيچ كسي نميتواند 100 درصد گارانتي بدهد. امنيت هم بستگي به گردانندگان تارنما دارد كه نگهبان نيوك و فايلهاي ديگر را خوب و درست تنظيم كنند يا خير.

خیلی جالبه.....

دوست من ما خودمان را هك كرديم كه برويم برروي يك سرور ديگه!!!!

izone

Active Member
در ضمن دوست من شما نوشته ايد كه سايتهايي كه از نيوك ايران نيوك استفاده ميكنند هك شده اند. ميشه نشاني يكي دوتا از آنها را بدهيد. ما بيش از 100 دانلود داشته ايم .

اگر هم راست و درست موضوعي را نميدانيد خواهشا بپرسيد يا چيزي ننويسيد.

چرا با يك تاپيك كه خودتان هم نميدانيد درست است يا خير ميخواهيد به كاري كه براي ما شبانه روزي بوده است و زحمت زيادي برده بيخودي لطمه بزنيد؟؟؟

اينكار شما ناپسند است و اميدوارم كه از روي قصد و قريضه نباشد!!!؟؟؟

راستی شما که به این قشنگی جو می دهید میشه سایت خود را معرفی کنید. ما هم بهره ای ببریم.

S4DEGH

Well-Known Member
موضوع تكراري مثل هميشه !
آخرشم به معذرت خواهي كشيده شد مثل هميشه !

پس با اجازه آيزون جان قفل ميشه !

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا