[phpNuke] نيوكم اديتور نداره!

mojtaba1384

New Member
مي خوام يه نيوك رو سايتم نصب كنم اما وقتي اونو رو كامپيوترم نصب كردم ديدم اديتور نداره اينجوري نميشه توبخش اخبار عكس-لينك گذاشت يا رنگ نوشته رو عوض كرد بايد چي كار كنم.
نيوكم ورژن7.5 و مال سايت نسل جوان هستش.
من فقط همين ورژن رو مي خوام چون 25مگ بيشتر جا ندارم.
ممنون!

Parham

Well-Known Member
خوب میتونی‌ از نیوک های دیگه استفاده کنی‌ ! حجم کمتری هم دارند و شاید کارایی‌ بهتر مثل آفاق ، ایران نیوک یا مشهد تیم ...

VAHID216

مدیر بازنشسته
دوست من تا حالا از خودت پرسیدی چرا از ناک 7.5 استفاده می کنی در صورتی که ورژن های بسیار جدیدتری وارد شده و کاملا >مجانی< هم هست. ناک رو خودت می تونی براحتی حجمش رو کم کنی و در 10 مگ هم جاش بدی اونم راه حلش اینه که ماژول هایی که مورد نیازت نیست رو پاک کنی .
ولی به راه بهت میگم برای اینکه مجبور نشی ناک رو پاک کنی .این طور که من فهمیدم چون با دستورات html آشنایی نداره به خاطر همین از FRONT PAGE استفاده کن . و اگر هم دوست نداشتی ادیتور اون را جداگونه رو ناک نصب کن
موفق باشی

S4DEGH

Well-Known Member
همانطور كه وحيد جان گفت !
شما مثلا تو ايران نيوك و يا مشهد تيم و يا آفاق و ... كافيه ماژول هايي كه نمي خواي رو پاك كني ( البته اول از سايت غير فعال و بعد پاك ) و درنتيجه به راحتي حجمش مياد پايين !
مثلا همين سايت آفاق رو پلاتينيوم نصبه اما من خيلي از ماژول هاشو پاك كردم وگرنه يه 25 مگي بايد فضا ميزاشتم !

جدیدترین ارسال ها

بالا